Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po 22:00 znów był megamix i podczas jego oglądania zobaczyłem niesamowite rzeczy, teraz głównie reklamy na eska tv mają najczęściej 4 minuty, chociaż ostatnio zdarzały się nawet 2:15 i 1;45, ale wczoraj pobili rekord, reklamy trwały 0:45 i 0:30 sekund, brawo, częsciej bym widział na tym kanale takie bloki reklamowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Proszę bardzo - http://www.eska.pl/goraca100_2013_wyniki?l=0 , a tutaj można sobie posłuchać - http://www.eskago.pl/radio/eska-goraca-100

 

A tak w ogóle zasłużony na pewno numer 1, to był bez dwóch największy radiowy hit tego roku. Wspaniałe połączenie muzyki klubowej z country. Avicii dla mnie jest też wykonawcą roku. Animals również znakomity kawałek. Z polskich zdecydowanie Bałkanica, My Słowianie nie przemawia do mnie zbytnio. Kawałek nawet fajny, ale żeby jakiś wielki hit to nie. Eska mogłaby znowu wydać taką kompilację jak w roku 2007 - kupiłem sobie pamiętam wtedy i mam do dziś o takie coś:

 

8324710500_1388858630.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chyba faktycznie była inna, sorki nie czytam ostatnio forum zbyt dokładnie. Tego zestawienia z Eska TV nie znalazłem, jedynie pierwszą dziesiątkę z poprzedniej strony tego wątku:

 

1. "Cisza"

2. "Get Lucky"

3. "Symetryczno-liryczna"

4. "Lies"

5. "One way another"

6. "Juta nie będzie"

7. "Napraw"

8. "Mirrors"

9. "Bałkanica"

10."I need your love"

 

I tutaj już mi ta dziesiątka zupełnie nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista w radiu eska i eska tv znacząco się rózni!

 

A tak jeśli o chodzi bloki reklamowe to pewnie w następnych miesiącach bedą dłuższe, ale cieszę się, że narazie są krótkie, wczoraj znowu po 1:00, 0:45.

 

A i trzecia sprawa, wczoraj znów był megamix o 17:00 zamiast co się slucha, nie za często ten mega mix?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki za wrzutkę, ciekawe jak długo to nagranie przetrwa zanim się przyczepią o prawa autorskie. Jedno mam pytanie tylko skąd wzięła się jakość HD 720p? Pewnie przerabiałeś jakoś nagranie, bo domyślnie przy SD jest 480p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...