Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@GONET.TVWitamy na forum. Ja bym chciał w ofercie 2x2 tv oraz history. Co do aplikacji na LG, działa bardzo dobrze. Jedyny minus jest taki dla was,bo ja sobie radzę.Musicie zrobić coś z wyszukiwaniem waszej aplikacji w sklepie LG. Niestety na ten moment żeby zainstalować waszą aplikację trzeba zmienić region na czeski w ustawieniach telewizora. Piszę że dla was to jest problem dlatego że większość ludzi nie radzi sobie z takimi czynnościami lub też nie wiedzą o takim sposobie instalacji. Co oczywiście przekłada się na ilość subskrybentów. Dodam jeszcze że brakuje mi jakiegoś sportowego kanału po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GONET.TV Witamy ! 

Co do kanałów to dodajcie takie kanały których nie ma na satelicie typu : Boolywood HD,2x2,Clubbing tv,E-Sport itp.

Co do interfejsu to moim zdaniem jest do poprawy. Jak się ogląda kanał na żywo to na belce jest zdecydowanie za dużo nawalone informacji. Wystarczyło by tak jak ma horizon zrobione od upc. Przydałoby się odświeżenie wyglądu.

 

I jeszcze możliwość używania na dekoderach z Enigma2 i export do m3u aby zainstalować na niewpieranych urządzeniach typu kodi. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest opcja "jakość wysoka" i wtedy jest na oko 720p. W

zeszłym tygodniu miałem też "full hd", ale teraz jest wyszarzona ta opcja.

Dodatkowo na liście jest dopisek HD, przez przegladarkę nie ma rzeczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Music Box aktualnie w SD więc nie wiem dlaczego Wy macie HD :) . Pikseoloza na tv , tylko na telefonie da się oglądać . Reszta kanałów które są oznaczone HD jest faktycznie w 720p.EPG też macie pod ukraińską wersje ?

Edytowane przez jackpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GONET.TVDziś Filmax  i Rebel jako  program niedostępny.  Przerwy w dostępie do wielu kanałów są na porządku dziennym. A aplikacja działa dalej na Samsungu jak padaka  Non stop się zacina.

d538b1ab90db.jpg

 

2510a49c5f36.jpg

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie neguje tego. Filmax to nie jest jakiś super extra kanał filmowy. Mnie interesują tylko kwestie techniczne.

Rebel TV też dziś nie nadaje i nikt nie wie czemu ...

Kilka dni temu nie było Jazz TV i TVC. Przerwa w nadawaniu była też w Dla Ciebie TV i Twoja TV.

Co ciekawe czeskie, węgierskie i słowackie kanały chodzą bezproblemowo ( po za Rebel)  A polskie jak widać..słabo

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten telewizor tez jest z 2017. Ale nadal ma wsparcie (ostatnio była nawet aktualizacja Tizena na 1290)

Inna apki chodzą tu bez zarzutu (WP Pilot,Ipla,Player,DAZN,Vivat,Filmbox Live,Multimedia Go itd). Ciągle pojawiają też się nowe ( min.Play Now)

Co do internetu to Gonet z tel i PC chodzi bez większych problemów. Nawet bufor jest niezauważalny.

Co innego aplikacja na Samsungu -no tu to jest istna masakra. Nie da się z niej normalnie korzystać

 

A tymczasem kolejne braki w dostępie do kanałów !

Brak obecnie CT Art,Up,Rebel,Longe TV,Jazz TV,Music Box,Water Planet,Filmax !!!

157071070186.jpg

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że w weekend nie pracujemy i nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wiadomości. 

 

W przypadku stacji telewizyjnych, o które prosicie - wszystko idzie do kolegi, który kontaktuje stacje. Nie każdą jesteśmy w stanie zdobyć. TVN 24 np. może jeszcze długo nie pojawić się w ofercie. 

 

Przez weekend mieliśmy problemy z sygnałem kilku stacji, to prawda. Jest to związane z warunkami pogodowymi. Nasza telewizja jest internetowa i nasi użytkownicy nie potrzebują anten, ale my tak. 

 

Co do Samsungów - jak widać, jest to często kwestia indywidualna. Na tym samym modelu u jednego użytkownika wszystko działa bez zarzutu a u drugiego są problemy. Wiem, że dział techniczny nad tym stale pracuje, ten sam problem mają czescy i słowaccy użytkownicy naszego portalu. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się komplet stacji od SPI, zwłaszcza, że już macie sporo ich kanałów w ofercie, więc może łatwiej będzie się dogadać z nadawcą w sprawie reszty (Kino Polska Muzyka, Gametoon, DocuBox, FashionBox, Fast&FunBox, 360 TuneBox, FilmBox Arthouse, Erox, Eroxxx) ?

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tomo21 napisał:

Przydałby się komplet stacji od SPI, zwłaszcza, że już macie sporo ich kanałów w ofercie, więc może łatwiej będzie się dogadać z nadawcą w sprawie reszty (Kino Polska Muzyka, Gametoon, DocuBox, FashionBox, Fast&FunBox, 360 TuneBox, FilmBox Arthouse, Erox, Eroxxx) ?

 

Aktywnie pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty. 

 

Wiele stacji ma problem z udostępnianiem swojego sygnału w związku z opcja nagrywania i oglądania po dacie emisji. 

 

Bardzo nie lubię tej odpowiedzi, ale prawdą jest, że gdyby było to takie łatwe, to te kanały dawno byłby dostępne w naszej ofercie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, GONET.TV napisał:

 

Aktywnie pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty. 

 

Wiele stacji ma problem z udostępnianiem swojego sygnału w związku z opcja nagrywania i oglądania po dacie emisji. 

 

Bardzo nie lubię tej odpowiedzi, ale prawdą jest, że gdyby było to takie łatwe, to te kanały dawno byłby dostępne w naszej ofercie.

To wystarczy zrobić żeby tylko sygnał live był bez opcji wstecznego cofania i nagrywania. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...