Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem wrażenie, że odkąd ESKA TV przeniosła się do Warszawy, to były nałożone na siebie 2 logotypy oprócz reklam. Zawsze podczas reklam logo było nieco bardziej przezroczyste. Znając Polsat, to jeszcze minie sporo czasu zanim naprawią oprawę ekranową.

Edytowane przez Kamilx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz dokładniej oglądałem kanał ESKA TV i muszę stwierdzić, że:

- w MUX1 została dodany napisy w formie teletekstu, ale nic nie jest w niej nadawane

- mimo, że jest możliwość nadawania napisów oddzielnie, to nadal teledyski w wersji z wklejonymi napisami

- nadal są nałożone dwa loga, ale w trakcie reklam brak animacji.

- logo, które jest ciągle włączone ma cień

- drugie logo jest nakładane podczas teledysków, ale nie równo z rozpoczęciem każdego; gdy są dwa teledyski z rzędu, to drugie logo "miga" - podobnie było przy emisji z Wrocławia

- czcionka na belkach ściśnięta - gdy emisję prowadził ZPR to często tytuły piosenek nie mieściły się na belce, Polsat postanowił coś z tym zrobić, ale nie najlepiej to wygląda

- animacje belek i loga czasem "zacinają się"

- oznaczenie wiekowe "wchodzi" na ekran z efektem "nakładania się" na obraz.

 

Ogólnie podsumowując to Polsat przejmując emisję otrzymał od ZPR wszystkie pliki z elementami grafiki ekranowej, jak i oprawy graficznej. Widz miał nie zauważyć zmian. Jednakże nie wszystko Polsat dopracował - mam wrażenie, że system emisyjny nie daje rady z obsługą grafiki ekranowej.

Edytowane przez Kamilx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie to samo co zwykła Impreska, ale jest tam coś w stylu ,,Weekendu z Eska TV'' , że Ola Kot przychodzi na jakieś imprezy. Szkoda, bo spodziewałem się innych piosenek (jakichś bangerów) a tu oczywiście to samo co za dnia

Boże, z tą słabą jakością EXTRA myślałem że przesadzacie, ale to serio dramat. Dosłownie nie da się nawet przeczytać napisu Extra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Patjyk napisał:

Na ESKA TV zmieniono czcionki na belkach, na tą co była wcześniej, ale powiększona. Logotyp wraz z nazwą pasma znika pod koniec klipu i pojawia się na początku klipu. 

Zapomnieli dać animacji wejścia logo, bo tak po prostu się pojawia i tyle

EDIT: i oznaczenie wiekowe na razie nie znika pomiędzy klipami

Edytowane przez LilSzogun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...