Jump to content

faust

Users
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About faust

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. faust

  INEA

  Zarzekają się że do końca 2020 albo 2021 wszędzie będzie światło
 2. faust

  INEA

  Nie dziwną a wygodną dla nich - 2 pozycje w cenniku, 2 konfigi dla klientów i spokój (a to że ktoś nie chce 1000/1000 to już ich nie obchodzi )
 3. faust

  INEA

  Łącze może być dzielone, np na 15 architektów którzy ładują w chmurę albo na ftpa dziesiątki gigabajtów z projektami - przy łączu 10 gb wszystkie quoty/traffic shaper'a są zbędne
 4. faust

  INEA

  Prawo Murphy'ego zadziała - delikwent na pewno na domyślnej konfiguracji routera skorzysta z wejścia WAN.
 5. faust

  INEA

  A technicy będą się za głowę łapać dlaczego nie działa: "a bo syn informatik takiego słicza dał bo kabel za krótki" (a "słicz" okaże się routerem)
 6. faust

  INEA

  Dzięki, przeszukiwałem strony po słowie wifi
 7. faust

  INEA

  Gdzie? Widzę jedynie to co wiadomo ze strony, że dekoder wifi albo kabel, pytam o szczegóły - czy dekoder wchodzi dedykowanym kablem do modemu, oraz czy modem wystawia dedykowane SSID bez konieczności wykupowania wifi w sprzęcie INEI.
 8. faust

  INEA

  Jak wygląda podłączenie dekodera do modemu? RJka z dedykowanego portu w modemie, wifi z modemu z dedykowanym SSID (nie używam wifi od inei)?.
 9. faust

  INEA

  Dzisiaj podpisywałem umowę na światłowód (zostań z nami, 300/30 za 59). Wg konsultanta w punkcie, w ciągu 2-3 tygodni zwiększony zostanie upload i zyskamy łącza symetryczne (którego testy już trwają, co widać w postach z ostatnich kilku dni).
 10. faust

  INEA

  Czy po wprowadzeniu zmian w cennikach zmienił się cennik utrzymaniówki? Oferta zostań z nami dotyczy tylko internetu po koncentryku (samo przedłużenie umowy i przejście z 180/18 na 600/60 z fiberem kosztuje 89,9 miesięcznie bez opłaty instalacyjnej, ciekawy jestem co mogę ugrać wypowiedzeniem)
 11. faust

  INEA

  Na nic się jeszcze nie zdecydowałem. I tak zagram DUKiem
 12. faust

  INEA

  Ale oni mają [beep] - dzwonię ponownie a konsultant Inea, że mogę w każdej chwili przejść na 300/30 i że poprzedni konsultant wprowadził mnie w błąd
 13. faust

  INEA

  Ehh inea. Zdecydowałem się w końcu na przejście na światłowód (z 180/18 na 300/30), a oni że nie bo to de-facto ta sama oferta i mam czekać na ofertę przedłużeniową która wskoczy prawdopodobnie w październiku albo listopadzie. Nie chciałem grać wypowiedzeniem, ale skoro oni tak tak to skorzystam z DUK.
 14. faust

  INEA

  Czyli przychodzą z gotowymi patchcordami, nie spawają na miejscu? Jak wygląda poprowadzenie i zabezpieczenie od strony klatki schodowej?
 15. faust

  INEA

  Nie mam gniazda światłowodowego - świeża instalacja w bloku.
×