Skocz do zawartości

Sanah


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.07.2020 o 18:40, Vinni napisał:

Muzyka jako stosunkowo lekka część kultury przechodzi masę transformacji, dopasowuje się do społeczeństwa. Tym niemniej jeżeli chodzi o dzisiejszą polską muzykę to całość coraz lepiej pasuje do muzyki typowo europejskiej.

Zabrzmiało to tak jakby obecna muzyka popularna była na poziomie:D. Chyba nie mam więcej pytań:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2020 o 18:13, Electonic12 napisał:

Zabrzmiało to tak jakby obecna muzyka popularna była na poziomie:D. Chyba nie mam więcej pytań:D

 

Wszystko zależy od tego co uznamy za muzykę popularną. Obecnie weszliśmy w okres rzeczy, które da się słuchać bez odcinania sobie uszu. Jest oczywiście nadal szerokie spektrum dziadostwa, ale jakościowo idziemy ku lepszemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2020 o 13:14, Vinni napisał:

Obecnie weszliśmy w okres rzeczy, które da się słuchać bez odcinania sobie uszu. Jest oczywiście nadal szerokie spektrum dziadostwa, ale jakościowo idziemy ku lepszemu.

Słucham?:D Ja bym to ujął inaczej. Muzyka na pewno się nie polepszyła wręcz przeciwnie, tylko społeczeństwo idzie w złym kierunku słuchając czy promując tę papkę, którą "bombardują" nas eski i rmf-y.;)

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

A ja cały czas myślałem, że to zagramaniczna piosenkareczka.:grin: A to 23 letnia Polka się pieści i śpiewa jakby miała kluski w gardle. Nie dziwię się, że mój 8 letni syn ją uwielbia. A właściwie to się dziwię, co wszyscy w niej widzą. Tzn. słyszą. Jak tak ma wyglądać polska muzyka w przyszłości, to mi ręce opadają.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Nie rozumiem zachwytów. Dla mnie to podobny poziom co Ewelina Lisowska (może odrobinę lepszy). Może niektóre piosenki jej wpadają w ucho (np. Szampan) ale no umówmy się, teksty typu "po imprezie Starbuks był", "lubie cię lubię i myślę już o ślubie", czy ostatnio "zmieniłeś Netflix na TVN" to jest jakaś ultra żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BiL napisał:

@MisterRondel Czyli wolisz totalnie nijaką Darię Zawiałow, która nie dość, że miesza style muzyczne to jeszcze śpiewa o niczym.

Muzyka to też biznes. Ma kontrakt z wytwórnią, więc takie teksty i muzykę jej tworzą, a ona to wykonuje. Hajs musi się kręcić i trzeba zmaksymalizować zyski w czasie kiedy ma swoją popularność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
On 1/3/2022 at 1:05 PM, BiL said:

@MisterRondel Czyli wolisz totalnie nijaką Darię Zawiałow, która nie dość, że miesza style muzyczne to jeszcze śpiewa o niczym.

 

W czym ci przeszkadza mieszanie styli muzycznych? To przynajmniej jakiś powiew świeżości. Lepiej mieszać style, niż nie mieć stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 4.01.2022 o 09:09, bartek2lp2 napisał:

Padła w tej dyskusji aluzja, jakoby Sanah słuchali tylko małolaty. Nie do końca się z tym zgodzę. Ja mam 31 lat i bardzo lubię jej piosenki, z wyjątkiem jej duetu z Sobelem, którą uważam za najsłabszą z jej piosenek granych przez stacje radiowe.

Ja zaś nie lubię „Mamo tyś płakała" w duecie z Igorem czyli wokalistą  z zespołu Lemon. Dodatkowo nie lubię też jej nachalności w RMF FM. Ciekawe kiedy dadza jej audycje radiową do prowadzenia jak kiedyś Ewie Farnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Sanah, to niektóre jej piosenki są moim zdaniem OK (np. "Ale Jazz" czy "No Sorry"), zaś niektóre już nie (np. "Kolońska i szlugi" czy ta w duecie ze Sobelem). Zaś jeśli chodzi o to, że jej nowe piosenki pojawiają się w RMF FM cóż, Sanah ma obecnie pięć minut w muzyce które wykorzystuje, więc nic dziwnego że stacje radiowe wykorzystują jej muzyczny potencjał.

Edytowane przez Frontowiec
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...