Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taka promocja na takich stacjach do tego targetu jest jak najlepsza i mogła by śmiało zastąpić głupie seriale na muzycznych stacjach Ba i kasa by była większa no ale ... Pan Igor chyba nie wpadł na taki pomysł tylko łatwiej kupić serial i rozwalić w miarę dobrą stację.

Tyle że na tamtejszej widowni Eska TV nie zarobi - muszą walczyć o widownie u nas żeby hajs się zgadzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za emisja FTA na satelicie ... myślę że jest to nadal realne bo nasze rodzime LPP (kto nie wie co to zapraszam do neta) chce podbijać rynek krajów Arabskich i myślę ze taka promocja na takich stacjach do tego targetu jest jak najlepsza i mogła by śmiało zastąpić głupie seriale na muzycznych stacjach Ba i kasa by była większa no ale ...

FTA w krajach arabskich dlatego jest tak popularne, bo w tym regionie nie jest jeszcze do końca (przynajmniej nie wszędzie) rozwinięta oferta cyfrowa (czyt. platformy). Poza tym kanały arabskojęzyczne pojawiają się i znikają dość szybko, to bardzo niepewny rynek. Poza tym możesz sobie być za FTA na satelicie, bo popularność polskojęzycznych kanałów muzycznych nie ma tam znaczenia - nie czerpią z ich dostępności żadnego zysku, bo nie mają arabskich reklamodawców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same oklepane nowości z ciągłymi powtórkami. Dla mnie Eska TV muzycznie jest słaba.

to nie zmienia faktu, że to i tak 1 z 2. przyzwoitych kanałów muzycznych fta na Hot Birdzie. Można tylko współczuć posiadaczom jednego konwertera bo naprawdę nie mają co oglądać na 13 e, jeśli chodzi o muzyczne

Naucz się cytować... :lol: Na HB jest jeszcze E4me TV - z różnorodną muzyką na poziomie. I wybór jest taki, że można włączyć Eskę z marną ofertą muzyczną lub E4me TV z dobrą nutą i słabą jakością :P Jak widać - jakość obrazu nie idzie w parze z ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czasem oglądam ten kanał. Łupią na okrągło to samo, to nie dla mnie. Co prawda od jakiegoś czasu puszczają trochę starszych kawałków, ale teraz dowalą seriale/filmy to tym bardziej nie będę oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od września chyba zakodują Eska TV ze względu na konieczność ograniczenia emisji praw autorskich do zakupionych seriali i filmów do terytorium Polski? W sumie mają pełny zasięg w DVB-T FTA więc przekaz z satki można zakodować bez przeszkód.

 

I będzie spokój z tym ''kicz TV'' i reklamami przerywanymi muzyka :D

 

Ja bym im zaraz po koncesji pojechał bo pewnie jest tam zapis ze powinni nadawać program nieszyfrowany :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasmo serialowe ESKI „Serialowe hity na czasie” będzie nadawane od czwartku do niedzieli - o godzinie 18:00 i 21:00. Pojawią się m.in. takie seriale jak: „Touch”, „Wilfred” i „Dont Trust The B. in Apartment 23”.

 

Nowe pasmo rusza od 22 września br.

 

Źródło i więcej: https://satkurier.pl/news/89409/serialow ... wideo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie będą to seriale kiepskie, słabo oglądane w USA, i które dostały cancel po 1-2 sezonach. Dziękuje za takie badziewia... Zamiast kupować kilka słabych seriali powinni kupić 1-2 dobre produkcje, albo zainwestować w starsze sprawdzone format, które kiedyś były chętnie oglądane, typu Roswell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy słaba produkcja?

To, że się w USA nie sprawdziło to nie znaczy, ze u nas tak bedzie i na odwrót. The Walking Dead w Polsce tez nie ma rewelacyjnych wyników w TVP1 mimo, ze w USA był wielkim hitem

 

Zanim coś napiszesz to pomyśl choć przez chwile. Jak TWD może mieć dobrą oglądalność jak TVP emituje go z takim opóźnieniem, że każdy zainteresowany obejrzy odcinki w internecie. Do tego emituje go o takiej godzinie, że każdy normalny człowiek już kładzie się spać. Pominę już fakt, że TWD jest emitowane na FOX'ie z kilkudniowym opóźnieniem w stosunku do USA. The Walking Dead jest mega popularny na całym świecie ( w tym w Polsce ), a to, że TVP marnuje jego potencjał to juz jest jej własny strzal w kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...