Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.02.2021 o 09:22, Tomo21 napisał:

Przydałby się komplet stacji od SPI, zwłaszcza, że już macie sporo ich kanałów w ofercie, więc może łatwiej będzie się dogadać z nadawcą w sprawie reszty (Kino Polska Muzyka, Gametoon, DocuBox, FashionBox, Fast&FunBox, 360 TuneBox, FilmBox Arthouse, Erox, Eroxxx) ?

Przeglądając sobie wersję chorwacka te kanały są w ofercie

Link: https://www.gonet.tv/hr/rv_postaja_online/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2021 o 19:27, skin13 napisał:

A w aplikacji co jest napisane?

W aplikacji jest informacja, że kanały będę od 1 marca.

 

W dniu 21.02.2021 o 20:47, szczepaniu napisał:

@GONET.TVPytanie do was. Co się stało z paczką polsatów ? Nie tak dawno (podajże w październiku była u was) a teraz jej nie ma. Jest cień szansy żeby wróciła ?

I czy można liczyć na podniesienie polonii 1 i tele 5 do FHD ? 

 

Szansa oczywiście jest. Pracujemy nad tym, żeby dostać oficjalną zgodę na emitowanie wszystkich kanałów. 

 

Co do całej paczki SPI i wielu innych kanałów, będziemy w stanie je dodać, kiedy ilość naszych użytkowników wzrośnie, a my będziemy sobie mogli pozwolić na zwiększenie budżetu na stacje.

Kanały SPI, których nie mamy, mają małą oglądalność. Nie chcemy też na ten moment kolejnej stacji muzycznej, jest ich naprawdę dużo, ani tym bardziej stacji erotycznej (których mamy więcej niż sportowych na polskim rynku). 

DocuBox jest jedynym kanałem z tej listy, który nas na ten moment interesuje i którego dołączeniem do oferty na ten moment (nie wykluczamy, że w przyszłości się to zmieni - jak pisałem wyżej - zależy to od możliwości finansowych i oglądalności stacji) rozmawiamy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, GONET.TV napisał:

Nie chcemy też na ten moment kolejnej stacji muzycznej, jest ich naprawdę dużo, ani tym bardziej stacji erotycznej (których mamy więcej niż sportowych na polskim rynku).

 

Nie przemawia do mnie takie tłumaczenie, że czegoś jest już i tak dużo, myślałem że im szersza oferta tym lepiej. Zwłaszcza, że np. KMP jest jednym z najlepszych kanałów muzycznych w Polsce. O 360 TuneBox się nie wypowiem, bo ten kanał ma tak małą dostępność, że tylko nieliczni mogą się na jego temat wypowiedzieć. Ale tak samo jest z całą paczką niefilmowych "-Boxów" - mają małą oglądalność ponieważ mają mizerny zasięg techniczny. Mało kto je zna i to może być moim zdaniem atut, który przyciągnie widzów (bo to coś czego nie mają np w swojej kablówce czy platformie). No ale ok, jeśli wiążą się z tym jakieś duże koszty to jestem w stanie zrozumieć wasze opory przed dołączeniem ich.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kierunek jak w platformach gdzie juz nie ma wyboru i w koło to samo się ogląda..nie idźcie tą drogą..dać i nawet to co na platformach nie ma... Brać to co jest dostępne bo każda oferta kazdy kanał to inna ramówka...lepszy wybór niż dramatyzowac się...

 

 

2x2tv 😁 wyjatkowy kanał jest wart:) 

  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sytuacja z dźwiękiem ? Pamiętam że jak abonowałem usługę jeszcze za czasów pakietu z polsatami to na części kanałów był kiepskiej jakości, np. rebel tv nie dało się słuchać, choć to kanał muzyczny...

 

Sprawdził bym ale rodzina ma problem z wykupieniem pakietu próbnego (chyba dlatego że na tablecie kiedyś korzystałem z usługi), nie wiem dokładnie w czym rzecz ale mają z tym jakiś straszny ból...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...