Jump to content
RETROJAM500

ESKA TV i ESKA TV EXTRA

Recommended Posts

Przecież oznaczenie nie znikało pomiędzy klipami. Co do grafiki, kombinują jak leci. Co chwilę się coś zmienia.

Jak Eska TV miała siedzibę we Wrocławiu to logo tak samo pojawiało się na teledysku przy wyswietlaniu belki z wokalistą i utworem oraz znikało bliżej końca klipu.Czcionka w belkach jest znowu taka sama jak była jescze tydzień temu.Zauważylem że w wersji HD na teledyskach nie ma napisu HD a na reklamach czy programie już jest. Kombinują coś, może to zapowiedź nowej oprawy. 

Posted (edited)

W wersji HD było logo bez napisu HD, teraz znów jest Eska TV HD i jakby jakość podskoczyła. Coś ewidentnie kombinują 😉

Edited by kubus.kul

Dzisiaj podczas ,,Słoików" zauważyłem, że usunęli ten obrzydliwy cień na logo. Jest takie jak wcześniej, ale w reklamach już jest cień. 

12 godzin temu, Adamek92 napisał:

Może coś kombinują z grafiką? 

Widać to.

Układ napisu "Hity na czasie" obok loga jest nieco zmieniony:

Wcześniej było:

HITY

NA CZASIE

Teraz z kolei jest:

HITY NA

CZASIE

• Upvote 1

Dziś kręcą nową oprawę dla Eska TV😁. W kręceniu spotów udział bierze Ola i Martyna.Czyli to kombinowanie to być może zapowiedź nowej oprawy. 

Posted (edited)

Dokładniej jest to sesja zdjęciowa prezenterek [EDIT: i również prezenterów, bowiem obecni są także Rudanacja, Jankes oraz Damian Wilczyński z "Będę grał w grę"] :)

Edited by manieq01

W końcu coś robią z Grafiką mam nadzieję że oprawa graficzna nie ominie Eski Extra i VOX Music TV 

@Adamek92 oprawa Eski Extra jest dobra, a na VOXIE nie dawno zmieniły oprawę. 

Na insta story Jankesa widać jak kręcił chyba do jingli reklamowych bo ma napisane reklama i po reklamie.Jeśli to będzie oprawa to zapowiada się fajna. 

Posted (edited)

Ja myślę, że mogliby zlikwidować Extra (mało kto to ogląda, mało tego liczba widzów im się zmniejsza) i zastąpić Eska Rap z nowoczesnym rapem pokroju Quebonafide, Otsochodzi czy Jan-Rapowanie i amerykańskich: Drake, XXXTentacion czy Travis Scott. Jeszcze nie ma takiego kanału w Polsce, a jedyna stacja która puszcza więcej amerykańskiego rapu niż 2 nowe piosenki na miesiąc to MTV Live. Szczególnie byłaby popularna u "gimbów" ale jest też dużo dorosłych fanów trapu. W nocy mogłoby lecieć też więcej odważnych teledysków. Niestety to całkiem nierealne, bo dla Polsatu istnieje tylko Pop i Disco Polo :/

EDIT: ewentualnie rock, bo jeszcze nie usunęli tego kanału xd

Edited by LilSzogun

Godzinę temu, LilSzogun napisał:

Ja myślę, że mogliby zlikwidować Extra (mało kto to ogląda, mało tego liczba widzów im się zmniejsza) i zastąpić Eska Rap

Kanał poświęcony tej muzyce już był i nie wypalił, został zamknięty, więc nie sądzę żeby ktoś szybko się podjąl tego tematu

Ale tam był bardziej taki osiedlowy klimat, a taki rap już powoli umiera. Chodzi mi bardziej o trap (inaczej newschool), czyli tych co nawijają o niczym, ale można się pobujać 😄 taki nowy pop

Posted (edited)

W social mediach Eska TV pojawił się zwiastun, a raczej kulisy, powstawania nowej oprawy (niech was nie zmyli hashtag #sesjazdjęciowa, dziś kręcona jest oprawa w ruchu):

Edited by manieq01

Oby jak najszybciej była nowa oprawa bo sądząc po intrach do tych nowych pasm będzie świetna 

Mam małe wrażenie że robią ją na wzór nowej oprawy Polsatu. 

Na Esce naprawili czcionki na belkach

Za to na Esce Extra czcionka się zmieniła, jest jakby większa oraz belki mają inną animację.

8 minut temu, matjot napisał:

Na Esce naprawili czcionki na belkach

A co się działo z czcionkami? 

Były spłaszczone. Teraz je zupełnie zmienili ale i tak są inne niż na Esce Extra (gdzie teraz są okropne)

Posted (edited)

Była po prostu inna czcionka, coś w stylu fontu bebas 

Edited by LilSzogun

Oprawa zapowiada się fajna.Martyna Kondratowicz nagrywała spot z balonami w kolorach Eska TV niebieskimi i pomarańczowymi.W maju tego roku Eska TV będzie obchodzić swoje 10-te urodziny.Ciekawe czy zrobią jakieś specjalne programy czy imprezę urodzinową jak robił to 4fun kończąc 10 lat.