Jump to content

miazga

Users
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About miazga

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Ja to wszystko rozumiem, ale czy nie należało by ograniczyć czas tych reklam ? Przecież to co robią główne stacje woła o pomstę do nieba, aby wydłużyć reklamę i spełnić wymogi nadają reklamy potem tzw, produkcję własną (reklama stacji) i znowu reklamy a to doprowadza mnie już do szewskiej pasji. Moim zdanie jeden blok reklamowy w ciągi godziny i koniec, a nie tak jak teraz w ciągu godziny więcej reklam niż oglądanej audycji.
 2. Moim zdaniem tv w takiej formie jak dzisiaj długo nie przetrwa. Telewizję zabijają reklamy, gdzie nie przełączysz kanału same reklamy. Ja rozumiem że reklamy utrzymują stacje, ale bez przesady. Przyszłość należy do internetu i w tę stronę będzie to zmierzało. TV stanie się tylko monitorem, a ja będę oglądał na dużym ekranie to co będę chciał i to od razu. Co ja mówię przecież właściwie u mnie to już się dzieje w TV oglądam tylko SPORT na żywo.
 3. Witam! Posiadam od INEI pakiet extra TV oraz internet 250/50. I jestem zaskoczony że Kanały TV KINO oraz KINO POLSKA są nadal w SD. Odnośnie TV 4K to jestem zdziwiony, iż kanały te nie są dostępne przez moduł CI. Od dłuższego czasu wszyscy kupują TV UHD i nie wyobrażam sobie w przyszłości ustawiania kolejnych pudełek żeby takie kanały odbierać. Konkurencja na rynku jest coraz większa a i INEA niedługo będzie musiała udostępnić swoje łącza innym operatorom. Zobaczymy co zrobi wówczas. Uważam, iż przy takim podejściu do tematu zostanie zmieciona przez konkurencję z rynku. Poczekajmy jeszcze chwilę !!!!!
×
×
 • Create New...