Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Wczoraj odebrałem dekoder TechniSat MF4-k (w TESAT). Jakość obrazu cyfrowego jest lepsza niż z analogu, ale nie jest olśniewająca. Kabel Scart dołączony do dekodera wygląda strasznie dziadowsko (antenowy zresztą również, ale ten sobie zrobię własnym sumptem). Czy ktoś wymieniał go na inny i czy jest poprawa w obrazie?

I jeszcze jedno pytanko: czy lista kanałów sama się aktualizuje?

 

Lista sie sama aktualizuje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy też macie problem z tv kablową INEA (TKP POZNAń) od jakiegoś już czasu wysyłam maile i nawet nie potrafią nic odpisać.

Jak zadzwoniłem to przyjeli zgłoszenie różnic dzięku i obrazu na niektórych kanałach ale dalej nic się nie dzieje.

Podobno mają dołączyć do każdego z pakietu jakieś kanały ......... poczekamy , zobaczymy bo jak zwykle milczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, jakość BOK jest porażająca, średnio na 5 wiadomości odpowiedzą na 1 a odpowiedź brzmi, ..... nie wiemy kiedy ...... nie planujemy ....... przyjeliśmy Pańskie sugestie ....... itd. żadnych konkretów tak samo jest dzwoniąc do nich, odpowiedź zawsze brzmi nie wiemy kiedy, przekażemy dalej. Co do włączenia nowych kanałów, to słyszałem o tym pod koniec czerwca. Odpowiedź brzmiała, iż w najbliższym czasie planujemy dołączenie po 1 kanale do każdego pakietu. Jak widzimy minęło 1,5 miesiąca i nic, co więcej o dziwo dostałem odpowiedź na moje pytanie do BOK, iż w 3 kwartale br. raczej nie dołączą nowych kanałów a o HD w Poznaniu nie mamy co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Trochę im się przeciągnęło ale coś zaczyna się dziać w kablówce

 

Rano włączyłem strojenie kanałów i pojawił się TVP HISTORIA ok. godziny 11

ponowne strojenie jest jeszcze TEST 2 .

 

Zobaczymy co będzie dalej.

 

A BOA brak komunikacji - trochę chyba ludzi nie przeszkolili do pracy bo brak jakiekolwiek informacji o nowościach , ofercie , a już o technice ......... , za to wiedzą jak odebrać telefon .

Na maile też nie potrafią odpisywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalx1974 masz rację w BOA to pracują chyba .................. szkoda gadać, przyjmują do pracy zupełnie przypadkowe osoby, które czasami absolutnie nie mają pojęcia o czym rozmawiają, wstyd!!!! Co do przedstawienia oferty, nowościach to bez komentarza, na pytanie o nowych programach, zawsze otrzymuję odpowiedź ...... nie wiadomo kiedy, w tej chwili nie mogę podać, żadnych konkretów, itp. itd. ...... Właściwie to po co oni odbierają tel? Oczywiście na emaile też nie odpowiadają, czasami się zastanawiam czy nie piszę za trudnym językiem dla nich i nie wiedzą co odpisać ;) Dodam, że strona http://www.inea.pl też jest nieaktualna

Co do oferty to nareszcie dołączyli TVP Historia, ciekawe co zaproponują w miejsce Test2? Może Sportklub? Pewnie marzenie, Ja raczej obstawiam na Superstację (czyli beznadzieję)

Ciekawe kiedy wreszcie w opcji radio coś się pojawi bo 4 kanały Test1, Test2, Test3 i Test4 są już od ponad roku i nic !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na tej sprawie chyba się skończyło czy co ...............!

 

Za to jak dzwoniłem z awarią w sobotę ok 14 to wieczorem już dzwonił serwisant.

CUD :P:P:P:P:P:P

 

a tak w ogóle nic się nie dzieje na tym TEST2 jak go włączyli to dekoder pokazywał kodowanie i format 16:9 , a teraz tylko kodowanie.

 

Będę czekał aż coś włączą (platformy dołożyły kilka polskojęzycznych kanałów )

 

---------------------------------------------

Pakiet Podstawowy Cyfrowy: 46,90 zł

INEA Max 23,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mamy 1 grudnia, w INEA cisza, nic się nie dzieje. Tydzień temu zgłosiłem prośbę o poprawkę nazewnictwa programu TVP3 Poznań na TVP Info. O dziwo tego samego dnia otrzymałem zwrotnego emaila, ... dziękujemy za kontakt ....... pana prośbę przekazuję do działu tech........ Jak widać prośba została przekazana, ale chyba na Marsa, bo 7 dni to za mało, żeby zmienić taką błachostkę !!!!!!!!! Myślę, że o pojawieniu się jakiegoś programu HD to możemy zapomnieć, nie mówiąc o innych programach, które inne sieci (ASTER,UPC,VECTRA) regularnie wprowadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nic się nie dzieje

 

Dziś znikną TV BIZNES , a gdy dzwoniłem do BOA to Pani mi odpowiedziała że włączono jakiś kanał na tej samej częstotliwości i przez to wyszedł im jakiś nie zidentyfikowany problem. Technicy próbują naprawić usterkę i nic.

 

 

Zobaczymy co dalej z niespodziankami. :(:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja kablowa INEA Poznań przegina już do granic możliwości:

 

1) Ponad 2 tyg. temu poprosiłem o uaktualnienie w dekoderze cyfrowym nazewnictwa programu TVP3 Poznań, na aktualną TVP Info. Po 3 dniach otrzymałem odpowiedź .... pana zgłoszenie zostało przekazane do działu tech ..... I ja mam w to uwierzyć? Wierutne kłamstwo! Czy zmiana nazwy trwa 2-3 tygodnie? widać, że olewają prośby abonentów

 

2) Wysłałem zapytanie o program HBO Comedy (większość porządnych "kablówek" nadaje pakiet 3 kanałów HBO) otrzymałem odpowiedź: .... Inea Poznań w najbliższym czasie nie planuje włączenia HBO Comedy do swojej oferty ..... No pewnie a po co? Niech klient ([beep]) płaci miesięcznie 26 zł i się odwali

 

3) Kolejny email i pytanie: czy abonenci mogą się spodziwać jakiś nowości na święta? odpowiedź: .... prawdopodobnie po nowym roku coś zostanie dołączone do oferty, ale nie potrafię powiedzieć co i do jakiego pakietu ...... Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź!!!!

 

4) Od 2 miesięcy dołączono TVP Historia, dlaczego więc nie ma żadnej wzmianki na ten temat na http://www.inea.pl??????

 

Załuję, że nie odbieram oferty konkurenta INEI w Poznaniu tzn. TESAT, w grudniu dołączono SPORTKLUB, wkrótce dołączą DISNEY CHANNEL, nie mówiąc, że w ofercie jest HBO Comedy

 

Poważnie myślę o platformie cyfrowej !!!!!!!!!!!

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja kablowa INEA Poznań przegina już do granic możliwości:

 

1) Ponad 2 tyg. temu poprosiłem o uaktualnienie w dekoderze cyfrowym nazewnictwa programu TVP3 Poznań, na aktualną TVP Info. Po 3 dniach otrzymałem odpowiedź .... pana zgłoszenie zostało przekazane do działu tech ..... I ja mam w to uwierzyć? Wierutne kłamstwo Czy zmiana nazwy trwa 2-3 tygodnie? czyli olewają prośby abonentów

 

2) Wysłąłem zapytanie o program HBO Comedy (większość porządnych "kablówek" nadaje pakiet 3 kanałów HBO) otrzymałem odpowiedź: .... Inea Poznań w najbliższym czasie nie planuje włączenie HBO Comedy do swojej oferty ..... No pewnie po co? Niech klient ([beep]) płaci miesięcznie 26 zł i się odwali

 

3) Kolejny email i pytanie: czy abonenci mogą się spodziwać jakiś nowości na święta? odpowiedź: .... prawdopodobnie po nowym roku coś zostanie dołączone do oferty, ale nie potrafię powiedzieć co i do jakiego pakietu ...... Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź!!!!

Po prostu nie umiesz poprawnie zadawać pytań :D

 

1. Dlaczego wyświetla się TVP INFO zamiast TVP Poznań? Pewnie nadejdzie odpowiedź "pana zgłoszenie zostało przekazane do działu tech". Wtedy piszesz że bardzo dziękujesz za interwencję ale tym razem wyświetla się TVP Warszawa :lol: I w ten sposób ciągniesz dalej korespondencję :D

 

2. Czy za kanał HBO Comedy który dołączyli Państwo w zeszłym tygodniu będę musiał dodatkowo płacić? :D Odpowiedź zapewne będzie brzmieć że w najbliższym czasie nie planują go dołączyć. Odpisz że przecież go odbierasz ale nie masz zamiaru dodatkowo płacić :D

 

3. Czy te pięć nowych kanałów dołączonych przed świętami to będą kanały dodatkowo płatne? :lol:

 

Sprawa jest prosta. Oni lecą w ch.. to Ty też możesz :lol: Pozatym niech panie z BOK pogłówkują troszku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm jak wygląda wasz stan z transponderami? ;p Ile ich jest i jak są zapchane ;> włącz automatyczne wyszukiwanie, prześledź i przekaż tutaj :> dodam że pojemność jednego transpondera to ok 10 kanałów TV w MPEG-2. Możliwe że są zapchane i zbierają sprzęt na więcej transponderów. Ja uważam że oferta INEA jest pod pewnym względem lepsza od Vectry ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO COMEDY , CANAL + SPORT 2 te dwa dodatkowo płatne kanały to już by mogli dołączyć.

 

A co do kanałów cyfrowych to na różnych częstotliwościach jest od 5 do chyba najwięcej 12.

 

 

Tak jak nasza kablówka ruszyła z nowymi kanałami na początku roku to teraz za to przejmuje kablówki lokalne w innych miastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i coś wreszcie ruszyło dziś dołączono dwa kanały:

EXTREME SPORT

JIM JAM

 

Dodatkowo dzisiaj dostałem list z inei z nowościach na rok 2008 głównie dotyczących stacji radiowych w ofercie cyfrowej (INEA RADIO) , mam nadzieję że nie będzie się to wiązało z dodatkowymi opłatami.

 

Od tego miesiąca wydawany jest INEA KURIER

 

 

http://inea.pl/att/1/prasa/INEA_Kurier.pdf

 

Mam prośbę do moderatorów o zmianę tematu z TKP POZNAń na INEA POZNAń dzięki Edycja RafiX: Prośba spełniona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to liczyłem na ...... SPORTKLUB. Jim Jam, zobaczymy, zresztą zweryfikuje go moja 3 letnia córka. Co do radia to nareszcie po prawie roku cyfrowej INEI wprowadzą stacje radiowe do oferty, pozdrawiam wszystkich życząc Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia niekoniecznie przed ekranem TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia to nareszcie po prawie roku cyfrowej INEI wprowadzą stacje radiowe do oferty.

 

Tak, ale pamiętaj, (o czym pisali w liście), że wyłączają analogowe kanały radiowe. W związku z tym posłuchasz sobie przez kabel tylko Polskiego Radia, i Maryi (mówię to o analogu). W Cyfre pewnie wrzuca RMF, Eske, Zetke, a zapomną o poznańskich stajach nadających na wyższym poziomie. A szkoda!

Zresztą ja mam bardzo dobry tuner analogowy Sony i nie wierzę w to, że przemiany z analogu na cyfrę oraz odbiór radia dekoderem Inei poprawi jakość. Nie wierzę tez w to, że Inea pociągnie sobie od poznańskich nadawców sygnał np. światłowodem. No chyba, że poleca ze streamingu (absurdalne) Kolejny problem z Inea, to brak możliwości dokupienia drugiego dekodera, no chyba, ze podpisze się nową umowę i płaci drugi abonament. Sugerowałem kiedys, żeby za mniejszą kasę oferowali swoim abonentom drugi dekoder.

Pozdr PWK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezeswk, masz rację, to prawda, nie wyobrażam sobie wyłączenia analogu radiowego. Tak jak Ty mam tuner, do któregho kablem z gniazdka ciągnę sygnał wszystkich stacji jakie nadają w naszym regionie. Bardzo dobra jakość sygnału a do tego RDS. Może jest jeszcze pora aby interweniować w tej sprawie w Inea? Co do nowego programu tzn. EXTREME SPORTS to powiem krótko, cienizna, mam nadzieję, że kolejne kanały będą bardziej wartościowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezeswk, masz rację, to prawda, nie wyobrażam sobie wyłączenia analogu radiowego. Tak jak Ty mam tuner, do któregho kablem z gniazdka ciągnę sygnał wszystkich stacji jakie nadają w naszym regionie. Bardzo dobra jakość sygnału a do tego RDS. Może jest jeszcze pora aby interweniować w tej sprawie w Inea?

 

Na mnie ta wiadomość spadła jak grom z jasnego nieba. Po prostu lubie sluchać radia, a nie mam za bardzo możliwości instalacji własnej anteny, zresztą, żeby zapewnić odbiór na poziomie zblizonym do hi-fi (teraz radia mają dość agresywny processing audio - stąd słowo "zbliżonym") musiałbym zainstalować min. dwie anteny i to na dachu. Odbiór radia przez odbiornik w komórce lub radiobudzik mnie nie zadowala. Troche szumu zrobilem na lokalnej grupie dyskusyjnej i na Forum RadioPolska, zobaczymy co i jak, wierzę też w protesty nadawców z lokalnego podwórka. Czas pokaże. W kazdym razie jest taki trend zapoczątkowany przez sieci warszawskie, wywalania stacji lokalnych z radia, zwlaszcza z analogu. Poprostu na emisji radia sie nie zarabia, zarabia sie na tv. Zreszta nie wykluczam, ze duze stacje radiowe, celowo dążą do wywalania z kabla stacji małych, wszak chodzi o słuchalność, czyli de facto o kapuche z reklam!

Pozdr PWK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...