Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni na Esce mamy mix oprawy tzn spoty na reklamy i jingle z jesiennej , przerywniki z gór czyli zimowe , "podskakiwanie" ludzi znane z zeszło wiosennej grafiki + jakieś nowe z kręglami (bynajmniej ja pierwszy raz je widzę). To taka grafika w stylu "W marcu jak w garncu" ? hahahahaha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland bedzie bedzie - Ola na Fejsie wrzucila zdjecie z nowej scenografi studia HOT Ploty czyli rownoczesnie studia G20 xD

No nie powiedziałbym - wczoraj widziałem identy ze skaczącymi osobami a z tego co słyszałem teraz w rotacji mają wszystkie zrobione przez siebie identy na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie i tak najlepsza była pierwsza grafika Eski. Obecna jest jakaś taka prosta i nudna, do tego co 5 sek. znikająca i pojawiająca się nazwa programu koło logo. Tylko belka z "następny klip" lepiej wygląda niż poprzednie. Co do belki z tytułem i wykonawcą to zamiast nazwy programu koło logo mogli dać nazwę do tego pustego paska nad wykonawcą. Zresztą i tak Eski prawie wcale nie oglądam, wolę Stars.TV, MTV Dance i nawet rbl.tv (ostatnia zmiana wyszła im na lepsze, nie leci ciągle ta sama papka co wszędzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czemu obok loga jest nazwa pasma, skoro nazwa pasma jest wyświetlana także na niebieskim pasku pod tytułem i wykonawcą. A po co jest ten pusty "pomarańczowy" pasek?

Zauważyłem, że od dziś czasem pojawiają się nowe identy. Natomiast oprawa reklamy dalej jest z jesieni 2013 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniam nową grafikę barrrrdzo słabo. Rozumiem trend minimalizmu itd ale belki są słabe,jingle 50% tych samych co zawsze. Jak dla mnie paradoksalnie obecnie najlepszą oprawę ma VIVA (tylko brak belek "za chwilę") fajny pomysł 4Fun w belce teledysk. A na Esce suuucho kolory i kwadraty z painta :P I tytuł programu zdecydowanie lepiej pasuje na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czemu obok loga jest nazwa pasma, skoro nazwa pasma jest wyświetlana także na niebieskim pasku pod tytułem i wykonawcą. A po co jest ten pusty "pomarańczowy" pasek?

Zauważyłem, że od dziś czasem pojawiają się nowe identy. Natomiast oprawa reklamy dalej jest z jesieni 2013 r.

Już ci odpowiadam na twoje pytanie otóż nazwa w pasku pod tytułem i wykonawcą jest wyświetlana tak jakby za logo danego programu które umieszczane w poprzedniej oprawie graficznej. Natomiast pomarańczowy pasek jest pewnie do czegoś potrzebny ale teraz na razie nie wiemy na co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam G20 i spodziewałem się większego szału. Pomarańczowy kwadrat na górze nie spełnił przewidywanej funkcji pokazania miejsca na liście. Studio świeże ale nie świeższe. Pomysł na nowe belki nie trafiony. Logiem na górze powinno być "e" w kole. Fajnie też by było gdyby barwy podczas G20 zmienić na ciepłe i w ogóle podczas każdej audycji, np: podczas Dance Chart żółte albo różowe gdy jest Eska FIT. Będzie wtedy wiadomo co się ogląda a pasek z programem skasować i walnąć tam nazwę piosenki i wykonawcę jak to ktoś wcześniej wymyślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przywykłem do starej oprawy, podobała mi się bardziej.

Minusy obecnej oprawy wg mnie:

- póki co niewykorzystywany pomarańczowy prostokąt w belce tytułowej

- jingle z miejscami w notowaniach wszędzie takie same, bez wyrazu

- bardzo szybko znikające napisy

- nazwa programu cały czas pojawia się i znika, jest to dość uciążliwe

 

Plusy:

- schludna, minimalistyczna grafika

- nowe jingle z jakby nowym logotypem

- wykonawca i tytuł w belkach są lepiej widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzili wreszcie nowe identy reklamy. Zaczynam odnosić wrażenie, że eska świadomie wprowadza tak wolno nową oprawę aby widzowie stopniowo przyzwyczajaji się do nowej grafiki. Przytoczę np niezwiązaną z telewizją IDEĘ, która powoli zmieniała barwy na pomarańczowy aby w końcu zamienić się w Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...