Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Hmmm... a ciekawe co z abonentami, którzy mają swoje tunery i nie posiadają tych od Cyfry+ :P Z tego opisu wynika, że pojawi się jakiś specjalny kanał, na którym zostanie przeprowadzona aktywacja nowej karty :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja problemu nie mam, bo mam Phila HD - jakoś radę sobie dam... I wcale nie muszę się przejmować, że na stałe używam głównie Fergusonów HD, ale moja siostra ma gorzej... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-10 godzin na aktywację karty to gruba przesada.Czyżby wymiana kart przerastała logistycznie Cyfrę?

No i co ma powiedzieć np taki abonent jak ja,który ma tylko kartę i własny tuner.I jak mam ją sobie aktywować? Jaki kanał aktywacyjny muszę znaleźć? Brak jest jakiś sensownych informacji na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

dostałem właśnie swój magazynek abonentów wraz z instrukcją i nową kartą !!!

 

pisze aby przeprogramować tunek, kanał 19-ty i te koszmarne 8-10 godzin :/

 

zobaczymy jak się to odbędzie po 18-tym...czy ktoś już to zrobił z dobrym skutkiem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mss, jaka przesylka dostales nowa karte - zwyklym listem do skrzynki, czy tez moze poleconym??

 

Pytam sie, bo u mnie Poczta Polska zdemontowala skrzynki, administracja nie spieszy sie z zalozeniem Euroskrzynek - i boje sie, zeby gdzies przesylka pozostawiona "na wycieraczce" mi nie zaginela... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam lamerskie pytanie, ale wolę się upewnić . Czy ta karta będzie spreparowana z odbiornikiem(czyli jak wrzucę, ją na aktywację do odbiornika to później nie będzie już działała z splitterem) ? , czy będzie tak jak dotąd aktywuje się kartę poprzez dekoder i można ją wrzucić do splittera. Tak rozumiem to poprzez posty w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-10 godzin na aktywację karty to gruba przesada.Czyżby wymiana kart przerastała logistycznie Cyfrę?

 

Tyle czasu trzeba czekać :?: W Cp tylko pół godziny, choc ma 2 razy więcej abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam też bym się chętnie dowiedział co i jak. Ale jak na razie widzę, że mają nas w d..ie! :evil:

Najważniejsi są ci co płacą dzierżawę!!! Czyżby idioci z Warszawy nie wiedzieli, że pośród tych, do których wysyłają karty z informacją jak ją aktywować, są też ci, którzy mają swój odbiornik i tylko kartę. :> Ot takie małe niedopatrzenie z ich strony. Ups. :mrgreen:

 

Jak na mój gust to poprostu czysta ignorancja (nie niedopatrzenie - jak zapewne zaraz poinformują zainteresowanych abonentów) i swego rodzaju kara za posiadanie własnego sprzętu (czytaj brak haraczu za dzierżawę). Tacy mądrzy jesteście, to sobie sami radźcie. [beep]TWO!!! :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...