Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, tyrla napisał:

Powiedzcie czy warto korzystać z tej aplikacji ? Czy poczekać aż bardziej się rozwinie.

W samej aplikacji rozwijać to się tam nie ma za bardzo co - jest catchup, nagrywanie, sensowna jakość video (gorsza audio).

Oferta po polsku mogłaby natomiast się rozwijać, bo jest dużo kanałów ciekawostek typu Eurochannel, ale mało "markowych".

Na plus oferta newsowa z zagranicy + nasze Biznes24 w podstawowym pakiecie i kanały czeskie - Retro, Rebel, Up Network (o samolotach - szkoda, że tylko czeska wersja językowa) i CT Sport, leci tam chociażby liga CEV w siatkówkę, którą u nas ma Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony. Jako kibic hokeja ogladalem MS juniorow na CT Sport, na tym samym kanale na biezaco czeski hokej, dodatkowo mam lige slowacka na slowackiej dwojce, NHL na Nova Sport, Wegrzy tez transmituja swoja lige na swoim sportowym kanale :) Dla mnie jest OK. Tak jak wspominalem wczesniej, zalogowalem sie i korzystam z czeskiej wersji serwisu.

Edytowane przez lider16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho siedź, bo jeszcze wjadą z jakąś podwyżką. :D Chociaż pewnie jak jeszcze kilka kanałów dorzucą to cena dla nowych może wzrosnąć.

 

Wczoraj z ciekawości włączyłem "Twoja.TV" - nawet całkiem miło oglądało się program kulinarny z Podlasia/Bieszczad dopóki jakiejś zawiechy kanał nie zaczął łapać. :( Inne działały poprawnie.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie i na to czas, gdy będzie wystarczająco kanałów tak by podzieliły się na pakiety. Ale do tego kawal drogi. 

Póki co cieszyć się niską kwotą.

 

Z tego co wiem głównie czeskie  prawo jest łagodne co do tych naszych polskich praw o kanały i czasem jest tak że inni mają bardziej lepszą ofertę niż my. Przykład TVP Sport nie ma zgody na nadawanie w Polsce. 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KiriKiri napisał:

Przyjdzie i na to czas, gdy będzie wystarczająco kanałów tak by podzieliły się na pakiety. Ale do tego kawal drogi. 

Póki co cieszyć się niską kwotą.

 

Z tego co wiem głównie czeskie  prawo jest łagodne co do tych naszych polskich praw o kanały i czasem jest tak że inni mają bardziej lepszą ofertę niż my. Przykład TVP Sport nie ma zgody na nadawanie w Polsce. 🤪

Jesteś jakoś powiązany z tą usługą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry forum :) 

 

Przeczytałem cały wątek i zanotowałem uwagi, które na pewno poruszę w najbliższej przyszłości celem poprawienia aplikacji dla was. Jesteśmy otwarci na propozycje ulepszenia, bez waszych reakcji nie wiedzielibyśmy nawet co się wam podoba, a co nie!

 

Co do dodawania kolejnych stacji - kolega prowadzi negocjacje z wieloma stacjami jednocześnie, jak tylko negocjacje dobiegną końca, będziemy mogli pochwalić się kolejnym programem w ofercie :) Sugestie użytkowników bierzemy pod uwagę i kontaktujemy stacje, które proponujecie, ale nie zawsze jesteśmy w stanie się dogadać co do warunków. 

 

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania na forum i na naszym Facebooku!

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum

Od razu pytanie kiedy aplikacja zacznie działać normalnie na telewizorach Samsung ?

Obecnie nie da się z niej korzystać w żaden cywilizowany sposób.

Każdy kanał po włączeniu po 5 sekundach zacina się i buforuje ok 30 sekund  Następnie po 2-3 minutach namiętnego oglądania sytuacja się powtarza. Aplikacje odinstalowałem i zainstalowałem podobnie. I jest to samo.

Internet mam 300 mbit/s i tu takie rzeczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung to nasza pięta achillesowa w tym momencie. Ciągle dostajemy zapewnienia od techników Samsunga, że "już będzie działać".

 

W przypadku problemów z już pobraną aplikacją zalecamy "reset" (nazywamy go metodą dwóch dziesiątek):

 

 - guzikiem EXIT wyłączamy aplikację GONET.TV
 - przytrzymujemy czerwony guzik zasilania na pilocie przez 10 sekund aby wyłączyć telewizor, a potem kolejnych 10 sekund aby go włączyć

 

W ten sposób pamięć wewnętrzna telewizora się wyczyści a aplikacja powinna działać bez zarzutu.

 

Co do dostępności aplikacji, nie ma na nim czeskiej wersji? "Lepší.TV"? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, GONET.TV napisał:

Samsung to nasza pięta achillesowa w tym momencie. Ciągle dostajemy zapewnienia od techników Samsunga, że "już będzie działać".

 

W przypadku problemów z już pobraną aplikacją zalecamy "reset" (nazywamy go metodą dwóch dziesiątek):

 

 - guzikiem EXIT wyłączamy aplikację GONET.TV
 - przytrzymujemy czerwony guzik zasilania na pilocie przez 10 sekund aby wyłączyć telewizor, a potem kolejnych 10 sekund aby go włączyć

 

W ten sposób pamięć wewnętrzna telewizora się wyczyści a aplikacja powinna działać bez zarzutu.

 

Co do dostępności aplikacji, nie ma na nim czeskiej wersji? "Lepší.TV"? 

 

Operacja przeprowadzona .Pamięć zresetowana. Aplikacja nadal działa bardzo źle. Bufor i zacinanie non stop 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kingofsouth napisał:

Ja bym prosił o  lepszy interfejs/wygląd aplikacji.

Coś w ten deseń ;)  

 

 

2021-02-12-122703.jpg

 

Canal.jpg

 

Hozizon.jpg

 

nc-go.jpg

 

 

 

Plany są by to poprawić (dyskusje są aż klawiatura gorąca :-) ) i dać paletę koloru i sami tło itp wg swoich zakresów ustawić a jak nie to coś przyjazne dla oka tło kropla deszczu albo suwak przezroczystości? i kafelki tak jak przedstawiałeś. Są tam takie poprawki że powinno przejść to ;-)

Edytowane przez KiriKiri
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...