Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.06.2019 o 15:03, pawlo26 napisał:

1 lipca startuje wakacyjna ramówka:

-,,Eska on the beach" z Ibizy od poniedziałku do piątku od 9:00

-,,Pod Lupą" w poniedziałek o 18:00

Będzie także program ''Rudanacja na wakacjach"

Mam nadzieję, że "Pod Lupą" to nie jest ten program z Fokus TV? Chociaż wszystko jest możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie więcej programów rozrywkowym, mniej muzyki? To nie jest wykluczone, aczkolwiek będzie zależało głównie od wyników oglądalności.

Godzinę temu, JohnnyBravo97 napisał:

Polsat przejął ATM Rozrywka

Może jakiś dowód, najlepiej oficjalną informację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak tak dalej pójdzie (puszczanie jakże wybitnych paradokumentów itp.) to w NTC nie będzie co słuchać. Chcesz sobie włączyć muzykę w tv - nie, lecą słoiki do ósmej. Ale już disco polo leci na 3 kanałach. Ciekawe w jakim celu bo jak ktoś będzie chciał sobie posłuchać DP to ma polo a nie atm i szóstkę... Teraz już przydałby się 4fun na Pulsie 2 (wyczytałem że było takie coś jakiś czas w 2012)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, support458 napisał:

Wszystko w jednej kieszeni jest  :) właścicielami kanału są ATM Grupa i Telewizja Polsat.

Jeśli być bardziej precyzyjnym, to Solorz przez swoje spółeczki ma kilka/kilkanaście procent udziałów w ATM Grupie, przez co powiązanie z Telewizją Polsat jest czymś jakby naturalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
19 godzin temu, ciastek napisał:

Przed chwilą na Eska TV leciał jakiś teledysk, ale oznaczenie pojawiło się pod koniec klipu, gdzieś w czasie pojawienia się belki. Ostatnio Eska TV technicznie trochę się psuje. I tak lepiej niż na 4funach

Leci teledysk z oznaczeniem 16 o 13:00

Kilka dni temu nie pamiętam kiedy, gdy puszczali teledysk Tove Lo - Habits (Stay High) - Hippie Sabotage Remix bez przerwy puszczali oznaczenie od 16 lat. Jeszcze był jeden błąd chyba przy teledysku Golec UOrkiestra - Górą Ty ft. Gromee & Bedoes zniknęło logo EskaTV całkowicie, a po chwili znów się pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2019 o 16:09, JohnnyBravo97 napisał:

Mam nadzieję, że "Pod Lupą" to nie jest ten program z Fokus TV? Chociaż wszystko jest możliwe...

Właśnie leci ten program i tak to jest program z Fokusa. Dodatkowo program leci z tłumaczem j. migowego.

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programy niemuzyczne są najprawdopodobniej z przyczyn koncesyjnych:

- "Słoiki" - jako pasmo serialowe od 6 do 8 będące pozostałością po 8TV

- "Włatcy móch" - nie miałem okazji jeszcze oglądać w Eska TV tej produkcji, ale wydaje mi się, że jest emitowana wersja z napisami, jak niegdyś w TV6

- "Pod lupą" - tu zapewne chodzi o emisję z tłumaczem języka migowego w określonych godzinach

 

Poza programami wymaganymi tymi dziwnymi uwarunkowaniami, reszta jest zdecydowanie muzyczna z rozrywkowymi przerywnikami więc jeszcze nie ma co wieszczyć kolejnego MTV. default_wink.png

 

 

 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...