Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Bloo411 owszem, ale odnoszę się do szumnych zapowiedzi jakie były ze strony Canal+:

 

Cytat

Włączenie do oferty CANAL+ biblioteki serwisu VOD BBC Player to kolejny krok w budowaniu szerokiej oferty wysokiej jakości produkcji z wielu rożnych kategorii dostępnych w jednym miejscu. Cieszymy się również z tego, że jako pierwsi będziemy mogli zaoferować dostęp do serwisu na Polskim rynku - powiedziała Monika Kłosińska, dyrektor ds. zakupów programowych CANAL+ Polska.

 

Spodziewałam się jednak szerszej oferty niż zaprezentowana. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuzia, ale powtórzę się raz jeszcze. To usługa tworzona i aktualizowana przez BBC, więc to do nich powinnaś mieć pretensję, że względem bliźniaczej wersji BBC iPlayer działającej w UK została tak okrojona. Canal+ ją tylko udostępnia. Także trzeba pisać do BBC odnośnie tego, że w naszym kraju się nie popisali i zaproponowali wybrakowany produkt. Też spodziewałem się więcej, a wyszło jak zawsze. Liczyłem, że na start BBC Player zaprezentuje wszystkie serie New Who serialu "Doctor Who", wszystkie serie "Allo, Allo!", "Co ludzie powiedzą?" i wiele, wiele innych produkcji ze swojego portfolio.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bloo411 napisał:

@Zuzia, ale powtórzę się raz jeszcze. To usługa tworzona i aktualizowana przez BBC, więc to do nich powinnaś mieć pretensję, że względem bliźniaczej wersji BBC iPlayer działającej w UK została tak okrojona. Canal+ ją tylko udostępnia. Także trzeba pisać do BBC odnośnie tego, że w naszym kraju się nie popisali i zaproponowali wybrakowany produkt.

 

Właśnie, że jest zupełnie inaczej. BBC udostępnia partnerom biznesowym własne API i to druga strona ustala co i w jakim zakresie/czasie chce udostępniać swoim klientom. Więc @Zuzia ma jak najbardziej rację, że żale kieruje wobec C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było jeśli tak
Canal+ online z Netflix przez 6 miesięcy za darmo za otwarcie konta
Bank Pekao S.A. startuje z nową promocją Konta Przekorzystnego z wielowalutową kartą Visa. Za założenie konta otrzymamy voucher o wartości 420 zł na sfinansowanie dostępu do serwisu CANAL+ online z Netflix (Plan Standard) na 6 miesięcy.
https://www.pekao.com.pl/konto/?utm_source=Bankier&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=KontoOszczednosciowe&utm_content=Visa&saids=58700003821707644_p67659320787&uap=22080969434867&campaignId=VISA&gclid=CKWsrIrcufkCFRdrGQodZpEOxg&gclsrc=ds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wykupiłem pakiet Fun and News. Oczywiście jest tam kanał Fox, którego miało nie być. Nie ma dwóch: Ukraina 24 oraz jednego z  regionalnych kanałów TVP (Warszawa). Jeszcze się nie zdażyło, żeby wykupienie oferty C+ dla subskrybentów nie niosło za sobą jakiegoś zamieszania. Generalnie oferta jest jako całość ciekawa, bo widać, że chcą być tym agregatorem treści, ale jak nie kwestie techniczne, to problemy ze składnikami oferty, nad którymi chyba nie panują.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraina 24 już nie nadaje.

 

"Stacja Ukraina 24 emisji zaprzestała 22 lipca. Nadająca ją spółka Media Groupe Ukraine, należąca do najbogatszego Ukraińca Rinata Achmetowa, zdecydowała bowiem o opuszczeniu ukraińskiego rynku medialnego. Decyzja ta była podyktowana wejściem w życie tzw. ustawy przeciwko oligarchom."

https://www.press.pl/tresc/71954,polscy-operatorzy-zaskoczeni-koncem-emisji-ukraina-24_-w-zamian-wlaczaja-ukraine-1-lub-espreso-tv

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dłużej. Canal Online nie wywala od razu jak uruchomisz trzeci materiał. Nieraz nawet do pół godziny da się oglądać. Ewentualnie jak masz zarejestrowany Canal Box to masz na 3 urządzenia.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Będzie pakiet Wielka Piłka za 40 zł (sportowe kanały C+, PSP i Eleven).

https://satkurier.pl/news/220133/wielka-pilka-nowy-pakiet-w-canal-online.html

Ja płacę w rocznej promocji za cały C+ 20 zł, a Eleven + PSP za 15 zł, więc mam wszystko za 35 zł, ale kto się nie załapał na tą promocję, to nowy pakiet sportowy jest w przyzwoitej cenie.

 

Ewentualnie, jak wcześniej pisałem, wszystko za 240 zł na pół roku, płacąc z góry całą kwotę.

W dniu 4.08.2022 o 06:54, Wodnik Szuwarek napisał:

Od dzisiaj nowa promocja. 6 miesięcy C+ za 180 zł płatne z góry. Poprzednio 198 zł.

Co ciekawe, z pakietów dodatkowych PSP z Eleven nie jest liczony po 15 zł, tylko 10 zł, a więc 60 zł za 6 miesięcy płatne z góry.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Będzie pakiet Wielka Piłka za 40 zł (sportowe kanały C+, PSP i Eleven).

https://satkurier.pl/news/220133/wielka-pilka-nowy-pakiet-w-canal-online.html

Ja płacę w rocznej promocji za cały C+ 20 zł, a Eleven + PSP za 15 zł, więc mam wszystko za 35 zł, ale kto się nie załapał na tą promocję, to nowy pakiet sportowy jest w przyzwoitej cenie.

 

Ewentualnie, jak wcześniej pisałem, wszystko za 240 zł na pół roku, płacąc z góry całą kwotę.

Również lecę na promocji rocznej, która jednak ostatni okres rozliczeniowy będzie miała pod koniec października a więc całość skończy się w listopadzie, tuż przed startem Mundialu. Nie zapomnij, że mamy dostęp również do oferty filmowej i serialowej Canal+ w cenie. 

Przy nowym podziale wracamy do startych pakietów, jeden będzie tylko sportowy a drugi tylko filmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bredny napisał:

Przy nowym podziale wracamy do startych pakietów, jeden będzie tylko sportowy a drugi tylko filmowy.

 

Co nie zmienia faktu, że za 40 zł miesięcznie uzyska się dostęp do interesującej oferty sportowej; do tego nie trzeba aż tak mocno przejmować się problemami technicznymi i niską jakością transmisji. W porównaniu z Viaplay prezentuje się to dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi grafika z newsa, bo jest tam też Viaplay. Nie ma o tym mowy w tekście, wątpię żeby było to w tej cenie, ale może ostatecznie będzie to jako opcja też w C+ Online, a nie tylko ofercie satelitarnej jak to cały czas podkreślają.

 

EDIT: No i druga kwestia - ciekawe jak rozwiążą sprawę C+ Family i Premium, czy będzie taka sama parodia jak ostatnio, że ciągle było blokowane i odblokowywane, a czasem się coś w EPG przesunęło i koniec dostępu :) Może ktoś korzysta teraz z tego nowego pakietu Film to może się wypowiedzieć jak to teraz analogicznie wygląda w przypadku sportu.

 

W starym pakiecie Sport był jeszcze Sportklub i Fightklub, dla większości kanały śmieciowe, ale np. fan koszykówki znajdzie tam coś dla siebie.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, iMarekPL napisał:

Sprawdź dłużej. Canal Online nie wywala od razu jak uruchomisz trzeci materiał. Nieraz nawet do pół godziny da się oglądać. Ewentualnie jak masz zarejestrowany Canal Box to masz na 3 urządzenia.

Przez godzinę leciały 4 urządzenia (Canal+Box, 2 telefony i tablet). Po włączeniu 5go urządzenia wywaliło po 5. minutach jedno urządzenie. Wygląda na to że zwiększyli limit urządzeń do 3+BOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nix124 napisał:

EDIT: No i druga kwestia - ciekawe jak rozwiążą sprawę C+ Family i Premium, czy będzie taka sama parodia jak ostatnio, że ciągle było blokowane i odblokowywane, a czasem się coś w EPG przesunęło i koniec dostępu :) Może ktoś korzysta teraz z tego nowego pakietu Film to może się wypowiedzieć jak to teraz analogicznie wygląda w przypadku sportu.

 

Powinni dać promocyjnie te dwa kanały w całości do obu pakietów.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nix124 napisał:

Mnie ciekawi grafika z newsa, bo jest tam też Viaplay. Nie ma o tym mowy w tekście, wątpię żeby było to w tej cenie, ale może ostatecznie będzie to jako opcja też w C+ Online, a nie tylko ofercie satelitarnej jak to cały czas podkreślają.

 

W tekście Canal+ napisano: "również topowe mecze angielskiej Premier League". Czyli promują mecze angielskiej, te które będą pokazywane na antenach Canal+. A logo Viaplay, bo pewnie tak umowa, że Canal+ może promować u siebie angielską z logo Viaplay. To chyba oznacza, że Canal+ nie kupił "tradycyjnej" licencji na mecze, bo by je sam obrabiał bez logo innej stacji. Być może puścili na antenę Viaplay na warunkach promocji produktu.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rotalplus napisał:

Najzabawniejsze że w sumie w tym sporcie to nic nie przybyło. Rykoszetem dostała Premier league i Lewandowski się pojawi. Ale od mieszania herbata nie stanie się słodka 

Nie tyle nic nowego się nie pojawiło co ubyło. Wcześniej w c+ było 5 spotkań Premier League w kolejce, a w tym sezonie są 2 (w tym bez meczu pierwszego wyboru). To dość istotne osłabienie oferty sportowej.

1 godzinę temu, perdos napisał:

Przez godzinę leciały 4 urządzenia (Canal+Box, 2 telefony i tablet). Po włączeniu 5go urządzenia wywaliło po 5. minutach jedno urządzenie. Wygląda na to że zwiększyli limit urządzeń do 3+BOX.

Jakiś czas temu (pare tygodni) zauważyłem reklamę c+ online w tv (tą ze zwierzakami) w której informowali o dostępie na 3 urządzeniach jednocześnie. Też się zdziwiłem ale najwyraźniej niedawno to zwiększyli. Co potwierdza to co piszesz (sam tego nie sprawdzałem).

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...