Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Wczoraj wieczorem nie można było nawet oglądać. Aplikacja nie ładowała kanałów i catch-up.

 

EDIT. 

Widzę dziś, że nastąpiła zmiana interfejsu aplikacji na AndroidTV. Jest teraz bardziej przejrzysta i funkcjonalna.

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

To proste. To co jest online nie jest zliczane w statystykach którymi Kurski zawsze się chwali. Jak były mistrzostwa w piłce nożnej to zablokował w tamtym czasie TVP1 i TVP2 w WP Pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka goNET po polsku pojawiła się w zeszłym tygodniu na TV opartych o system Foxxum (wybrane modele JVC, Hitachi, Panasonica, Toshiby).

A na OTT C+ na Tizenie czy WebOSie dalej czekamy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki email od goNet:



Drogi Kliencie,

w ciągu ostatnich kilku dni wystąpił błąd w naszej usłudze goNET.TV. Miało to miejsce z powodu tego, że dysk główny i zapasowy przestały działać w tym samym momencie. Na szczęście już doprowadziliśmy wszystko do porządku, co oznacza, że nie stracisz żadnego z nagrań.

Podjęliśmy różne kroki, żebyś mógł cieszyć się Świętami Bożego Narodzenia i mieć gwarancję spokojnego oglądania nie tylko w okresie świątecznym, ale także w dowolnym czasie po nich. Możemy pochwalić sie dodaniem nowego serwera i zwiększeniem przepustowości łączy o 20 Gb/s. Ponadto zadbaliśmy też o inne niezbędne zastępcze środki.

W ramach przeprosin dajemy Ci całkowicie bezpłatne „oglądanie na 2 urządzeniach w tym samym czasie". Osoby, które nie zostały dotknięte awarią, mogą odebrać ten gest jako prezent świąteczny za lojalność.


Jednoczesne oglądanie programów telewizyjnych na dwóch urządzeniach będzie aktywne od 23 grudnia do końca 2020 roku. Nie musisz nigdzie niczego ustawiać, prezent zostanie Ci udostępniony automatycznie.

W domu będzie można obejrzeć w salonie film świąteczny, a dzieci w pokoju mogą oglądać coś innego.

Spokojnych świąt Bożego Narodzenia
Z całego serca życzy zespół GONET.TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się pobawiłem trochę goNET. W przypadku apki do klawiszy pilota tv są przypisane wszystkie funkcje typu EPG, klawisze numeryczne, zmiana góra dół, nagrywanie więc to naprawdę "niebo a ziemia" w porównaniu do WP Pilot czy OTT C+.

Szkoda, że to wszystko działa tak trochę jakby chciało a nie mogło - czasami kanał wskakuje po sekundzie, a innym razem mieli 10 sekund. W czasie odtwarzania jednak nic mi się nie zacinało.

Bitrate wygląda na zmienny, SD koło 1,5 Mbps, HD ~3 Mbps (to i to w H264), więc słabo.

Catchup zrobiony fajnie i przejrzyście. Jest też nagrywarka działająca na wszystkich kanałach.

Usługa z potencjałem, gdyby dodali trochę więcej wartościowych kanałów i poprawili bitrate :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy da się ustawić na stałe opcję WSZYSTKO z takimi kafelkami jak w playnow jest włączasz i masz od razu kafelki z kanałami tu w gonet tego brakuje i trzeba za każdym razem klikać tu i tam by ustawiać na wszystko bo taka opcja jest wygodniejsza a w ustawieniach tego brak.

 

Bo za każdym razem musze tak robić:

 

111111111_qqswawx.png

2222png_qqswawe.png

Dopiero mam tak jak poniżej, inne ustawiania jak moje czy tam dostaje to są tylko filtry nic nie maja wspólnego z tym co chce osiągnięć.

 

Żeby zawsze o tak było zaraz przy włączeniu czy to z aplikacji czy z dekodera. 

Opera-Zrz_qqswawp.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, ARTIPAPK napisał:

Czy korzysta ktoś z was z tej usługi na Android box? Ciekawi mnie czy działa to na tym urządzeniu bez problemów. 

Korzystałem przez dwa miesiące na Mi Box S oraz Play Now BOX TV [2]  i działało bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...