Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie porównuje kablówki i cyfry, bo ta platforma ma ceny z kosmosu względem tego, co oferuje mówiłem o N lub już o Polsacie.

Nie mowie już o tym ze możesz zapomnij o VOD czy HD, bo tego nie planują wogole wprowadzić w najbliższych latach.

A co, do jakości kanałów w moim bloku sygnał tzn. siła jest na poziomie 35 do 45 % i nie potrafiła tego zwiększyć, co za tym idzie masz częstą pikselowe epg siada w 80 % kanałów jest niedostępne ze względu na za slaby sygnał.

Dla mnie to porażka.

A co, do jakości kanałów np.: TVP jest cienka byłem u znajomego, który ma kabel oraz N i Polsat oglądając to na 37 calowym LCD to kabel wymieka..

Jeśli kogoś zadowala kiepska, jakość to proszę bardzo, jak dla mnie inea to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a dzisiaj udało się dołączyć do oferty cyfrowej VIVA POLSKA

 

Ciekawe kiedy pozostałe kanały zostaną dołączone z oferty analogowej?

( EURONEWS , BBC WORLD , ARIRANG ,TV 5 MONDE , M6 ) Może to nie są najciekawsze kanały , ale jakoś odbioru była by na pewno lepsza niż w analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jest 97 programów, jeżeli uwzględnimy, że pod TEST, TEST2 coś włączą to będzie 99. Oglądam na http://www.vectra.pl ofertę tej sieci, też ciekawa. W naszej brakuje HBO Comedy, zastanawiam się dlaczego? Skoro paczka HBO to 3 kanały? Mam nadzieję, że niedługo dołączą CANAL+ Sport 2 oraz CANAL+ Sport HD i CANAL+ Film HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIekawe co włączą zamiast TVN Gra? Znając mojego operatora to nie sądzę aby było to TVN CNBC Biznes (obym się mylił). Czy wiecie może do kiedy TVN Gra może nadawać swój program?

Odpowiedź znajduje się tutaj:

http://media2.pl/media/33956-zamkniecie ... y-tvn.html

 

Jak komuś nie chce się czytać, to powiem, że to chodzi o TVN CNBC Biznes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładny termin wyłączenia tego kanału jeszcze nie został podany. Pozostaje nam tylko czekać aż wyłączą. Złożyli już odpowiednie pismo do KRRiT, teraz czekają na "werdykt".
Już jest znany werdykt, jakoś pod koniec lutego KRRiTV na wniosek ITI odebrała koncesję telewizji TVN Gra. ;)

 

Bardzo jest prawdopodobne, że tam gdzie nie ma obecnie kanału biznesowego TVN, będzie ten program wstawiany w miejsce TVN Gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIekawe co włączą zamiast TVN Gra? Znając mojego operatora to nie sądzę aby było to TVN CNBC Biznes (obym się mylił). Czy wiecie może do kiedy TVN Gra może nadawać swój program?
Wiesz jak to jest w Inei pewnie będzie przez jaki kwartał plansza informująca o wyłączeniu kanału przez nadawce.

 

A później pewnie zniknie nawet plansza.

 

I dziś dodali ESKA ROCK w pakiecie cyfrowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sportklub nie mamy co liczyć. Podobnie na Canal+ sport 2 i HBO Comedy. Wielokrotnie zadawałem na ten temat pytanie i otrzymałem odpowiedż,że INEA w najbliższym czasie nie planuje dołączenia tych programów do oferty

 

 

Przecież INEA zawsze się tak tłumaczy więc nic nowego a włączyć mogli by naprawdę co np.

RELIGIA TV,SUPERSTACJA,TMT,SUPERSPORT,SUPERSPORT +,HALLMARK,TVN MED,TCM,WEDDING TV,COMEDY CENTRAL,TVN LINGUA,E ENTERTAIMENT,BBC ENTERTAIMENT,DISNEY CHANNEL,TV 1000 POLSKA,NATIONAL GEOGRAPHIC WING,BBC KNOWLEDGE,BBC CBEEBIES,SCI – FI CHANNEL,UNIVERSAL CHANNEL,MOVIES 24,BABY TV,FILMBOX,FILMBOX EXTRA,BBC LIFESTYLE,FOX LIFE,TVN CNBC BIZNES,PROMOCJA TV,WOJNA I POKÓJ,OWSIAK TV,N TALK,HBO COMEDY,CANAL+ SPORT 2,

DA VINCI LEARNING,XXL,NASN. A już o HD to nic przecież też jest kilka kanałów ...N SPORT,MGM HD,FILMBOX HD,

POLSAT SPORT HD,CANAL+ FILM HD,CANAL+ SPORT HD,NATIONAL GEOGRAPHIC HD.

 

I znów jest problem z odpisywanie na maile czyli jak zwykle. Ale za to kupili kablówkę w TURKU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem na http://www.tesat.pl i jestem pod wrażeniem !!!

Pakiet kino, min.: Film box,Film Box extra, Film box HD

Pakiet sport, min.: Sportklub+, NASN

Erotyka: Spice, Blue Hustler, XXL

Do tego oczywiście, HBO Comedy

 

Nic tylko zazdrościć abonentom Tesatu i zawołać donośnym głosem do Inei, patrzcie i się uczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ale zauważcie, że Tesat w ofercie cyfrowej nie oferuje wielu kanałów z oferty analogowej.

Zaskoczyła mnie oferta programu w HD. Czy ktoś wie jakie dekodery Tesat oferuje do odbioru wysokiej rozdzielczości? Wydawało mi się, że dysponują tylko Technisatami MF4-K z dedykowanymi kartami, a te nie obsługują przecież HD.

jacroza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pare dni temu w kablówce i pytałem tez o HD pani uprzejmie mnie poinformowała, że ma być w połowie roku. Więc ją zapytałem dalej, że w zeszłym roku tak samo mówiliście i że najpierw musicie zrobić, aby wszyscy abo przeszli na cyfrowy pakiet i co? Na to pani no tak zgadza się. Na to ja zapytałem ile wam brakuje do końca przejścia na cyfrówkę na to pani powiedziała, że bardzo dużo. Więc szczerze możemy o tym na razie zapomnieć.

Acha pytałem też czy mają w planach dołączyć Filmboxy Nasn czy Sportkluby, na co pani powiedziała, że tego na razie na pewno nie dołączą.

Rewelacja.

 

:/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile oni mogą mieć abonentów? 120 tys? No dajny ma to, że tyle a z tego co pamiętam około 30 tys. ma dostęp do telewizji cyfrowej. Z tego wychodzi, że jeszcze bardzo wiele im brakuje aby wprowadzić coś nowego, np. HDTV.

 

wojtekn: Nikt nigdy nie zdradzi Ci co tam w danej firmie się dzieje, czy dołączy jakiś nowy kanał czy nie. Rozumiem to zdenerwowanie i to bardzo dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przestałem "ich" o cokolwiek pytać. Po pierwsze: nic nie powiedzą (albo nie wiedzą, albo im nic nie wolno mówić) pamiętam jak zapytałem jakiś czas temu o pojawienie się w sieci programu TVP Sport. Otrzymałem odpowiedź, że włączenie tego programu nie nastąpi w najbliższym czasie, że jest to kwestia kilku miesięcy. A za 3 dni robię skan sieci i co widzę? TVP Sport !!!!!!

A po drugie wiedza pracowników na pierwszej linii frontu jest lekko mówiąc żenująca, żeby nie powiedzeić "zerowa" (czasami się zastanawiam dlaczego do Inei trafiają przypadkowi ludzie, którzy nie mają pojęcia o czym mówią i tak naprawdę w jakiej firmie pracują) W jednej z rozmów zapytałem o AC-3 w HBO. A pani mi się zapytała co to jest AC-3? Bez komentarza

Mam nadzieję, że na to forum zagląda czasami ktoś z zarządu Inei i wyciągnie z naszych postów jakieś wnioski, oby !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...