Jump to content

Recommended Posts

Wróćmy jednak do Sanah - ostatnio zacząłem lubić "Melodię" a więc jej obecny radiowy singiel:

Prym jednak w dalszym ciągu wiedzie "Szampan" który ma tak prosty tekst że go śpiewam gdy piosenka pojawi się w radiu.

• 2 weeks later...
W dniu 19.07.2020 o 18:40, Vinni napisał:

Muzyka jako stosunkowo lekka część kultury przechodzi masę transformacji, dopasowuje się do społeczeństwa. Tym niemniej jeżeli chodzi o dzisiejszą polską muzykę to całość coraz lepiej pasuje do muzyki typowo europejskiej.

Zabrzmiało to tak jakby obecna muzyka popularna była na poziomie:D. Chyba nie mam więcej pytań:D

W dniu 2.08.2020 o 18:13, Electonic12 napisał:

Zabrzmiało to tak jakby obecna muzyka popularna była na poziomie:D. Chyba nie mam więcej pytań:D

Wszystko zależy od tego co uznamy za muzykę popularną. Obecnie weszliśmy w okres rzeczy, które da się słuchać bez odcinania sobie uszu. Jest oczywiście nadal szerokie spektrum dziadostwa, ale jakościowo idziemy ku lepszemu.

• Confused 1
W dniu 4.08.2020 o 13:14, Vinni napisał:

Obecnie weszliśmy w okres rzeczy, które da się słuchać bez odcinania sobie uszu. Jest oczywiście nadal szerokie spektrum dziadostwa, ale jakościowo idziemy ku lepszemu.

Słucham?:D Ja bym to ujął inaczej. Muzyka na pewno się nie polepszyła wręcz przeciwnie, tylko społeczeństwo idzie w złym kierunku słuchając czy promując tę papkę, którą "bombardują" nas eski i rmf-y.;)

Edited by djclassic
  • Upvote 1