Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie pomogło ponowne wysłanie uprawnień.Od wczoraj nie działały 4 x Canal+ więc wszedłem na stronę cyfry+ i wysłałem do nich e-maila z "Formularza E-mail" o ponowne wysłanie uprawnień.Dzisiaj rano chciałem do nich zadzwonić ale się nie dodzwoniłem bo wszyscy konsultanci byli zajęci.I po południu dostałem e-maila że zostały przesłane ponownie uprawnienia a póżniej obraz na Canal+ się pojawił.Zmieniła się data uprawnień,wcześniej było:0000 CYFRA + : 2008-10-31 a teraz jest 0000 CYFRA +: 2009-01-02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pisałem wcześniej, że nie mogę aktywować karty. Dekoder to: DEKODER PHILIPS DSX. Już 3 razy aktywowałem kartę przez ICA, po czym robiłem wyszukanie kanałów i nadal nic. Teraz dodatkowo pisze, że mam czasowo zablokowany PIN kod - nie można wejść w instalację(przed chwilą kliknąłem w ICA na usunięcie kodu) a dekoder nie łapie sygnału, choć nie zmieniałem ustawienia anteny(fizycznie) kabel są ok, wcześniej poziom sygnału był 52/28. Nie mam pojęcia co dalej robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wyszukał tylko 12 kanałów to masz źle ustawioną antenę. Pokazuje sygnał dla głównej czestotliwości 10892H i najwyraźniej dla niej sygnał jest okej, dla reszty już sygnału brak, więc musisz ustawić prawidłowo antenę po prostu. Spróbuj jeszcze wcześniej w menu INSTALACJA wybrać KONF. AUTOMATYCZNA i zatwierdź DLA CYFRY+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, wczoraj wieczorem włączyłem na kanal 1(TVP1) tak jak pisze na ICA, karta w dekoderze, klikam "reaktywacja" - rano włączam tv(czarny ekran), robię wyszukiwanie - wyszukuje 256 kanałów. Nadal jednak po wybraniu kanału, powiedzmy TVP1 jest czarny ekran. Czyli nadal karta jest nieaktywowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sposób aktywacji:

1. Odnaleźć kanał wymiana karty

2. wyłączyć tuner z gniazdka

3. włożyć nową kartę

4. włączyć tuner

5. wejść do ICA i przesłać uprawnienia

6. Pojawia się plansza że przeszły uprawnienia

7. Po 10 min. wszystko chodzi ale chwilę trzeba czekać na uprawnienia na poszczególnych kanałach..

 

 

co to znaczy

 

wejsc do ica i przeslac uprawnienia

 

nie znam sie na tym zupenie wiec prosze o pomoc

 

karcie niby zostaly nadane uprawnienia ale nie dziala, przynajmniej tak powiedzieli w punkcie,

 

dekoder mam ferguson 7318

 

jakby ktos byl w stanie odpisac w miare polskim jezykiem :D bylabym dozgonnie wdzieczna

 

w sumie nie dziala zaden kanal tylko te niezakodowane

 

a wszystko jes pooplacane itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...