Jump to content

radosuaf

Users
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About radosuaf

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. radosuaf

  INEA

  Dla mnie taka funkcjonalność byłaby OK - gdybym miał ją w apce na telefon i jeśli tego akurat potrzebuję, to mogę sobie odpalić z telefonu na telewizor. Ale Inea online działa tak, że jak wyjeżdżam nad morze np. i chcę sobie obejrzeć mecz, to się dowiaduję, że poza siecią Inea nie działa. W związku z tym za mecz Lecha w sierpniu musiałem zapłacić Ipli.
 2. radosuaf

  INEA

  Po podłączeniu dysku twardego do TV większość (jeśli nie wszystkie) wymienionych przez Ciebie funkcjonalności nie jest mi potrzebne. Wolałbym zamiast tego dźwięk Dolby Digital, ale rozumiem, że to Inei dodatkowych abonamentów nie sprzeda... Pomijam fakt, że mam dobry telewizor i wolałbym, żeby cała obróbka sygnału odbywała się w nim, a nie w dekoderze.
 3. radosuaf

  INEA

  Ale mam jednego pilota i nie mam dodatkowego pudełka. Od kiedy mam CAM, nie wrócę już do dekodera.
 4. radosuaf

  INEA

  Czy ktoś się orientuje, czy w Inei da się obejrzeć mecz Lech - Legia w sobotę? http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24470968,ekstraklasa-znakomita-wiadomosc-dla-kibicow-mecz-lech-poznan.html
 5. radosuaf

  INEA

  Ja akurat nagrywam na dysk podłączony do telewizora. Uważam posiłkowanie się dodatkowym dekoderem za rozwiązanie wybitnie nieeleganckie. I OK, nagrania też są szyfrowane, ale od operatora niezależne :).
 6. radosuaf

  INEA

  Cała paczka TVP idzie chociażby (TVP Kultura i TVP Sport to pierwsze dwa z brzegu, gdzie 5.1 brakuje)... Obstawiam, że taki Paramount Channel też, skoro francuski ma DD. Jeśli są polskie (albo chociaż angielskie) napisy, to ja zdecydowanie wolę ścieżkę oryginalną. Poza tym, mogłaby być jednak taka do wyboru obok polskiej, to chyba jedno z udogodnień telewizji cyfrowej?
 7. radosuaf

  INEA

  Z ciekawości spojrzałem, które kanały "idą" w DD 5.1: https://pl.kingofsat.net/dd51.php Dość przygnębiająca to lista, jak się porówna to z tym, co jest w Inei :(.
 8. radosuaf

  INEA

  Własność jest ogólnie passe. Aż dziwne, że jeszcze telewizorów nie wynajmują - za odpowiednią opłatą oczywiście... Rozumiem, że dyski są passe, a co z dźwiękiem wielokanałowym? Gdzieś ominąłem etap, że przestał być istotny?
 9. radosuaf

  INEA

  A czy zamiast zajmować się takimi rzeczami Inea w końcu ogarnie dostępność dźwięku Dolby Digital w DVB-C? O takich rzeczach jak HbbTV chyba nie ma co wspominać...
 10. radosuaf

  INEA

  Czy trafiają się Wam krótkie "ścinki" podczas oglądania TV? U mnie jest to widoczne szczególnie na TVN HD - wymieniłem już kabel z beczką (kiedyś rozgałęziony) na pojedynczy odcinek, siła sygnału to minimum 77/100, w zależności od kanału, jakość zawsze 100, a i tak co jakiś czas widać błędy transmisji na kanałach. Można coś na to poradzić?
×