Jump to content
RETROJAM500

ESKA TV i ESKA TV EXTRA

Recommended Posts

W tej chwili ESKA TV EXTRA nadaje bez logotypu i bez oznaczenia.

Dzisiaj znowu przy przełączaniu kanałów jakieś 3 albo 4 razy trafiłem na Bad Liar. Przy samym włączeniu eski tv. Albo przypadek, albo puszczają to dosłownie co godzinę. To, jak katują niektóre piosenki to przechodzi ludzkie granice, ale to żadna nowość.

Na głównej stacji belki są niespojne - tekst górny jest zgnieciony a dół ma normalny, chyba że to jakiś jednorazowy błąd

Z okazji 10 urodzin Eska TV będzie specjalne wydanie "Weekendu z Eską".Poprowadzi go Ola Kot i Kasia Morawska.28 maja minie dokładnie 10 lat od startu kanału.Zapewne ruszy wtedy nowa oprawa graficzna.

Ooo Kasia Morawska mogłaby wrócić do Eski :( tak jak DJ Puoteck.

• Upvote 1

Zauważyłem że kanały Eski mają czasem problem z formatem. Aktualnie emitują "Hips don't lie" w 16:9 ściśnięty do 4:3. 

• Upvote 1

19 godzin temu, VG02 napisał:

Zauważyłem że kanały Eski mają czasem problem z formatem. Aktualnie emitują "Hips don't lie" w 16:9 ściśnięty do 4:3. 

Faktycznie dziwnie to wygląda, ale to pewnie dlatego ze to byl 4:3, przerobili go do 16:9, ale nie zmienili w MAM proporci i poszło emisję jako 4:3...

Maciej Dowbor właśnie po finale programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zapowiedział powtórki tego programu do września na Eska TV :D Eskę przestałem już oglądać kilka miesięcy temu... :P 

Można się było tego spodziewać, szczególnie że w zakończonym już sezonie od czasu do czasu Ola Kot pełniła rolę "reporterki" na próbach przed występem. Mimo wszystko i tak lepsze "TTBZ" siłą rzeczy powiązane z profilem muzycznym, aniżeli paradokumenty lub "Tańce z gwiazdami" ;)

Masakra co się dzieję z dzisiejszą TV. Kolejny powód aby przejść na YouTube. 

Oby zastąpili tym słoiki bo jak to będzie w godzinach 13:00-00:00 to jeszcze trochę i to będzie jakiś polsat rozrywka

Polsat Music, teraz Eska... Jeszcze trochę i rano nie będzie czego słuchać. 

Aaa racja...Współczuję tym, co mają NTC. Ja Eskę cały czas porównuję do VIVY. Eskę przejął Polsat, VIVĘ - Viacom. Nie chcę tego oczywiście, ale coś czuję, że data 17 lipca 2012 (czyli data rozrywkowej VIVY) coraz bliżej na Esce.

Ale histerie... Tak i jeszcze Polsat da do Eski ''Trudne Sprawy''🤣

• Upvote 1

To było moim zdaniem do przewidzenia, że Eska TV po przejęciu przez Polsat będzie dawać Polsatowskie produkcje (''Słoiki'', ''Włatcy Móch'' teraz powtórki ''Twoja Twarz Brzmi Znajomo''). Jeszcze chwila, a będą dawać na tym kanale powtórki ''Must Be The Music'' czy ''Polsat SuperHit Festiwal''.

To jak już to mogli by to pchać na ESKA TV EXTRA.

Jeszcze gorzej. Jedyny kanał o 6:00 na którym można śmiało posłuchać muzyki. 

Czy aby na pewno zapraszał na powtórki do Eski?Wczoraj nie oglądałem "Twoja twarz brzmi znajomo" ale zawsze pod koniec zapraszał na Eska TV mając na myśli ich social media. 

To dobrze że się wyrobiłem z nagrywaniem starej :D A czy Extra też?

Przeciętna ta oprawa. Nie ma za bardzo dynamiki. Muzyka taka sobie. Za 2h wrzucę fragmenty.