Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, szczepaniu napisał:

To wystarczy zrobić żeby tylko sygnał live był bez opcji wstecznego cofania i nagrywania. 

 

Kłóci się to z naszym założeniem. Nie chcemy być po prostu kolejną telewizją internetową, chcemy mieć coś więcej. A założeniem naszej firmy jest wolność wyboru. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GONET.TV napisał:

 

Kłóci się to z naszym założeniem. Nie chcemy być po prostu kolejną telewizją internetową, chcemy mieć coś więcej. A założeniem naszej firmy jest wolność wyboru. 

 

Ok, ale przecież o wiele lepiej jest mieć w ofercie jakiś kanał bez cofania, niż w ogóle go nie mieć. Ważne, że dużo stacji dostępnych w waszej ofercie ma taką możliwość, ale przecież nie wszystkie. I nikt nie ma o to pretensji.

Edytowane przez Tomo21
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym rozwiązaniem dla fanów sportu byłoby rozbudowanie oferty o kolejne (poza CT Sport i M4 Sport) sportowe kanaly zagraniczne oraz mozliwosc wykupienia pakietu obejmującego kanaly nadające sport, w tym ARD i ZDF. 

 

Proponowane kanaly sportowe:

- Eurosport Deutschland

- Sport 1

Belarus 5

- Матч ТВ

- Матч! Боец

 

Gdyby udalo sie pozyskać Match TV lub Belarus 5  to byłoby powazne wzmocnienie oferty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomo21 napisał:

 

Ok, ale przecież o wiele lepiej jest mieć w ofercie jakiś kanał bez cofania, niż w ogóle go nie mieć. Ważne, że dużo stacji dostępnych w waszej ofercie ma taką możliwość, ale przecież nie wszystkie. I nikt nie ma o to pretensji.

Popieram. Na cofaniu mi nawet nie zależy. Miałem 2 upc replay to ani razu go nie użyłem. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aboutreka napisał:

Dobrym rozwiązaniem dla fanów sportu byłoby rozbudowanie oferty o kolejne (poza CT Sport i M4 Sport) sportowe kanaly zagraniczne oraz mozliwosc wykupienia pakietu obejmującego kanaly nadające sport, w tym ARD i ZDF. 

 

Proponowane kanaly sportowe:

- Eurosport Deutschland

- Sport 1

Belarus 5

- Матч ТВ

- Матч! Боец

 

Gdyby udalo sie pozyskać Match TV lub Belarus 5  to byłoby powazne wzmocnienie oferty.

 

 

ARD jest przeciez, ZDF moglby byc w sumie na tych samych zasadach, nie wiem dlaczego nie ma.

Rosyjskie i bialoruskie - jak najbardziej zwlaszcza jak pokazuja hokejowa KHL :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Tomo21 said:

 

Ok, ale przecież o wiele lepiej jest mieć w ofercie jakiś kanał bez cofania, niż w ogóle go nie mieć. Ważne, że dużo stacji dostępnych w waszej ofercie ma taką możliwość, ale przecież nie wszystkie. I nikt nie ma o to pretensji.

 

Popieram. Im więcej wartościowych kanałow, tym atrakcyjniejsza oferta. Niezależnie od tego czy można je cofać, przewijać itp. A taki Docubox bym chętnie pooglądał.

A i jeszcze Stars TV by się w HD przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lider16 napisał:

ARD jest przeciez, ZDF moglby byc w sumie na tych samych zasadach, nie wiem dlaczego nie ma.

 :)

 

Zarówno ARD jak i ZDF są w ofercie. Napisałem, aby te kanały były w pakiecie sportowym, a nie żeby je dodać do oferty.

 

Jutro użytkownicy GONET.TV będą mogli na terenie Polski oglądać na M4 Sport mecz LM Lipsk - Liverpool? Darmowy stream M4 Sport na czas niektórych rozgrywek, np. LM nie działa.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, aboutreka napisał:

Zarówno ARD jak i ZDF są w ofercie. Napisałem, aby te kanały były w pakiecie sportowym, a nie żeby je dodać do oferty.

 

Jutro użytkownicy GONET.TV będą mogli na terenie Polski oglądać na M4 Sport mecz LM Lipsk - Liverpool? Darmowy stream M4 Sport na czas niektórych rozgrywek, np. LM nie działa.

M4 Sport jest dostępny w polskiej ofercie. Najlepiej znaleźć go przy użyciu lupy, węgierskie kanały są domyślnie schowane.

 

13 godzin temu, jackpol napisał:

@GONET.TV Ponawiam pytanie dotyczące Music Box , dlaczego kanał przez przeglądarkę emitowany jest w wersji SD , miło byłoby żeby kanał podobnie jak u konkurencji był dostępny na wszystkich urządzeniach w jakości HD. Jest szansa że to się zmieni ?  

Zapytałem informatyków. Byli zdziwieni i już nad tym pracują. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, vigoo napisał:

@GONET.TV

Pytanie z ciekawości...

Co UEFA i inne organizacje na to, że oficjalnie oferujecie na terytorium Polski dostęp do kanałów, które mają wykupione prawa sportowe na inny kraj?

 

 

Na szczęście nie pracuję w dziale prawnym i nie zajmuję się tego typu kwestiami :)

 

W dniu 16.02.2021 o 23:38, jackpol napisał:

@GONET.TV Dziękuję problem z emisją materiału SD przez przeglądarkę został naprawiony. Jeszcze tylko podmieńcie EPG dla Polskiej wersji kanału Music Box , bo aktualne EPG jest dla wersji ukraińskiej.  

 

To powinno już być naprawione. Czy problem dalej się pojawia?

 

1 godzinę temu, MisterRondel napisał:

A jest catch-up do nich? Czy tylko na żywo?

 

Stacje radiowe są dostępne tylko na żywo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GONET.TV Potwierdzam EPG dla polskiej wersji Music Box.Potrzebna jest jeszcze mała korekta dotycząca czasu rozpoczęcia programów mianowicie + 1H do przodu. Przykładowo program „Kapsuła czasu” -EPG wskazuje rozpoczęcie programu o 21:00 w rzeczywistości program rozpoczyna się godzinę póżniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...