Skocz do zawartości

Sanah


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawelgor, jestem zdania, że ciężko nazwać "Ucztę" albumem. Płyta jawi się bardziej jako składanka, gdyż każdy utwór zawarty na niej nagrany jest z kimś innym. Jednocześnie mało jest tam samej Sanah, ponieważ każdy utwór jest dopasowany do stylu artysty na featuringu. Weźmy np. takie "Eldorado", wygląda jak utwór żywcem wyjęty z ostatniej płyty Darii Zawiałów "Wojny i Noce". "Czesława", to utwór bardzo w stylu Mikromusic (wystarczy posłuchać "Kraksy" tego zespołu). "Szary Świat", to cały Kwiat Jabłoni. I tak można wymieniać dalej do samego końca. Sanah po prostu została zdominowana na tej płycie przez swoich gości. Ktoś tu mocno przekombinował. Za dużo potraw jak na jedną UCZTĘ przez co można nabawić się strasznej zgagi. Poza tym, jestem ciekawy jak jej wytwórnia płytowa (Magic Records) zorganizuje tą trasę koncertową?. Jakoś nie chce mi się wierzyć, aby w nią zabrała gości z płyty.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Bloo411 napisał:

@Pawelgor, jestem zdania, że ciężko nazwać "Ucztę" albumem. Płyta jawi się bardziej jako składanka, gdyż każdy utwór zawarty na niej nagrany jest z kimś innym. Jednocześnie mało jest tam samej Sanah, ponieważ każdy utwór jest dopasowany do stylu artysty na featuringu. Weźmy np. takie "Eldorado", wygląda jak utwór żywcem wyjęty z ostatniej płyty Darii Zawiałów "Wojny i Noce". "Czesława", to utwór bardzo w stylu Mikromusic (wystarczy posłuchać "Kraksy" tego zespołu). "Szary Świat", to cały Kwiat Jabłoni. I tak można wymieniać dalej do samego końca. Sanah po prostu została zdominowana na tej płycie przez swoich gości. Ktoś tu mocno przekombinował. Za dużo potraw jak na jedną UCZTĘ przez co można nabawić się strasznej zgagi. Poza tym, jestem ciekawy jak jej wytwórnia płytowa (Magic Records) zorganizuje tą trasę koncertową?. Jakoś nie chce mi się wierzyć, aby w nią zabrała gości z płyty.

Szczerze mówiąc ja w kwestii tej płyty mam nie zgagę a już wręcz odruchy wymiotne właśnie dzięki wałkowaniu piosenek z płyty przez RMF FM o którym to wspomniał mój przedmówca. Najbardziej irytuje mnie napisany pod wojnę w Ukrainie utwór "Mamo tyś płakała" duetu Sanah i Igora Herbuta zwłaszcza gdy przez jakiś czas był wałkowany w zapętleniu przez moją rodzinę. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pawelgor napisał:

Na ostatnie pytanie odpowiem w poniedziałek. Sprawdzę jak to zorganizowali.

Zapewne partia, którą wykonuje gość będzie szła z taśmy, lub po prostu całość wykona Sanah. Jeszcze może na koncertach w Warszawie wpadnie ktoś z gości (Podsiadło, Herbut lub Zawiałow), ale w innych miastach raczej wątpię. Wątpliwe też, aby Magic Records (notabene wytwórnia, która wydaje składanki Bravo Hits 😆) zorganizowało trasę koncertową Sanah na wzór jak miał to zorganizowane Miuosh przy swojej ostatniej płycie, gdzie też każdy utwór na płycie był z innym gościem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert jako widowisko to absolutnie klasa światowa. Nie mamy się czego wstydzić. Od oświetlenia, wizualizację, realizację dźwięku. Nie różni się to od koncertu światowej gwiazdy pop. Magic Records/Universal robi to dobrze.

Nie kojarzę by ktokolwiek z polskich artystów miał tak zrealizowany koncert.

Muzyka to rzecz gustu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Sanah wypuściła piosenkę na która to jej fani czekali 2 lata:

Tylko co z tego jak Radio Zet i przede wszystkim RMF FM odbiorą radość z jej słuchania wałkując ją na antenie do pożygu? Ja do Sanah nic nie mam ale nie podoba mi się że stacje radiowe robią z niej 8 cud świata tak jak fani Eurowizji i internauci robili z Janna. 

Edytowane przez Poland
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Poland napisał(a):

Tylko co z tego jak Radio Zet i przede wszystkim RMF FM odbiorą radość z jej słuchania wałkując ją na antenie do pożygu?

I rozumiem jeszcze emisję Sanah na Esce, ale jeszcze promują ją na Meloradiu i MAXXie (na MAXXie nie powinno być Sanah), oraz nawet Ostatnia nadzieja ciągle leci na PR 3 i nie zniknęła z Listy Przebojów PR3. Jedynie Sanah nie puszcza jeszcze Vox FM i stacje specjalizowane.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2023 o 16:27, djclassic napisał(a):

Nawet w Trójce ją wałkują

Jej singiel sprzed prawie roku z "Uczty".

W dniu 21.04.2023 o 11:17, BiL napisał(a):

Mam nadzieję, że nie będą jej nowej piosenki grać w radiu.

Płomienia nie grali, ale Marcepan na 100% zagrają, bo jeszcze nikt się nie znudził Sanah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...