Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Do oferty telewizyjnej sieci INEA trafiło 22 nowych kanałów, wprowadzono także telewizję w wysokiej rozdzielczości. Nowe programy są dostępne od 8 grudnia 2008 roku dla abonentów Pakietu Podstawowego Cyfrowego HD: TVN HD, Polsat Sport HD, MTVNHD, Filmbox HD, Filmbox Extra, Filmbox Family, Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD.

 

Nowe programy na stałe w Pakiecie Podstawowym Cyfrowym INEA: FilmBox, Polsat News, Religia.tv, TVN CNBC Biznes i TVN Lingua.

 

Nowe programy w Pakiecie Podstawowym Cyfrowym INEA w emisji promocyjnej: Nickelodeon (od 1 lutego 2009 w pakietach INEA Bajka, INEA Relax, INEA Max), Domo (od 1 czerwca 2009 dołączy do pakietów INEA Relax, INEA Cafe, INEA Max) i Comedy Central (od 1 lutego 2009 będzie w pakietach INEA Film, INEA Max).

 

Nowe programy w Pakiecie Podstawowym Cyfrowym INEA – dotychczas w cyfrowych pakietach tematycznych: Polsat Cafe, Edusat i TV Biznes.

 

Planowane jest wprowadzenie kolejnych programów do końca roku 2008: Da Vinci Learning, Euronews, Polsat Play i WorldMadeChannel.

 

Info z:

 

https://satkurier.pl/news/44309/nowe-kanaly-w-inea.html

 

Hmm 22 kanały :?: No cóż poczekajmy, narazie jest mniej.

 

james_b podziel się szczegółami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie rozmawiałem z BOA i potwierdzili że to będzie dekoder HD – ADB 5809C, firmy Advance Digital Broadcasting.

PPC HD bedzie o 5zl drozszy od obecnej oplaty

A na moje pytanie a ile bedzie kosztowac wymiana dekodera na HD.

Cytuje:

 

Dyspozytor2:
bezplanie prawdopobnie

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o tym pisałem, żadnych informacji na ich stronie. Właściwie to po co jest strona www, skoro nie służy ona do informowania swoich klientów o nowościach. Przecież pojawienie się HD to głośnie wydarzenie o którym piszą inne portale tylko nie INEA. Zobaczycie jeszcze jutro kiedy pierwsi abonenci wrócą do domów z nowymi dekoderami na stronie www nie będzie żadnych informacji !!! Zresztą przykład jak niepoważnie traktują swoich abonentów: http://www.inea.pl/strony/1/i/91.php w spisie programów jest jeszcze TVP 3 !!!! oraz POLSAT ZDROWIE I URODA !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak jest z INEĄ - jedna wielka prowizorka, strona www jest aktualna jak zeszłoroczny śnieg, na live-chacie cokolwiek się pyta to odpowiedz "nie mamy takich informacji" ale są w większości miasta monopolistami i mają głęboko gdzieś swoich abonentów, którzy są skazani tylko na nich ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro idę do BOA zobaczymy co mi powiedzą bezpośrednio.

 

Może przez telefon łatwiej im idzie kłamać - obiecywać - najlepiej nic nie wiedzieć . Z monopolistami już tak jest.

 

Ale z kanałami to mnie trochę zaskoczyli ilością. Tylko teraz trzeba będzie na podwyżkę bo raczej na tym 3 zł. do pakietu podstawowego to pewnie się nie skończy.

 

Jutro napiszę co mi powiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...