Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Co do Intel, jeśli wam zależy, aby ona weszła tam gdzie jest Inea to musicie ich bombardować mailami bądź telefonami, że jesteście zainteresowani no i nie tylko wy, ale powiedzieć znajomym, aby też zadzwonili bądź maila wyskrobali.

Ich prezes wacha się gdzie zainwestować, więc wszystko w naszych rękach.

 

Pod tym adresem jest telefon i adres mailowy:

 

http://www.inotel.pl/pl/telewizja_hdtv/poznan.html

 

Do dzieła.

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Oj nie jest tak różowo w tym Tesacie. Aby oglądać kanały w HD trzeba najpierw wykupić tunerek za "skromne " 899 zł. Tak więc co z tego że mamy te kanały HD jak tylko prezes Tesatu i jego teściowa je oglądają :lol2: Tunery to Kaon ładny ale drogi , gdyż w czasie rozmowy w bok-u pani dowiedziałem się że to narazie testy ,więc oficjalnie trzeba wykupić jeszcze pakiet Filmbox hd za 9,90 imam jeden kanał HD a resztę , kto to wie . Tak więc nie ma co się podniecać kiszka była jest i poprawy nie widać.

 

To mnie rozbiłeś :-D. 899 powiadasz... No to ja się chyba wstrzymam :-D.

 

Ale kanałów jest chyba więcej - u mnie jest jeszcze C+, TVN i Eurosport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażcie sobie moją dzisiejszą przygodę z BOK INEI. Od paru dni działa tzw. live czat. Postanowiłem zadać pytanie: czy to prawda, że INEA od 1 sierpnia wprowadza do oferty program POLSAT 2 zastępując program ARIRANG i teraz uwaga na odpowiedź ... to nie prawda, że usuwamy z oferty program ARIRANG ale czynimy starania aby POLSAT 2 pojawił się w sieci, ale jeszcze żadnych konkretów nie mogę Panu podać I co Wy na to? Wczoraj dostałem oficjalna gazetkę Inea Kurier nr 2 czerwiec 2008 wraz z pismem podpisanym przez Prezesa. ..... od 1 sierpnia na Państwa wyraźne życzenia wprowadzamy do oferty program POLSAT 2 zastępując program ARIRANG ..... nie jest to dosłowny tekst bo nie mam tego pisma przed sobą ale sens jest właśnie taki, że zastępują ARIRANG POLSATEM 2. Czyli pracownicy BOK wogóle nie są zorientowany co się dzieje we firmie, co więcej pewnie nawet nie wiedzą, że ich kochana firma wysyła klientom informacje i gazetkę. No pięknie, Panie Prezesie gratuluję takich pracowników!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Dobre sobie, a czy oni wiedzą w jakiej firmie w ogóle pracują ? Jak to ciekawie brzmi na "państwa życzenie wprowadzamy" - to ta wasza kablówka jest jedną wielką wróżką bądź złotą stęchniętą rybką - Ja na waszym miejscu zastanowiłbym się nad zmianą operatora tv. Żart kablówkowy jest dobry, ale tylko przez chwilę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy zauważyliście może jaką ofertę programową ma TESAT (http://www.tesat.pl) ?? Tylko zazdrościć ich abonentom. Proponuję zwolnić wszystkich marketingowców z tej wspaniałej Inei i zatrudnić pracowników Tesatu. Mają w swojej ofercie min: HBO Comedy, POLSAT NEWS, TVN CNBC Biznes, Filmbox, Filmbox Extra, Sportklub, Sportklub+, NatGeo Wild, nie wspomnę tu o programach HD, mam nadzieję, że Tesat rozszerzy swoją działalność o inne dzielnice w Poznaniu i będzie można skorzystać z ich oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wypada obliczyć zapóźnienie programowe INEI w stosunku do innych polskich sieci. Jeśli teraz włączyli Polsat 2, to Polsat News pojawi się za 3 lata? Niestety ta sieć ma w przeważającej części miasta monopol i co najwyżej możemy sobie pogwizdać, popisać na forum, albo postawić talerz jak balkon widzi południe. Mam wrażenie, że nawet TPSA nie ma tak bardzo w d**** swoich klientów jak INEA. I co gorsza, jak na razie nie ma bata na INEA. Marketing cudownie wmawia Poznaniakom, że białe jest czarne, a analogu to jutro nie będzie i dziś trzeba koniecznie kupić cyfrę INEI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea wprowadza nowe kanały do oferty!!!! Po super nowości jaką był POLSAT 2, wczoraj tj. 12 sierpnia Inea wprowadziła do cyfrowej oferty kolejne dwa hity !!!!!!! Planszowe: Anonse.tv oraz Dom & Biuro. Inne sieci dołączają programy w jakości HD, ale nie Inea. My abonenci czekamy jeszcze na POLONIA 1 i MANGO 24 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem. Sieć Inea inwestuje w rozwój (poszerzanie zasięgu) Poznań, Konin, Września, Śłupca , Wolsztyn, itd. Wprowadza usługi typu telefon, internet, itd... Jednak abonenci "starzy" w dobie szybkiego rozwoju technologicznego oczekują nowości. Najgorsze jest to, że dzwoniąc, czatując, zadając pytania nie można uzyskać jakichkolwiek informacji,co, kiedy, dlaczego, itd. Na początku tego roku zadaję konsultantowi pytanie? Kiedy możemy spodziewać się telewizji HD? Dostaję odpowiedź, że w połowie roku, może na ME w piłce nożnej, a na olimpiadę to na pewno. I co? Mamy Pekin a na kolejne pytanie kiedy wreszcie? dostaje odpowiedź, że może do końca roku????? Ja dalej, dlaczego tak późno, oni na to, że to nie jest takie proste, że testują urządzenie itd. Jednak inne sieci jakoś zdążyły i mogły na czas wprowadzić. Sieć Inea wykorzystuje swoją pozycję monopolisty w Poznaniu, wystarczyłoby, żeby taki Tesat miał możliwość zaoferować swoje usługi pozostałej części Poznania, Inei pewnie już by nie było !!!! To samo dotyczy odpowiedzi na pytania o ofertę programową. Pytanie, kiedy pojawi się w sieci np. TVN CNBC Biznes lub POLSAT News, odpowiedź: nie wiem .... prowadzone są rozmowy, nie wiemy, itd...... Co to są za odpowiedzi? Od 31 maja w analogu skończyła się wmisja TVN Gra, inne sieci już dawno zastąpiłu innym programem, ale oczywiści nie w Inei !!!!! Oj sorry, dzisiaj tj.13 sierpnia włączono........... (zdublowano) planszowy kanał z informacjami, normalne jaja !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy obraz musiałby mieć rozdzielczość max 720x576, bo HD w MPEG-2 nie odbiorą - nie są przystosowane. Ty także na dekoderze SD nie odbierzesz sygnału HD z satelity, który jest nadawany w MPEG-2. Robienie czegoś takiego jest bezsensu.

 

Ramówka TVP HD jest i będzie inna niż innych kanałów TVP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...