Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mi odpisali w mailu to co zwykle tylko

 

CYTAT: " Planujemy wprowadzić nowe kanały do końca tego roku."

 

może coś jednak włączą.

 

A sprawa odpowiedzi od kablówki to widzę że inne tv kablowe robią to samo - GRA SŁÓW - a abonenci niech czekają i niech płacą i płaczą. :(:(

 

Już nie wspomnę o radiu RMI FM które jako jedyne nie weszło do oferty cyfrowej. Nie wiadomo dla czego?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem studentem, mieszkam na Wildzie i chciałem sobie założyć kablówkę na rok. W moim bloku jest wychwalany przez Was TESAT i okazuje się, że nie ma u nich takiej opcji. Dwa lata to minimum.

 

Dzwonię więc do INEA, żeby się zorientować czy oni oferują coś na rok, okazuje się że oferują i że na Wildzie usługi są uwolnione, czyli że nie trzeba podpisywać nic z TESAT. Konsultuję się ze współlokatorami, dzwonię ponownie do INEA żeby zamówić, a tutaj pani mi mówi że jednak trzeba podpisywać z TESAT. Dzwonię trzeci raz, odbiera jeszcze ktoś inny i pytam uprzejmie czy trzeba czy nie trzeba, informując że otrzymałem na tej infolinii na którą dzwonię sprzeczne odpowiedzi i byłbym wdzięczny za coś wiarygodnego. Pani prosi o chwilę i mówi że jednak trzeba podpisywać umowę z TESAT na dwa lata, bo mniejszych nie oferują.

 

Pytanie do Was: na pewno trzeba? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej materii?

 

Zostanie mi chyba internet radiowy, bo linia telefoniczna w mieszkaniu jest nieaktywna i wg właścicielki ma taka pozostać. Radiowy internet jest delikatnie mówiąc zawodny, a oferują go mocno amatorskie firmy, u których obsługa klienta nie istnieje. W XXI wieku, niemal w centrum Poznaniu, człowiek nie może sobie założyć na rok normalnego internetu bez limitów. Dramat po prostu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego:

 

Specjalista ds. Systemów Światłowodowych

 

http://www.pracuj.pl/oferty/1325007.html

 

Projektant Sieci Telekomunikacyjnych

 

http://www.pracuj.pl/oferty/1325010.html

 

Czyżby zaczęli coś myśleć i boja się konkurencji, czyli Intela, który bazuje na światłowodzie :?::?::?:

 

hmmmmmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie mam do was pytanie czy dekoder technisat w INEI też wam szatkuje obraz - stop klatki itp. Jeżeli komuś się to przytrafiło to pomóżcie co zrobić .

 

Jak dla mnie to jest wina softu powinni już coś z tym zrobić (2.22.8.2 (579) BLO (17) Z 07 09 2006 )

 

Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam soft jak michalx1974. Natomiast mój znajomy ma oprogramowanie (nie pamiętam nr) ale jest z września 2007!!! Napisałem kiedyś do BOA w jaki sposób mogę uaktualnic mój dekoder. Otrzymałem odpowiedź, że dekoder sam sobie ściągnie najnowszy soft. Oczywiście była to totalna bzdura bo do dzisiaj nic takiego nie nastąpiło !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do cyfrowej oferty dołączył BBC WORLD NEWS znany z pakietu analogowego, i jakiś TEST 2 :?::?::?:

 

Czyżby coś zaczynają działać - mogli by też pozostałe kanały choć z analogu przełączyć na cyfrowy przekaz (EURONEWS,TV5 MONDE, M6) - będzie lepszy obraz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam soft w wersji 2.33........

Jest trochę zmian kosmetycznych, a z ważniejszych 4 listy kanałów (w tym 3 użytkownika). Niedawno wymieniałem dekoder, na którym miałem firmware 2.22....

Nie rozumiem tylko dlaczego oprogramowanie 2.33 nie jest dostępne w sieci. To kolejne kuriozum inei, która jak powszechnie wiadomo w d u p i e ma swoich abonentów.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zartowalem ze pracuje w inei ale dzisiaj kazali mi usunąc test2 wiecie dlaczego

a wlasnie mam 2 testy2 bbc jest w pakiecie analogowym a w cyfrowym nie dziala :[

 

Za bardzo nie kumam, piszesz, że nie pracujesz w Inei, za chwilę, że kazali Ci usunąć test2? kto kazał??

U mnie BBC działa w pakiecie cyfrowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbyłem dość długą rozmowe z pracownikiem Inei i co się ciekawego dowiedziałem że tak naprawde oni nie rozsyłają nowego softu po kablu tylko musza przyjść do domu. Jak to usłyszałem to mi szczena spadła, ale pomyślałem sobie co mi tam więc poprosiłem, aby się u mnie pojawili.

Acha pytanie macie też problem ze znikającym EPG :?::?::?:

I jeszcze jedno jaką macie siłe sygnału bo u mnie ostatnio jest ciągle 45 % a na niektórych kanałach tylko 40 % :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonił pan z Inei w sprawie pikselozy i zcinania się obrazu i pytał czy jest oki więc o dziwo cos zrobili bo teraz śmiga. :jupi:

A co do BBC WORLD NEWS u mnie jest cały czas ciemność :(

Acha i pan wpadnie dziś lub jutro sprawdzić siłe sygnału i epg zobaczymy czy coś będzie próbował z softem zrobić zgonie z tym co mi wcześniej mówili. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...