Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...jak myślicie czy CYFRA+ udostępni swoim obonentom full pakiet podczas zmiany kart kodowych ?? w CP miałem przez 2 miesiące full pakiet za free. Powinni wziąć przykład :D ale z 2 strony to cyfra hehe :D w sumie to są trochę tępi :P przez 7 miesięcy miałem wszystko prócz paczki HBO płacąc tylko za komforta i CANAL+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki oto problem i nie wiem czy nie dotyczy on wymiany kart. Wczoraj, 31 sierpnia, na prawie kadym kanale pojawila sie plansza, ze nie mam dostepu do programu. Pomyslalem, ze to blad Cyfry, jakich wiele sie zdarzalo, bo abonament mam oplacony, wiec jutro pewnie bedzie wszystko dzialac, zwlaszcza ze akurat Eurosportu nie wylaczyli, ktory mialem zamiar ogladac, ale gdy po godzinie pojawila sie plansza, ze nie mam dostepu do tego kanalu, jak i z reszta tym razem do wszystkich innych, ktore nie sa darmowe, to sie wkurzylem, ale bylo juz zbyt pozno, by dzwonic do nich i sie dowiadywac co sie dzieje. Dzis sytuacja wyglada tak, ze wlaczony mam m.in. eurosport i inne kanaly te, ktore byly wlaczone przed wylaczeniem wszystkich, ale nadal reszta jest zablokowana. Czy to moze miec zwiazek z ta wymiana kart, ktora ma sie podobno odbywac? Wydaje mi sie, ze nie powinni mi blokowac dostepu do kanalow, za ktore place do czasu przyslania mi karty, o ile jakas w ogole mi przysla. Cyfre mam od 2004 i mam chyba najstarszy model dekodera, chociaz do konca nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfre mam od 2004 i mam chyba najstarszy model dekodera, chociaz do konca nie wiem.

 

Wiesz... cyfra dziesięciolecie będzie wkrótce obchodzić więc raczej takiego starego dekodera nie masz. Co możesz zrobić - żeby było szybciej i taniej przełącz na TVP1 i zaloguj się na www do iboa i kliknij aby wysłać aktywację - potem pozostaje czekać do godziny. Niestety raz na X razy zdarza się, że ktoś nie dostanie, ale mimo to wtedy zawsze działają m.in.: TVN-y, Cartoon, TCM, MTV, Eurosporty.

 

PS. A dekoder był podłączony w nocy? Bo z soboty na niedzielę wysyłali aktywacje na kolejne 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfre mam od 2004 i mam chyba najstarszy model dekodera, chociaz do konca nie wiem.

 

Co możesz zrobić - żeby było szybciej i taniej przełącz na TVP1 i zaloguj się na www do iboa i kliknij aby wysłać aktywację - potem pozostaje czekać do godziny. Niestety raz na X razy zdarza się, że ktoś nie dostanie, ale mimo to wtedy zawsze działają m.in.: TVN-y, Cartoon, TCM, MTV, Eurosporty.

 

PS. A dekoder był podłączony w nocy? Bo z soboty na niedzielę wysyłali aktywacje na kolejne 2 miesiące.

 

Zaraz to zrobie, moze sie uda. Co do dekodera, to wlasciwie zawsze jest wlaczony.

 

Jak wczoraj dzwoniłem do Cyfra+ to facet powiedział mi ze przy rozwiązaniu umowy jak mi się skończy to mam oddać kartę starą i nową? Nigdy starej sie nie oddawało?

 

Wiec jak to jest z tymi kartami? Maja byc jakies nowe, a moze juz wczesniej byly wymieniane? Jesli ktos sie orientuje, to moglby wytlumaczyc jak to sie ma odbywac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział facet z BOK C+, po otrzymaniu nowej karty starą należy trzymać aż od wygaśniecia umowy i zdać dystrybutorowi wraz z nową :D Jak starej nie oddacie 100 zł w plecy 8) Wszystko będzie w liście z nowymi kartami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja sie orientuje to nie ma takiego czegos ze w ciagu 3 miesiecy od dostania nowej przy rezygnacji jest zwrot, nie ma to znaczenia, od kary prawdopodobnie bedzie cyfra odstepowac, jesli sie starej nie zwroci, wiec nie martwcie sie poki co na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i aktualnie stara karta jest cenna, ale po co niby C+ ma odbierać wszystkie stare karty jeśli i tak za jakiś miesiąc będą stanowiły jedynie wartość kolekcjonerską. Chyba po to wymieniają te karty aby one nie były aż tak cenne na rynku wtórnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi podpowie co robic?

 

Mam spliter juz dosc dlugo i nie pamietam od kogo go kupilem zeby zwrocic sie o pomoc w ewentualnej aktualizacji.

Karta: CARD SPLITER REV-3.0 27.07.2004

Spliter: SERWER SPLITER REV-3.3 15.10.2004

 

Od 2 tygodni spliter przestal dzialac ze stara karta cyfry i dekoderami philips 6010 oraz kenwood (2). Bylo to o tyle dziwne ze sama a karta z aktualnymi uprawnieniami dziala w kazdym z dekoderow wlozona bezposrednio. Przez card spliter niestety juz nie. Dziala kilka programow w tym tvny ale na wiekszosci jest ciemnosc. Podlaczylem spliter do philipsa pvr hd i okazalo sie ze tutaj swieca wszystkie programy. Do ukladu dodalem kenwooda ale tam jak byla ciemnosc tak jest. Nie wiem jak to bedzie po wlozeniu nowej karty. Jedyne czego nie przepuszcza spliter na philipsie pvr hd to HBO Digital tam non stop napis usluga niekatywna.

 

Jesli ktos wie co zrobic zeby uratowac spliter prosilbym o podpowiedz. W innym wypadku bede pewnie musial kupic nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starą kartę "ładowałem" godzinę (może była już naładowana po 30-45 minutach, ale sprawdziłem dopiero po godzinie). Jak wymieniałem kartę Polsatu u dziadka (sam by sobie nie poradził), to naładowała się po 20 minutach. 8-10 godzin na nową kartę Cyfry? Nie chce mi się wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd jestem posiadaczem problematycznego sprzętu to zwykle co miesiąc muszę zapuszczać aktywację via IBOA i nigdy dłużej jak 30 min. nie czekałem, ale weź pod uwagę, że wysyłane będą aktywacje nie dla jednej karty, a dla X tys kart. Coś jak uprawnienia na kolejny miesiąc. Nigdy nie wiesz, czy otrzymasz je o godz.0:25 czy może o 6:42.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja wymiany karty:

 

Wymiane karty prosimy zaplanować wieczorem i pozostawić dekoder włączony na 8-10h

 

1. Przeprogramuj dekoder

2. Ustaw dekoder na kanale 19

3. Pilotem wyłącz dekoder do stanu STAND BY

4. Wyjmij wtyczke zasilania

5. Wyjmij starą karte.

6. Umieść nową karte.

7. Włóż wtyczkę zasilania i poczekaj na przejście dekodera do stanu STAND BY

8. Włącz dekoder dowolną cyfrą i upewnij się, że jest cały czas na kanale 19. Pozostaw go w tym stanie przez 8-10h

9. O pomyślnym zakończeniu wymiany karty powiadomi Cię plansza z informacją: WYMIANA KARTY ZAKOŃCZYŁA SIĘ PEŁNYM SUKCESEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...