Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Najlepsza rada: piszcie do nich maile, masę maili dotyczące oferty, cen nowych usług itd. oczywiście w realnych cenach i warunkach. Piszcie wprost, wiem że to działa, jeśli zbierze się odpowiednia grupa ludzi.

 

 

Co do pisania maili to może masz rację, ale nawet jak wyślesz to to nawet nie potrafią odpisać ,lub odpisują po jakimś czasie standardową odpowiedź( " Państwa sugestie przekażemy do działu marketingu ") i tak w kółko.

Niedawno pisałem do kablówki kiedy zmienią oprogramowanie w dekoderach , na to pytanie to już niestety nie potrafili odpowiedzieć ( " w miarę potrzeb "),

a niestety na EPG dekoder nie wyrabia i w niektórych chwilach pokazuje " krzaczki" .

 

Nie długo Wrzesień to może coś włączą POŻYJEMY - ZOBACZYMY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo ma się zrobić ciekawie i tyle wiem, szczegółów podać nie mogę.

 

A skąd masz te info? Z tego co ja wiem nic się nie zmieni, HD cały czas testują i do końca roku możemy o tym zapomnieć. Na moje pytanie, dlaczego tak późno, co się dzieje, że wiele innych sieci już w HD nadaje, otrzymałem odpowiedź, że: Inea nie chce wprowadzać niesprawdzonej usługi tak jak inne sieci, dlatego tak długo testuje .... Czyli UPC,Vectra,Aster i inni tak naprawdę wprowadziły do obiegu niesprawdzone do końca nowe technologie, ciekawe.

A co do nowych programów to, hmm, na nic nowego też nie liczmy, może wprowadzą do emisji cyfrowej: POLONIA 1 ,

Ja także oczekuję na nowy soft do dekodera bo potwierdzam, że EPG szwankuje. I dziwi mnie fakt, że mój kolega ma soft z września 2007 a w moim cały czas jest z września ale 2006 roku??? dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo ma się zrobić ciekawie i tyle wiem, szczegółów podać nie mogę.

 

Kolega jest tajemniczy jak wszyscy konsultanci, czyli nie wiem, nie powiem, przekażę do ......, nic mi na ten temat niewiadomo, proszę czekać, itd.......

Ostatnio o dziwo udało mi się wyciągnąć info na temat zmian w ofercie dostępu do internetu, podobno mają być jakieś zmiany, ale jakie to oczywiście nie dowiedziałem się. Myślę, że raczej na obniżkę cen nie ma co liczyć, może chociaż przyśpieszą łącza. Ja do czerwca 2009 roku jestem związany z neostradą i póki co nie narzekam, ale jak w przyszłym roku INEA będzie konkurencyjniejsza to może skorzystam z jej oferty dlaczego nie. Obecnie czekam na HD i Canal+ Sport2 i POLSAT NEWS oraz TVN CNBC News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo ma się zrobić ciekawie i tyle wiem, szczegółów podać nie mogę.

A skąd masz te info? Z tego co ja wiem nic się nie zmieni, HD cały czas testują i do końca roku możemy o tym zapomnieć.

To skąd mam takie info to już moja sprawa. Uważasz, że HD będzie dopiero w przyszłym roku? Błąd... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo ma się zrobić ciekawie i tyle wiem, szczegółów podać nie mogę.

A skąd masz te info? Z tego co ja wiem nic się nie zmieni, HD cały czas testują i do końca roku możemy o tym zapomnieć.

To skąd mam takie info to już moja sprawa. Uważasz, że HD będzie dopiero w przyszłym roku? Błąd... 8)

 

A czy jakiś rąbek tajemnicy moglibyśmy poznać? W piątek odbieram LCD Full HD i miłoby mieć np. już we wrześniu coś z HD? A czy oferta programowa też się w jakiś sposób zmieni? Oprócz ew. kanałów HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD we wrześniu? Tutaj powiem, że może koniec, ale nie sądzę, aby to było "tak szybko". :|

i więcej już nic nie napiszę, co prawda nawet teraz niewiele podałem, ale... zawsze coś ;)

 

Sorry james_b, ale mi twoje wypowidzi zalatują typowymi odpowiedziami Inei czy ty czasem u nich nie pracujesz i poprostu nam tu ściemniasz, abyśmy czasem nie zrezygnowali z tego badziewa za wcześnie.

 

Inea nie chce wprowadzać niesprawdzonej usługi

 

O czymś takim to jeszcze nie słyszałem że ta kablówka nadal jest myśleniem w latach 90 to wiem, ale że aż tak mocno.

 

Czy w Inei jest jak w naszym sporcie siedzą tam działacze od wieków którzy tylko kase biorą i reszta ich nic nie obchodzi.

A działają tylko dlatego że mają cichą umowe ze spółdzielniami, aby tylko oni byli na tych lokalizacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem dzisiaj przez "czat" z konsultantem INEI, (jak zwykle był bardzo tajemniczy) ale z rozmowy można było wyczuć, że od jutra może pojawić się coś ciekawego, zarówno w ofercie TV jak i internetowej. Konsultant powiedział. że dział marketingowy przygotowuje od jutra ofertę.

Czyżby wreszcie zmiany? i nowości?? Powiem, że nie chce mi się wierzyć ale może :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE W CO WY WIERZYCIE O SPORTKLUB PROSZE OD PONAD ROKU NIE MOWIAC JUZ O POLSATNEWS,CZY SUPERSTACJI.TA INEA TO DNO KOMPLETNE,A W BOA NIE WIEDZA NAWET CO TO JEST HD A CO DOPIERO TO URUCHOMIC,NIKT NIC NIE WIE,A MY PLACIMY ZA DURNA OFERTE.............SZKODA ZE NA RATAJACH NIE MA INOTELA, DAWNO BYM ODSZEDL Z INEA, A ZALOWAC TYLKO MOZNA ZE ELSAT POSZEDL W SPOLKE Z TKP A NIE ROZWIJAL SIE SAM.........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochłońcie.

Fragmęty rozmoy z BOA z dziś.

 

Dyspozytor1: na chwile obecną promocje sa takie same jak w sierpniu

 

Dyspozytor1: w najbliższych dniach wejdzie nowa promocja na internet-

 

Dyspozytor1: co do tv- niestety nie wiem

 

czyli narazie nic sie nie zapowiada ??

 

Dyspozytor1: naprawdę nie weim

 

a kiedy wejdzie HD ??

 

Dyspozytor1: HD zostanie wprowadzone do końca roku

 

:/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...