Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak widzę, ale to oznacza, że ją jeszcze budują. Jak pisałem wyżej nie było prezenterów w zakładce "Prezenterzy" oraz nie było całego programu TV. Pokazuje się komunikat z programu WordPress do tworzenia stron WWW. Być może do wieczora lub jutro znowu wróci i dowiemy się więcej informacji na temat kanału :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak przed sobotą odpisywali podobno szybko, tak gdy ja napisałem w niedzielę, to do tej pory nie mam odpowiedzi pomimo, że odczytali wiadomość kilkanaście minut po tym, jak ją wysłałem ;/
Tak jakby kontakt się urwał - zarówno facebookowy, jak i wspomniana strona internetowa. Może zrezygnowali z Polski?

Moim zdaniem jak już wystartują, to albo między świętami a nowym rokiem, bo będą mogli zrobić podsumowanie roku i nie będą musieli puszczać piosenek świątecznych, albo po nowym roku, gdy już będą mogli nadawać normalnie, tj. bez specjalnych pasm jak np. na sylwestra, czy święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się pojawiło info od nadawcy Music Box Polska na ich oficjalnym profilu FaceBook-a:

https://www.facebook.com/musicboxpoland/

"Drodzy Widzowie!

Bardzo cieszymy się, że tak dużo z was entuzjastycznie przyjęło

informację o uruchomieniu polskiej wersji naszego ulubionego Music Box!

Niestety z przyczyn niezależnych od nas, musimy przełożyć start Music Box Polska.

Nową datą podzielimy się z Wami tak szybko, jak będzie to możliwe.

Trzymajcie się zdrowo i przyjmijcie od naszej ekipy serdeczne życzenia na Święta!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pablo21 napisał:

Dzisiaj się pojawiło info od nadawcy Music Box Polska na ich oficjalnym profilu FaceBook-a:

https://www.facebook.com/musicboxpoland/

"Drodzy Widzowie!

Bardzo cieszymy się, że tak dużo z was entuzjastycznie przyjęło

informację o uruchomieniu polskiej wersji naszego ulubionego Music Box!

Niestety z przyczyn niezależnych od nas, musimy przełożyć start Music Box Polska.

Nową datą podzielimy się z Wami tak szybko, jak będzie to możliwe.

Trzymajcie się zdrowo i przyjmijcie od naszej ekipy serdeczne życzenia na Święta!"

To może oznaczać że jeszcze czekają na koncesje, widocznie nie udało się jej dostać do 20 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2020 o 20:11, wizjaplus napisał:

To może oznaczać że jeszcze czekają na koncesje, widocznie nie udało się jej dostać do 20 grudnia.

Albo koncesję już mają, tylko może obecnie trwają rozmowy z operatorami satelitarnymi w sprawie dołączenia kanału do ich oferty. Póki co Music Box UA nie jest nadawany ani na CP ani na Canal+.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksandra Maria (Natalia), podejrzewam, że nie zmieni się to także, gdy uruchomią polską wersję. Powtórzę się, na naszym rynku jest za dużo kanałów muzycznych, a wszystkie te kanały praktycznie niczym nie różnią się od siebie oferując disco polo, hity na czasie i kawałki typu oldies z lat 80 i 90.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bloo411 napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia), podejrzewam, że nie zmieni się to także, gdy uruchomią polską wersję. Powtórzę się, na naszym rynku jest za dużo kanałów muzycznych, a wszystkie te kanały praktycznie niczym nie różnią się od siebie oferując disco polo, hity na czasie i kawałki typu oldies z lat 80 i 90.

Nie ma muzyki taneczne techno, house, trance itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Bloo411 napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia), podejrzewam, że nie zmieni się to także, gdy uruchomią polską wersję. Powtórzę się, na naszym rynku jest za dużo kanałów muzycznych, a wszystkie te kanały praktycznie niczym nie różnią się od siebie oferując disco polo, hity na czasie i kawałki typu oldies z lat 80 i 90.

W Polsce jest za dużo wszystkich kanałów, nie tylko muzycznych. Tak o jakieś 100 :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bloo411 napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia), podejrzewam, że nie zmieni się to także, gdy uruchomią polską wersję. Powtórzę się, na naszym rynku jest za dużo kanałów muzycznych, a wszystkie te kanały praktycznie niczym nie różnią się od siebie oferując disco polo, hity na czasie i kawałki typu oldies z lat 80 i 90.

Myślę że muzyką zza wschodniej granicy Music Box Polska może się tutaj wyróżniać. Kiedyś zasugerowałem im że skoro będą puszczać u nas muzykę z Rosji, Białorusi i Ukrainy to niech w drodze rewanżu zaserwują tym krajom naszą muzykę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bloo411 napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia), podejrzewam, że nie zmieni się to także, gdy uruchomią polską wersję. Powtórzę się, na naszym rynku jest za dużo kanałów muzycznych, a wszystkie te kanały praktycznie niczym nie różnią się od siebie oferując disco polo, hity na czasie i kawałki typu oldies z lat 80 i 90.

Panie a co ci tak przeszkadzają te muzyczne, każdy z nich musi mieć swojego mi konkurenta by nic się z nim ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06, może to, że te kanały praktycznie niczym się nie różnią, o czym wielokrotnie wspominałem. Co innego gdyby te stacje były adresowane do innego odbiorcy, stawiając na różnorodność muzyczną. A tak to nie widzę sensu, bo i po co kolejny kanał mielący tą samą muzykę? Szkoda miejsca na satelicie i miejsca w kablówkach. To już lepiej niech zostawią wersję ukraińską tego Music Box, bo przynajmniej tak można doświadczyć rosyjskojęzycznych wykonawców, których zapewne zastąpią polskimi w polskiej wersji tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

W dniu 25.12.2020 o 13:09, Bloo411 napisał:
To już lepiej niech zostawią wersję ukraińską tego Music Box, bo przynajmniej tak można doświadczyć rosyjskojęzycznych wykonawców, których zapewne zastąpią polskimi w polskiej wersji tego kanału.

Według zapowiedzi nadawcy hity ze wschodu mają pozostać i być obecne także w MBP.

 

4 godziny temu, Mati06 napisał:
To podaj mi jeden przykład dwóch tych samych kanałów które grają to samo?

Eska - 4Fun TV
Polsat Music - MTV Music 24
Polo - Disco Polo Music
Stars TV - MTV 80/90

Masz nawet więcej niż jeden przykład :D
Może nie grają dosłownie tego samego, ale tematycznie przesłanie tych par kanałów jest raczej takie samo, w mniejszym lub większym stopniu ich playlisty się pokrywają.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, matjot napisał:


 

Według zapowiedzi nadawcy hity ze wschodu mają pozostać i być obecne także w MBP.

 

Eska - 4Fun TV
Polsat Music - MTV Music 24
Polo - Disco Polo Music
Stars TV - MTV 80/90

Masz nawet więcej niż jeden przykład :D
Może nie grają dosłownie tego samego, ale tematycznie przesłanie tych par kanałów jest raczej takie samo, w mniejszym lub większym stopniu ich playlisty się pokrywają.

 

I to m właśnie chodzi nie grają tego samego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...