Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej, rozwiazalem problem po dodzwonieniu sie do centrum tel.

jesli jest taki komunikat, to znaczy ze dekoder nie czyta karty! albo jest uszkodzona, albo- jak w moim wypadku- trzeba ja przetrzec SPIRYTUSEM dokladnie!!! pomoglo, zapalilo sie zielone swiatelko i dekoder czyta teraz karte. teraz mam juz kanal 19 na ktorym jest komunikat brak uprawnien do odbioru, i czekam na aktywacje nowej karty, ufff

 

Edycja: juz.....aktywacje nowej karty pojawila sie po 15 minutach.... co za ulga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie twego problemu to najlepsze informacje z forum Lakiego dział Pionki.O ile się orientuje są olbrzymie kłopoty z aktywacją karty na alternatywnym oprogramowaniu ale wczytaj się parę stron do tyłu to jest wspomniane na której wersji chodzi to oprogramowanie na Pionku.Miałem podobny na wykupionym Kenie i nie pomogło wgranie oprogramowania oryginalnego/ina wersja/1 zamiast 2/i pomogła dopiero jego wymiana.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał 19 - to powinien być kanał o nazwie "Wymiana kart", tylko że na dekoderze, który nabyłeś na własną rękę pewnie trzeba wyszukać samemu ten kanał - tylko na dekoderach od C+ mógł się pojawić automatycznie. Parametry potrzebne do znalezienia tego kanału były podawane, gdzieś w tym temacie :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder stronga i nadal nie aktywną nową kartę....robię tak jak w instrukcji i już kilka razy zostawiałem na paręnaście godzin i nic.

 

Co powinno się wyświetlić na telewizorze jak się włoży nową kartę?"Brak uprawnień do tego kanału Mediagraund (czy jakoś tak)?Czy jakiś inny napis?Jaka kontrolka powinna się świecić podczas aktywowania karty?

 

proszę o pomoc

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa karta dzialala.....jeden dzien. Po 30 probach wlozenia w koncu zapalilo sie sielone swiatelko,,,nie na dlugo. Teraz juz padla zupelnie. Od poczatku nie chciala dzialac, ale jakos w koncu sie udalo. teraz juz nawet po 40 probach wlozenia i wyjecia jest wciaz czerwone swiatelko. musze isc do dytrybutora i wymienic, porazka. do centrum nie mozna sie dodzwonic. mam nadzieje ze to nie jest jakas wada philipsa 3010, ze stara karta pracuje ale tam juz tylko kanaly niekodowane,. nigdy wiecej cyfry!!!!!!!!!!!!!! skonczy sie umowa, biore Polsat. nigdy nigdy wiecej cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie .Mam caly czas ustawiony na hot bird

 

 

to sprawdz nizej czy masz czestotliwosc ustwiona na 10892, jesli przy HOT BIRD masz 10719 to zmien satelite na "inny" ustaw częstotliwosc na 10892, polaryzacje na pozioma i jeszcze raz wyszukaj kanaly... (oczywiscie sprawdz wczesniej czy masz sygnal na tych czestotliwosciach) powinno wyszukac

 

jesli sygnal jest ponizej 3 na tej czestotliwosci to masz zle ustawiona antene

 

wiem co jest powodem dzwonilem i jest to kabel lan z reszta zauwazylem ze gosciu ma racje moglo cos sie przesunac wygiac ostatnio musze wykombinowc by bylo dobrze i prosto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to wiem, ale chodzi mi o to czy podczas trwania aktywacji nowej karty powinien byc na tym 19 kanale czarny obraz, czy moze powinna byc jakas plansza informujaca, ze to jest wlasnie kanal, na ktorym aktywuje sie nowa karte, bo to juz trwa od wczoraj i nadal mam czarny obraz, wiec zastanawiam sie czy nie jest cos s[beep]one. Chociaz... co ja pisze, skoro karta nie jest jeszcze aktywowana, to chyba naturalne, ze jest czarny obraz, ale sam nie wiem... Zastanawiam sie tylko czy tak to powinno sie odbywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Floyd23*** wiem ze to juz po terminie aktywacji ale czy ty napewno zrobles zgodnie z instrukcja? Tam bylo opisane oby pozostawic odbiornik w trybie standby na kanale 19 ... nie oznacza to ze masz miec wlaczony kanal 19 non stop. Byc moze przy wlaczonym tez sie aktywowala komus normalnym terminie ale teraz to ciezka sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to wiem, ale chodzi mi o to czy podczas trwania aktywacji nowej karty powinien byc na tym 19 kanale czarny obraz, czy moze powinna byc jakas plansza informujaca, ze to jest wlasnie kanal, na ktorym aktywuje sie nowa karte, bo to juz trwa od wczoraj i nadal mam czarny obraz, wiec zastanawiam sie czy nie jest cos [beep]. Chociaz... co ja pisze, skoro karta nie jest jeszcze aktywowana, to chyba naturalne, ze jest czarny obraz, ale sam nie wiem... Zastanawiam sie tylko czy tak to powinno sie odbywac.

do czasu aktywacji karty jest czarny obraz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie .Mam caly czas ustawiony na hot bird

 

 

to sprawdz nizej czy masz czestotliwosc ustwiona na 10892, jesli przy HOT BIRD masz 10719 to zmien satelite na "inny" ustaw częstotliwosc na 10892, polaryzacje na pozioma i jeszcze raz wyszukaj kanaly... (oczywiscie sprawdz wczesniej czy masz sygnal na tych czestotliwosciach) powinno wyszukac

 

jesli sygnal jest ponizej 3 na tej czestotliwosci to masz zle ustawiona antene

 

wiem co jest powodem dzwonilem i jest to kabel lan z reszta zauwazylem ze gosciu ma racje moglo cos sie przesunac wygiac ostatnio musze wykombinowc by bylo dobrze i prosto

 

wymienilem czesc kabla kanaly jescze byly wymienilem karte i jest git!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem kilka minut temu do cyfry zeby aktywowac pakiet programow HD. Myslalem ze reaktywacja karty jak zwykle okolo 30 minut. Ale konsultant mi mowi ze uprawnienia juz wyslane. Przełączam na programy ktore mialy byc aktywowane i widze ze po minucie juz dzialaja. Nigdy wczesniej tak nie mialem ... czyzby po wymianie kart tak to teraz dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam następujący problem , niestety dopiero wczoraj mogłem zaktywować nowa karte ale nie moge zrobiłem wszystko jak w instrukcji odczekałem 11h i nic sie nie pokazało .Tera robie to po raz 2 mam nadzieje ze zadziała ale kto wie moze ktoś wie czemu za pierwszym razem nic nie zadziałało.

 

Mam ten dekoder philips mały srebny ,prosze o szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam następujący problem , niestety dopiero wczoraj mogłem zaktywować nowa karte ale nie moge zrobiłem wszystko jak w instrukcji odczekałem 11h i nic sie nie pokazało .Tera robie to po raz 2 mam nadzieje ze zadziała ale kto wie moze ktoś wie czemu za pierwszym razem nic nie zadziałało.

 

Mam ten dekoder philips mały srebny ,prosze o szybką odpowiedz.

 

 

Zadzwon do BOK po reaktywacje. Jesli nie mozesz sie dodzwonic to wyslij reaktywacje przez ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy philipsa 6010 masz z oryginalnym softem?? Ja przed chwila podlaczylem 6010 zeby zobaczyc czy dziala zarowno z sama karta jaki ze spliterem i jest ok wszystko. Sama karta wlozona do 6010 dziala Ci ? Czy tylko jak wlozysz karte klienta ze splitera ? Jesli sama karta Ci dziala to widocznie twoj splitter lub karta klienta dziala zle. Jesli nowa karta cyfry w nim nie chodzi to pewny nie jestem ale zapewne masz jakies alternatywne oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...