Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, adnage napisał(a):

Tak, ten sposób działa, ale nie po to jest aplikacja na telefon, żeby potem bawić się we wchodzenie w przeglądarkę. Zgłoszę problem, ciekawe, czy jakoś zareagują.

Tylko nie mów że działa myk przez przeglądarkę bo znając ich to zaraz to zablokują i będą się zasłaniać że to forma piractwa :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z radością będę oglądać transmisje w 540p, pomimo tego że mamy 2024 rok, 4K powinno być powoli standardem, a streaming jest wypierany przez konwencjonalną telewizję. Przynajmniej śpię spokojnie wiedząc, że walczę z piractwem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, michael112 napisał(a):

jak to dobrze że C+ przejął LM (czy inne prawa sportowe), wreszcie obejrzymy w 4K itp.

zapewne będzie po 1 meczu kolejki w 4k czyli i tak lepiej niż w PSP ale ciekawe czy będą wszystkie mecze transmitowane jak do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adnage Właśnie sprawdziłem na telefonie na szybko (akurat do oglądania sportu nigdy telefonu nie wykorzystuję, wolę większe ekrany) - powtórka meczu Newcastle United-West Ham United na Canal+ Sport i mam normalnie 1080p (8 Mbit/s). Apka w najnowszej wersji, Android

Edytowane przez Splawik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2024 o 13:41, Gizior89 napisał(a):

jak widać od tego czasu nic z tym nie zrobili bo nawet na nowych fonach za 2,5k cały czas jest 540p w apce na androidzie 14

 

W średniopólkowej serii Galaxy A z tego roku które miały premierę na początku marca działa jak powinno, bez żadnego kombinowania z wersjami apki, czyli jest dostępny profil 1080p tam gdzie powinien, czyli też na kanalach sportowych a premierę miały A35 (1.6 k) i A55 (2.1 k) więc z tego roku jest ok i widocznie sobie wybierają producentów, Samsung i jeszcze Apple ? jak obecnie jest na iOS ? a reszcie Chińczyków pomimo Widevine L1 tną do 540p sprzedając bajki że to nie ich wina :-  )

 

 

 

Edytowane przez Lins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lins napisał(a):

 

W średniopólkowej serii Galaxy A z tego roku które miały premierę na początku marca działa jak powinno, bez żadnego kombinowania z wersjami apki, czyli jest dostępny profil 1080p tam gdzie powinien, czyli też na kanalach sportowych a premierę miały A35 (1.6 k) i A55 (2.1 k) więc z tego roku jest ok i widocznie sobie wybierają producentów, Samsung i jeszcze Apple ? jak obecnie jest na iOS ? a reszcie Chińczyków pomimo Widevine L1 tną do 540p sprzedając bajki że to nie ich wina :-  )

 

 

 

Na A52s z A14 też jest 540p. Cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lins napisał(a):

widocznie sobie wybierają producentów, Samsung i jeszcze Apple ? jak obecnie jest na iOS ? a reszcie Chińczyków pomimo Widevine L1 tną do 540p

Pochodzenie i marka nie ma tu raczej nic do rzeczy -> na samsungach a54 5g, a52s 5g, lg velvet jest 540p a na a51 1080p. Wszystkie mają L1. Jakoś do czerwca było wszędzie 1080p, potem ścieli na 720p a teraz okroili do 540p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na A52s wiem bo używałem swego czasu,  na tych z tego roku serii A  jest ok, przypuszczam że na styczniowej serii S również, każdy inny (Chińczyk) z którym miałem ostatnio doczynienia to już 540p.

Edytowane przez Lins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Flix TV Box bez certyfikatu Widevine, Netflix w ogóle nie działa (jedynie HDCP jest w wysokiej wersji) chodziło jak kiedyś sprawdzałem w 1080p.

Ten wykaz na stronie CANAL+ jest bez sensu, nie wiadomo na jakich urządzeniach w jakiej jakości to chodzi. W praktyce może być różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Speaker201 napisał(a):

Na PC w przeglądarce jest tak samo z jakością?

 

3 godziny temu, Gizior89 napisał(a):

Na chromecast na Windows 11 jest 720p na zwykłym stacjonarnym składaku. Może na certyfikowanych lapkach jest lepiej

 

Z ciekawości sprawdziłem, mam nowego laptopa Acera i też max. to 720p. To jest kpina z widzów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peja88Przed chwilą facet w salonie c+ mi powiedział, że u niego na macbooku air w safari działa c+online w 1080p więc jeśli bardzo będzie Ci zależeć na nowym lapku to celuj w "jabłuszko" ;) ale najlepiej niech ktoś jeszcze sprawdzi u siebie kto ma apple; może @Delta21 :?:

Edytowane przez Gizior89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Safari na iPadzie idzie jakoś znośnie, ale nie wiem jak włączyć tryb pełnoekranowy. Muszę oglądać pasek nawigacyjny przeglądarki. W dedykowanej aplikacji na iPadOS jest fatalnie. Nie da się nic ściągnąć do oglądania offline - cały czas tkwi na 0%. Przy oglądaniu materiałów vod jakość skacze. Przez chwilę robi się żyleta od 720p do 1080p, aby za chwilę spaść do mydła 540p i bufforować. Pokombinowałem z wyłączeniem HDR i wybierając jakość średnią. Wtedy jakoś trzyma okolice 720p. Generalnie jest mordęga, jeśli chodzi o vod. Kanały live idą lepiej.

Na pewno nie jest to wina łącza internetowego, bo speedtest pokazuje mi stabilne 400mbs. Takich efektów nie ma w cywilizowanych aplikacjach jak Netflix, Disney+, PrimeVideo czy HBO Max. Tam filmy idą od samego początku w ostrym 1080p i nie spadają z jakością nawet na sekundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gizior89 napisał(a):

@Peja88Przed chwilą facet w salonie c+ mi powiedział, że u niego na macbooku air w safari działa c+online w 1080p więc jeśli bardzo będzie Ci zależeć na nowym lapku to celuj w "jabłuszko" ;) ale najlepiej niech ktoś jeszcze sprawdzi u siebie kto ma apple; może @Delta21 :?:

 

Ja mam 14 Pro, ale nie mam dostępu do Canal+ Online, więc nie sprawdzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...