Skocz do zawartości

Sanah


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymuszenie od Sanah usunięcie marki „Malboro" okazało się skuteczne bo piosenka po poprawkach wraca do Radia Elka: https://press.pl/tresc/76702,sanah_-po-akcji-radia-elka_-zmienia-tekst-swojej-piosenki
Mało tego poprawiona (ocenzurowana) wersja trafi jako podmianka też do innych stacji radiowych

Słyszałem podmienioną wersję w Radio Eska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiecie co Wam powiem? Za dużo tej "Sanah" w radiu jak i w telewizji, niedługo mi zacznie ona wychodzić z toalety, lodówki, itp. itd. 

Rozumiem, że ona jest popularną artystką, ale bez przesady, żeby ją tak nachalnie puszczać w telewizji i w radiu, to już "Ewelina Lisowska" w przeciwieństwie do "Sanah" jest mniej irytująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darek z Ozimka napisał(a):

Wiecie co Wam powiem? Za dużo tej "Sanah" w radiu jak i w telewizji

Spokojnie. Daje jej jeszcze 2-3 lata. Potem minie jej te 5 minut sławy. Tak samo było z innymi gwiazdeczkami jednego sezonu typu Enej, Feel, Spice Girls czy Britney Spears.:smile:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, djclassic napisał(a):

Spokojnie. Daje jej jeszcze 2-3 lata. Potem minie jej te 5 minut sławy. Tak samo było z innymi gwiazdeczkami jednego sezonu typu Enej, Feel, Spice Girls czy Britney Spears.:smile:

Ja też daję "Sanah" 2-3 lata i potem już nie będzie nikt o niej pamiętał, co do tych tzw. "gwiazdeczek", dopisałbym jeszcze "Sarsę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nawet szybciej jak się wypali. Ale też być taka możliwość, że zniknie na jakiś czas a potem wróci znowu z dojrzalszą muzyką ;) Według mnie może nawet się okazać, że jej twórczość będzie lepsza jak nie będzie tak komercyjna jak teraz.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i tak. Ale ja nie patrze na zespoły pod względem listy przebojów. Jest dużo zespołów które tworzą dobrą muzyke, ale nie są zauważani. Ale chyba Enej ostatnio nie wydał żadnej nowej płyty po za kolędami. Ale na pewno nie nazwał bym "Enej" gwiazdeczką czy zespołem jednego sezonu.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 9.06.2023 o 15:56, djclassic napisał(a):

Spokojnie. Daje jej jeszcze 2-3 lata. Potem minie jej te 5 minut sławy. Tak samo było z innymi gwiazdeczkami jednego sezonu typu Enej, Feel, Spice Girls czy Britney Spears.:smile:

Co do tej ostatniej a więc Britney Spears to jej 5 minut sławy minęło gdy jej polska wersja w 2000 lub 2001 roku okazała się nie wypałem. Potem było tylko przypominanie o sobie. 

Z Sanah jest ten problem że młodzi ludzie ją lubią a jej muzyka to pod kątem coś pomiędzy RMF FM a Trójką i Radiem 357 a więc takie pomieszanie z poplątaniem. 

W dniu 9.06.2023 o 16:57, Fan WWE Superstars napisał(a):

Może nawet szybciej jak się wypali. Ale też być taka możliwość, że zniknie na jakiś czas a potem wróci znowu z dojrzalszą muzyką ;) Według mnie może nawet się okazać, że jej twórczość będzie lepsza jak nie będzie tak komercyjna jak teraz.

Na pewno w przeciwieństwie do Margaret (która to niedawno z podkulonym ogonem wróciła do komercyjnej muzyki) będzie lepiej jej odnaleźć się w muzyce alternatywnej ze względu na swoje poetyckie odchyły. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Poland napisał(a):

Co do tej ostatniej a więc Britney Spears to jej 5 minut sławy minęło gdy jej polska wersja w 2000 lub 2001 roku okazała się nie wypałem. Potem było tylko przypominanie o sobie. 

Oj nie, Britney była popularna w Polsce dłużej, jeszcze przez około dekadę.

 

Godzinę temu, Poland napisał(a):

Z Sanah jest ten problem że młodzi ludzie ją lubią a jej muzyka to pod kątem coś pomiędzy RMF FM a Trójką i Radiem 357 a więc takie pomieszanie z poplątaniem. 

Szczerze to nie widzę tu żadnego problemu. Sanah ma akurat takie utwory, które może grać zarówno RMF czy Eska, jak i 357 albo Nowy Świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś w tym może być. Tymczasem portal Eska.pl podał przybliżoną setlistę „Uczty nad Ucztami" i tam sposród ponad 20 piosenek są dwie premiery i tyle samo coverów a reszta to znane przeboje artystki: https://www.eska.pl/news/tak-wygladaja-stadionowe-koncerty-sanah-tych-atrakcji-fani-sie-nie-spodziewali-aa-12WQ-4w9S-hPHA.html

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Internauci miażdżą kanapki wypuszczone przez Sanah dla Żabki: https://pysznosci.pl/sprobowalam-kanapek-sanah-tu-nie-ma-nutki-rozy-tu-jest-caly-rozany-flakon,6961340088855232a i https://www.antyradio.pl/news/uczta-na-wynos-z-sanah-trafila-do-smietnika-131123

Również dziennikarze Wirtualnej Polski skrytykowali spożywcze dzieło firmowane pseudonimem artystki: https://finanse.wp.pl/sanah-w-zabce-dziennikarze-skusili-sie-na-gwiazdorskie-menu-6959143643552288a

Dosyć spodziewanie kij w mrowisko wbiła Katarzyna Bosacka która to o dziwo nie znalazła w produktach „tablicy Mendelejewa" jak to zwykle czyni: https://jastrzabpost.pl/newsy/katarzyna-bosacka-ocenila-produkty-od-sanah-mozna-je-kupic-w-zabce_1377905.html

Dla mnie mimo wszystko te kanapki to nie wypał. Żabka niech lepiej zostanie przy hot-dogach (bo te ma bardzo dobre) a od kanapek a tym bardziej od Sanah niech się trzyma z daleka. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...