Skocz do zawartości

Sanah


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Darek z Ozimka napisał(a):

RMF FM wałkuje w kółko "Sanah" i jej utwór pt. "Nic dwa razy", co mnie osobiście zaczęło denerwować. 

Oraz resztę jej singlowych piosenek. Tak samo wałkuje ją Zetka, Eska i MAXX (a do MAXXa sanah nie pasowała, tylko ją wcisnęli na siłę). W mojej opinii Sanah to mainstream, więc stacje ją polubią dopóki ją się nie znudzą.

 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo problem jest. Nie każdy lubi piosenki dla dzieci. A gdzie nie włączysz radio to Sanah. Chyba nawet w moim ulubionym Radiu Poznań już ją słyszałem. A z tym „Nic dwa razy” to pojechała po bandzie. Mam nadzieję, że nie wpadnie na pomysł, żeby przerobić jakiś numer Niemena. To by była dopiero parodia:grin:

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo, popieram mocno. Magic Records z Sanah zrobiło artystkę uniwersalną. A jak wiadomo, co dla wszystkich, jest tak naprawdę dla nikogo. Sanah i jej wydawca wyciągają ile się da. Myślę, że Sanah za jakiś czas pójdzie w artystyczną/ alternatywną drogę, a później żaden RMF już jej nie zagra. nie rozumiem tłumu dzieci na jej koncertach, będąc w tłumie czasem ciężko usłyszeć co śpiewa Sanah, dzieci przy samej scenie są tak głośne. Z innej strony, lepiej że słuchają Sanah, a nie disco polo czy Pato rapsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby sanah od samego początku związała się z Kayaxem zamiast Magic Records, to myślę, że jej kariera zostałaby nieco inaczej poprowadzona i nie wyglądałoby to tak jak wygląda obecnie. Ja od jakiegoś czasu mam alergię na sanah, po prostu męczy mnie jej twórczość i to, że wszystko to zlewa mi się w jedno. Ma dużo utworów, które brzmią na jedno kopyto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarsa zaczynała jako artystka niszowa, która dzięki programowi talent show (to chyba było The Voice Of Poland o ile pamięć mnie nie myli), zyskała popularność i przestała być niszową. Zaczęła nagrywać radiowe hity (do dzisiaj mnie skręca w żołądku jak pomyślę o singlu "Naucz Mnie"), dzięki umowie podpisanej z Univesal Music Poland. Teraz muzycznie wygląda to lepiej, aczkolwiek mnie i tak ciężko jest się do niej i jej twórczości przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pawelgor napisał(a):

Tak uważam, zmiana wydawcy może wiele zmienić. Zobacz np Sarse, od artystki z nijaką muzyką do artystki alternatywnej. Tak jak Brodka.

Niestety są też przypadki które po jakimś czasie wracają na starą drogę. Mam tu na myśli chociażby Margaret która była artystką popową która przeszła do alternatywy ale potem znowu wróciła do popu. 

Zastanawia mnie swoją drogą gdzie podziała się Kasia Popowska która to była świetnie zapowiadającą się artystką. Cicho też jest o Juli choć z singlem "Między wierszami" udało jej się przebić do Radia Supernova. 

Co do Sanah to tu jest problem taki że niestety Magic Records potrafi z nią przedobrzyć na przykład wypuszczając całą jej płytę do radia. Mam nadzieje że Zuzia się niedługo ogarnie i przejdzie w stronę alternatywnej muzyki albo do wydawcy takiego jak MyMusic który prężnie działa mimo że nie ma go w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami. Denerwuje mnie nachalne promowanie tej Pani. Co włączę Eskę, Zetkę, MAXXa, czy nawet Meloradio to i tak jest spora szansa, że trafię na sanah.

@Poland Dorzuć do tego Monikę Lewczuk, Pectus oraz LemON. Kiedyś było głośno, dziś cisza na listach przebojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BiL napisał(a):

Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami. Denerwuje mnie nachalne promowanie tej Pani. Co włączę Eskę, Zetkę, MAXXa, czy nawet Meloradio to i tak jest spora szansa, że trafię na sanah.

@Poland Dorzuć do tego Monikę Lewczuk, Pectus oraz LemON. Kiedyś było głośno, dziś cisza na listach przebojów.

LemON ostatnio za sprawą swojego wokalisty Igora Herbuta nagrał piosenkę z Sanah. Dodatkowo teraz Igor spełnia się jako menadżer Sary James. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że tzw. pięć minut nie minęło Sanah mnie nie dziwi, choć sam kompletnie nie rozumiem tego, co śpiewa (np. "Mam 25 lat", które ostatnio było wałkowane w stacjach radiowych).

 

A to, że dzieci i młodzież słuchają Sanah, też mnie nie dziwi - ona śpiewa piosenki pod nich (teksty typu "wolisz Netflixa od TVN" + wplecione jakiekolwiek angielskie słówko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta artystka, yyyyy wróć, ta piosenkarka powinna wziąć przykład z Pauli Abdul, która po wydaniu chyba drugiego albumu z 1991 roku stwierdziła, że jednym z powodów którą kończy karierę jest to, że nie potrafi śpiewać. I to mi się podobało. Zresztą nie tylko Zuzanna Irena Grabowska tak powinna postąpić. Jest dziś niestety wielu innych podobnych pseudoartystów.

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanah póki młoda, będzie trzepać kasę na odtworzeniach w streamingu i na koncertach. Wydaje mi się, że obecnie finansowo więcej zarabia od wspomnianych przez Was wyżej Brodek, Sars czy Kasi Popowskiej. To jest biznes. Image tej artystki na plus i do zaakceptowania przez rodziców -dlatego dzieciaki mają zielone światło do jej słuchania. Styl lat 30. XX wieku, a więc zero golizny i tatuaży na wierzchu. I do tego lekcja j.polskiego - jedna z ostatnich płyt to wiersze naszych poetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Darek z Ozimka napisał(a):

Według mnie stacje radiowe nachalnie puszczają utwory "Sanah".

Nie dziw się. Teraz puszczają "marcepan" od pani Jurczak i trzeba z tym żyć, że puszczają nowe utwory Sanah. Pani Zuzanna wypracowała potężną markę z "sanah", o której mówisz. Ale akurat, RMF lekko przesadza z jej promocją, dochodząc do punktu, że puszczali o 20:17 od pn. do pt. wszystkie piosenki z albumu "UCZTA", gdy on premierował. I single, i non-single.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymuszenie od Sanah usunięcie marki „Malboro" okazało się skuteczne bo piosenka po poprawkach wraca do Radia Elka: https://press.pl/tresc/76702,sanah_-po-akcji-radia-elka_-zmienia-tekst-swojej-piosenki

Mało tego poprawiona (ocenzurowana) wersja trafi jako podmianka też do innych stacji radiowych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...