Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem transponder i znalazłem

PR 4899 (nazwa nadana przez C+ - zresztą C+ nadaje kilka podobnych kanałów)

Dla ułatwienia wygląda on tak:

Pionowe kolorowe pasy, a na środku na czarnym tle napis:

< CYFRA + > - (tak, z łokciami < i >

i piszczący dźwięk, audio ENGLISH , kodowany SECA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Strongu nawet nie pojawił sie taki kanał nr 19 mimo wykasowania kanałów i załadowaniu nowej listy. Przy wpisaniu tej częstoliwości:

Częstotliwość: 10,892 GHz

VPID: 0280

APID: 0281

PID PCR: 0280

PID PMT: 1099

również nic nawet jej nie widzi. Ktoś ma ten magiczny kanał nr 19 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, cacy. Jest jakiś tam kanał z pasami itd. Może to to. Ale tak a propos tego co napisał @michal218

Wlaczysz na noc na TVP1 i bedzie pewnie po bolu.Po co te zale?Jak beda problemy to sie zobaczy :)

Na pewno dam sobie radę i będzie po bólu. Ale mi chodzi o to, że to nie ja mam się zastanawiać jak to zrobić, tylko oni powinni mi czarno na białym napisać - w celu aktywacji nowej karty proszę zrobić to i to. Dla "dzierżawców" mogli to zrobić, tak? No miło. Jakoś tak dziwnie się czuję. Jakby abonent drugiej kategorii. Ot, radź sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Panowie, ta plasza testowa to chyba raczej przygotowanie do startu kanału Domo, a nie kanał aktywacyjny. Jak mniemam ten pojawi się jakoś koło 18/09/2008 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 przeprogramuj dekoder

2 ustaw dekoder na kanale 19

3 korzystając z pilota wyłącz dekoder do stanu STAND BY

4 Wyjmij wtyczkę zasilania dekodera z gniazdka sieciowego

5 wyjmij starą kartę

6 nową kartę umieść w dekoderze

7 włóż wtyczkę zasilania dekodera do gniazda sieciowego i poczekaj na przejście dekodera do stanu STAND BY

8 włącz dekoder dowolną cyfrą na pilocie i upewnij się że jest cały czas na kanale 19 pozostaw go w tym stanie na 8-10 godzin

9 o pomyślnym zakończeniu wymiany karty powiadomi cię plansza z informacją WYMIANA KARTY ZAKOŃCZYŁA SIĘ SUKCESEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, skąd pan wie o tym? Ja dzwoniłem do CTA Cyfry i zapytałem się o wymianę kart we własnych dekoderach. Powiedzieli mi, żebym zadzwonił w okresie wymiany kart (18-30 września).

 

Dzwoniłem do nich już w czwartek i odpowiedzieli, że wymianę karty najlepiej zrobić od 18-go z NACISKIEM do końca miesiąca, aby poprawnie

zostały nadane uprawnienia :!::idea::?:

 

Pożyjemy zobaczymy jak sprawnie będzie się to odbywało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...