Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to był jednorazowy błąd. Pewnie po prostu zamiast dać to jako belkę używaną do piosenek dali belkę dla podpisów prezenterów, bo to była ta sama, która jest właśnie pokazywana przy przerywnikach z prezenterami.

Do tego piosenkę "Hugel ft. Amber van Day - WTF" dali w wersji ocenzurowanej mimo, że gorsze rzeczy w piosenkach puszczali bez cenzury. Aktualnie leci "Jax Jones ft. Years & Years - Play" w wersji live mimo tego, że chyba powinna być normalna wersja, bo na belce ani nigdzie nie jest wspomniane, że to wersja live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

12 minut temu, matjot napisał:
Czyli to był jednorazowy błąd.

 


Nie, to nie jest jednorazowy błąd, o ile tak go można w ogóle nazwać. Po prostu Eska stosuje ciekawy myk, polegający na tym, że w "Podwójnej Gorącej 20" teledysk jest wgrany wraz z wejściem prezenterki. Tak jak poniżej:

 

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś ciekawiło, kto stworzył nową oprawę muzyczną, to jej autorem jest Tomek Leśniewski. Sam zainteresowany potwierdził to w komentarzu pod filmem z identem reklamowym z poprzedniej oprawy.

To ten sam człowiek od genialnej kompozycji z lat 2011-2014, który też stworzył muzykę do oprawy z tancerzami. default_smile.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecą spoty, w których gwiazdy i prezenterzy składają życzenia urodzinowe Eska TV.Widziałem np.Igora Nurczyńskiego - dawnego dyrektora programowego Eska TV, a także obecnego Adriana Harasima.Wystartował też konkurs, w którym do wygrania jest 1000 zł i trzeba upolować klip.W tym tygodniu jest to "Bad liar".W przyszłym tygodniu będzie inny klip. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie lubiłem Eski, zarówno pod względem graficznym jak i muzycznym (szczególnie, że był okres, iż namiętnie promowali "umcyki" z Rumuni typu Inna, Dan Balan i inne koszmarki) totalnie do mnie nie przemawiała. No i w dodatku ci prezenterzy, tacy sztuczni, co jeszcze bardziej odpychało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile jeszcze całkiem niedawno chwaliłem jednolitość oprawy, o tyle teraz przez te czołówki jeszcze z pomarańczowym "bąbelkiem" wygląda to nadal tak, jakby ubrać na siebie coś z dwóch różnych kolekcji (albo i trzech biorąc pod uwagę oprawę "Projekt Impreski"). A szkoda, bo na bazie nowych przerywników i czołówek/tyłówek reklamowych można zrobić naprawdę niezłe czołówki, tak jak w idencie z hasłem "Klipy na czasie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...