Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jesienią szykują się żniwa dla platform cyfrowych :D Po tym jak Cyfra+ i CP uszczelnią swoje systemy kodowania powinni wprowadzić jakieś zachęcające promocje. Np. oddaj nam swoją piracką kartę a dostaniesz C+ za darmo na pół roku :lol:

Czy kiedykolwiek były podawane jakieś szacunki co do piractwa telewizyjnego? Czy SYGNAŁ podawał jakieś dane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wam to sie wam nie spodobac , ale mam nadzieje ze zmiana kart zablokuje splitery , mam c+ od analogu , nigdy nie miałem tego urządzenia i uwazam ze jest ono główną przyczyną ze cp ma więcej abonamentów , nie ze potepiam tych ludzi czy zazdroszcze , jezeli jest takie urzadzenie i ktos je stosuje to ja nic do nich nie mam , ale bez niego liczba abonamentow by sie odwrocila/ tak uwazam /

Bledne myslenie,bo ja np mam to co mam w podpisie,a tak wzialbym zwykly komfort z C+,a do pokoju z tv hd wzialbym N-ke i wtedy olal cala Cyfre.Sa inni,ktorzy maja prestiz i go dziela po pokojach,a bez splitterow wzieliby np 3 razy tematyczny i moze w tym raz z +.Dochody podobne,a zyski takie same,badz mniejsze.Koszty kart,tunerow,gazetek itd itp wzroslyby przy zblizonym przychodzie.Zreszta lepiej miec 100 dzianych klientow,niz 150 zebrakow,ktorzy w sumie i tak zaplaca mniej(tu nie chodzi ani o Cyfrowiczow,ani o Polsatowcow-to tylko taki przyklad).Jesli odcieliby splittery to traca klientow np mnie i wracam wtedy do N-ki z usluga multiroom,gdzie za drobna oplata mozna korzystac z 2 recorderow.Trudno,najwyzej sport bedzie trzeba ogladac w necie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie,bedzie...Musza go zapodac na najblizszej konferencji,bo dokladanie kanalu Disney Chanel nawet w HD niewiele im pomoze.Zwlaszcza,ze zapowiadali juz,ze nie bedzie juz nowych TVN-ow,ani tez w wersji HD z tych co juz sa w SD.2 abonament oplaca albo swir,albo bogacz.To nie dotyczy N-ki,bo tam mozna wziac po 2-3 pakiety zupelnie rozne od siebie i w ten sposob podzielic sobie oferte na pokoje,oplacajac w sumie jeden full pakiet(bo to na to samo wychodzi).W Cyfrze i CP chcac sie bawic 2-3 abonamenty,zawsze oplaca sie podwojnie wiekszosc tych samych kanalow i jest to bezsens brania tego w takiej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa karta działa poprawnie z modułem CyfryPlus, Aston 1.05, Aston 2.18, oraz czytnikiem kart w Globo HD S1. :brawo:

Na stronie Hollexu pisze, że do tego Globo trzeba najpierw znaleźć sobie soft pod Cyfrę (zapewne taki masz), bo czytnik kart domyślnie obsługuje tylko Conax.

Zapowiada się obiecująco - pewnie moje tunery i splitter bez problemu przyjmą nową kartę. Jak we wrześniu przyjdzie rachunek, gazetka i nowa karta, to instrukcja wymiany pewnie będzie tylko do sprzętu Cyfry+, a ja mam własny, więc sam sobie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając stronkę http://www.digitalnews.cba.pl/news.php?readmore=666

natknąłem się na pewien tekst:

 

arametry techniczne TVP1 i TVP2:

Częstotliwość: 10.892 GHz

Polaryzacja: H (Pozioma)

SR: 27500

FEC: 3/4

ID: TVP 1, TVP 2

Kodowanie: Seca Mediaguard 2&4 (Merlin), Conax

 

Dokładnie tyczy to nowego kodowania Cyfry Seca 4 Merlin...

 

Taka będzie jego pewna nazwa czy jakas inna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy karty ale są całkowicie nieaktywne :D Bedą szły do aktywacji od 8 wrzesnia :D A na wszystkich dokumentach i opakowaniach jest nazwa Nagra Cameleon :D W sumie to można je nazywać Merlin, Pączek albo Miś :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja apropos splitterów: te karty, które dostały sieci kablowe działają na 100% ze SmartWi - sprawdzone. Nie przypuszczam, aby karty dla abonentów czymś się od nich różniły, więc nie powinno być problemów. Wszystko jest OK także z odbiornikami z czytnikami UCAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...