Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mamy 4 listopada a na stronie http://www.inea.pl w promocjach cały czas są promocje obowiązujące do 31 października. Czy po raz kolejny INEA olewa swoich abonentów. Wczoraj na moje pytanie skierowane do "konsultanta" usłyszałem, że promocje pojawią się za parę dni????? Lekceważenia ciąg dalszy. Jest pewne ale, dowiedziałem sie, że w może !!!! w grudniu pojawi sie HD :jupi:

 

To że INEA " olewa " klientów to normalne jak się ma monopol w Poznaniu.( jest największa ).

 

A z HD to żadna nowość że mają w grudniu coś uruchomić, tylko po co w HD nadawane tylko kilka kanałów i to jeszcze dodatkowo płatnych. Przecież można dołączyć w kablówce kanały cyfrowe polskojęzyczne a jest ich naprawdę sporo.

RELIGIA TV

SUPERSTACJA

SUPERSPORT

SUPERSPORT +

HALLMARK

TVN MED

ONTV

TCM

WEDDING TV

COMEDY CENTRAL

TVN LINGUA

E ENTERTAIMENT

BBC ENTERTAIMENT

DISNEY CHANNEL

TV 1000 POLSKA

NATIONAL GEOGRAPHIC WING

BBC KNOWLEDGE

BBC CEEBEES

SCI – FI CHANNEL

UNIWERSAL CHANNEL

MOVIES 24

BABY TV

FILMBOX

FILMBOX EXTRA

BBC LIFESTYLE

FOX LIFE

TVN CNBC BIZNES

WOJNA I POKÓJ

OWSIAK TV

N TALK

CANAL+ SPORT 2

DA VINCI

POLSAT NEWS

XXL

NASN

TV SILESIA

NICKELODEON

PODRÓŻE TV

AIRBOX TV

PATIO TV

POLSAT PLAY

FILMBOX FAMILY

POLSAT PLAY

N SPORT

DISCOVERY HISTORIA

A w HD tylko

MGM HD

FILMBOX HD

POLSAT SPORT HD

CANAL+ FILM HD

CANAL+ SPORT HD

NATIONAL GEOGRAPHIC HD

HBO HD

EUROSPORT HD

MTVN HD

TVP HD

TVN HD

DISCOVERY HD

 

Możecie sobie porównać co mogli by dołączyć - oczywiście jak za małą kasę.

Jeszcze co do " olewania " INEI to poczytajcie na forum innych kablówek ten sam problem, może jest mniejszy lub większy.

Każdemu trudno dogodzić.

 

Poczytajcie viewforum.php?f=10 Warto a może trzeba się pogodzić z monopolistą. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalx1974

W nazwach niektórych kanałów popełniłeś błędy :wink:

TVN Med nigdy nie będzie poza n, bo po pierwsze to kanał dla lekarzy. Chyba, ze jesteś lekarzem no to wtedy piszesz do n-ki o dekoder i oglądasz za darmo ten kanał. A, jak nie jesteś lekarzem to nie możesz oglądać tego kanału, ba nawet n-kowcy, którzy nie są lekarzami nie mogą oglądać tego kanału.

Kanały n (Wojna i Pokój, Owsiak TV, TVN Med, nSport, MGM HD, Da Vinci Learning itd. w najbliższym czasie w kablówkach się pewnie nie pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może i rację ale jakie kanały są w kablówce to niestety wybiera sieć kablowa co do tvn med może być wyjątkiem

ale pozostałe - tylko kwestia negocjacji i rozmów nawet z "n "

 

TP już przecież ma ofertę z większością kanałów

PAKIET M

pakiet M to 21 kanałów w cenie 39,90 zł z VAT/mies.

 

Dostępne kanały :

 

TVN 24, TVN Turbo, TVN Style, TVN Meteo, TVN CNBC Biznes, Animal Planet, Discovery Channel, Jetix Play, Cartoon Network, TCM, CNN, Zone Romantica, Zone Reality, Zone Club, MTV,VH1, Disney Channel, Hallmark, Movies24, ESPN, Sportklub

 

Do pakietu M możesz także dokupić pakiet HBO oraz pakiet Orange sport.

 

PAKIET L

 

 

pakiet L to 47 kanałów w cenie 5 9,90 zł z VAT/mies.

 

Dostępne kanały:

 

kanały pakietu M oraz : Discovery World, Discovery Science, Discovery Travel&Living, Jetix, Boomerang, Sportklub+, Zone Europa, MTV Dance, MTV 2, National Geographic, Nat Geo Wild, Extreme Sport Channel, NASN, Mezzo, Trace TV, Kino Polska, Fox Life, Travel Channel, Comedy Central, Universal Channel, Sci-Fi Channel, KidsCo, BBC Entertainment, BBC Lifestyle , BBC Knowledge, Cbeebies

 

Do pakietu L możesz także dokupić pakiet HBO oraz pakiet Orange sport.

 

Możecie porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od nie dawna jest na MEZZO włączona funkcja napisów DVB w języku polskim - mi niestety nie udało się jeszcze namierzyć jakiegoś programu z napisami w naszym języku.

 

 

Od może dwóch dni na TEST 2 jest tylko dźwięk AC-3 niestety kodowany. Ważne że coś robią. Może do Grudnia coś zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Polsatu w sieci Inea?

 

Tematyczne kanały telewizji Polsat - informacyjny Polsat News, Polsat Cafe dla kobiet oraz Polsat Play dla mężczyzn - w najbliższym czasie powiększą zasięg swojego nadawania.

Jak nieoficjalnie dowiedział się Presserwis, do końca 2008 roku w cyfrowej ofercie kablowej sieci Inea mają pojawić nowe kanały Polsatu - Polsat News, Polsat Play oraz Polsat Cafe. Operator na razie nie komentuje tych informacji.

 

Infi z:

 

http://media2.pl/media/43272-kanaly-pol ... -inea.html

 

I jeszcze info tzn Komentarz pod tym wątkiem dopisał go Qubek

 

mam złą wiadomość dla tych co myślą, że HD będzie w Inei do końca roku.. co prawda powtarzali to dotychczas jak mantre.. jednak ostatnio dostałem mailem info od operatora, że najwcześniej w pierwszym kwartale 2009... i tak będą w nieskończoność to przedłużać.. już im nie wierzę.. tak samo jak w nową ofertę programową... zostali przez ostatnie półtora roku mocno w tyle i nie zamierzają tego nadrabiać... pojawiło się kilkanaście nowych kanałów + nowe HD a oni nic.. nie pozostaje nic innego jak wybrać platformę cyfrową.. nie mówiąc już o cenie jaką sobie życzy Inea za swoje usługi... - robój w biały dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dobre wieści INEA sie obudziła i włączy nowe kanały mam tą informacje przed sobą czarno na białym.

 

A więc do końca roku włączą do pakietu Podstawowego Cyfrowego:

 

Polsat News

Polsat Cafe

Edusat

TV Biznes

Film Box

Disney Channel

 

A w pakietach tematycznych dojdą lecz dopiero w pierwszym kwartale 2009:

 

World Made Channel

Euronews

Comedy Central

Doma

Nickelodean

Polsat Play

Da Vinci

 

A zła wiadomoś że od 1. stycznia 2009 pakiet podstawowy cyfrowy cena leci do 49.90

 

A co do HD w przyszłym tygodniu moja miec jakieś spotkanie czy szkolenie może wtedy cos więcej będzie wiadomo, sympatyczna pani z którą rozmawiałem mówiła że grudzień jest mało prawdopodobny lecz styczeń jest bardziej realny.

Nie wiem tak naprawde w co wiezyć tyle już było wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakieś konkrety, najbardziej cieszy mnie fakt pojawienia się w ofercie POLSAT NEWS. Szkoda, że nie włączą TVN CNBC BIZNES. Z tego co mówi się to część tych kanałów dołączą również do emisji analogowej. Wojtekn piszesz, że masz przed sobą czarne na białym, masz to info z jakiegoś serwisu internetowego, czy spisywałeś z rozmowy z Panią konsultant? A nie puściła "pary" jakie programy znajdą się w emisji HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowszy wyakaz kanałów który można otrzymać w BOK-u lecz uwaga maja dwa stare i nowe najpier pani dała mi stary a jak ją zaczołem ciągnąć za język o nowe kanały to dała mi nowy z adnotacjami co i kiedy włączą.

Co do HD to mówiła że przyszły tydzień cos beda wiedzieć.

Pytanie czy puszczą troszke pary czy będzie zmowa milczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest to w formie wykazu programów i jest to dostępne w BOK-ach? Dlaczego nie potrafią takich info dawać na http://www.inea.pl? Czyli mozna przypuszczać, że właczą od 1 grudnia? Jest tam podana dokładna data, czy tylko grudzień? Rozumiem, że te trzy kanały:POLSAT CAFE,EDUSAT,TV BIZNES zostaną przesunięte z pakietów tematycznych do pakietu podstawowego cyfrowego? Wojtekn a masz mozliwość zeskanowania tego wykazu i wysłania na skrzynkę email?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trzymam w rękach nową gazetkę Inei i tam potwierdzają się wcześniejsze moje słowa na temat nowych kanałów.

Z gazetki można wyczytać że będzie HBO HD, ale kiedy nie napisano.

 

Abonentom niespodzianke :?::lol2::lol2::lol2:

 

Ludzie im uciekają dlatego obudzili się z letargu zimowego.

Kto ma balkon z możliwościa ustawienia talerza to go zakłada u mnie na jednym bloku wisi ich już około 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przed chwilą wyjąłem ze skrzynki przsyłkę od Inei. Jest w niej min. INEA Kurier nr 3/grudzień/2008. No właśnie żadnych konkretów dotyczących wprowadzenia HD ale wiemy, że będzie bo na str.4 zapowiadają, że już wkrótce w Inei pojawi się HBO HD. Ja mimo wszystko liczę, że HD będzie przed świętami. :brawo::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mam w tej chwili możliwości ani zeskanowania ani zrobienia zdjęcia, mogę Ci podać jakie bedą zmiany programowe, a więc:

- w grudniu pojawią się: POLSAT NEWS, POLSAT CAFE w pakiecie podstawowym czyli w analogu i cyfrowym, DISNEY CHANNEL, FILMBOX w pakiecie podstawowym cyfrowym, EDUSAT i TV BIZNES z pakietów tematycznych zostaną przesunięte do pakietu podstawowego cyfrowego, ITV zostanie przeniesiony z pakietu tematycznego do pakietu pośredniego w miejsce programu M6, który zostanie wyłączony od dnia 1 stycznia 2009.

- w I kwartale 2009 pojawią się: COMEDY CENTRAL (pakiet Inea film,Inea max), NICKELODEON (pakiet Inea Max,Inea Relaks,Inea Bajka), DOMO (Inea Max,Inea Relaks,Inea Cafe), DA VINCI LEARNING (Inea Max,Inea Relaks), EURONEWS (Inea Max,Inea Świat), WORLD MADE CHANNEL (Inea Max,Inea Świat), POLSAT PLAY (Inea Max, Inea Relaks,Inea Club)

Tak to wygląda na dzień dzisiejszy, w gazetce na str.4 jest reklama: JUŻ WKRÓTCE Nowy kanał filmowy w rozdzielczości HD, czyli HBO HD (świadczy to o tym, że HD jest już bardzo blisko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...