Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

john *** mam podobne problemy ze spliterem tyle ze na Atmelu (SERWER SPLITER REV-3.3 15.10.2004) .

A to widzisz to ja mam na odwrót na dsx 6010 chodzi a na PVR tylko 19 kanał(z karty bezpośrednio, natomiast ze splittera nie chodzi - 100 % wina karty ze splittera, a nie CYFRY :!: ). CZy ktoś wie jakie są typy/modele - chodzi o nazwy rodzaju splitterów. Wiem tylko tyle że karty "uniwersalne" sobie nie radzą. A splittery są na 100% :jupi: oki

 

 

To czy już ktoś doszedł do jednoznacznej odpowiedzi na to czy nowe karty będą działać ze splitterem??Ja narazie jeszcze nie robiłem aktualizacji a mam zwykły splitter 2 dekodery Phillips 6010 i 2 karty klienckie pod te dekodery.Czy ktoś jużpróbował robić aktualizację na takim sprzęcie??

no to kolego masz wszystko oki (pod warunkiem że nie planujesz wymiany dekoderów na HD czy strong) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gesio*** mi na moim spliterze juz jakis miesiac nie dziala stara karta ... pewnego dnia zaczely znikac programy az przestaly swiecic wszystkie. Nie wiem o co chodzi i jak to naprawic.

 

john*** jakie zatem karty dokupic by spliter zaczal znow dzialac? Z dekoderem PVR HD stara karta dziala jak bedzie z nowa nie wiem bo narazie aktywowana noa karta dziala mi na kenwoodzie na hd pvr nie!!! Obie dzialaja jednoczesnie z uprawnieniami do 31.10.2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FazaFm zadałeś/aś dobre pytanie na które sam oczekuje pomocy sorki :mrgreen::|:wink: ale trzeba bezie pytać ludzi którze je robia czesto sa to i sprzedawcy na allegro :!: problem na większą skale pojawi się po 30.09 po tym terminie powinny sie pojawiać (na allegro) karty bądź zaktualizowane chipy dla tych kart ale i na tym sie nie znam dlatego mogę sie mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja też dostałem już wczoraj nową kartę CYFRY+. :)

Włożyłem ją do mojego dekoderka (Ferguson AF-7318UCI) i odbieram na niej w tej chwili tylko TVP1, TVP2, TVP INFO, TVN i chyba MINIMINI. Na pozostałych ciemność... :(

Gdy wczoraj, po wyszukaniu i zapisaniu w pamięci dekodera kanału "WYMIANA KART" z tr. 10892/H i przełączeniu na niego mojego dekodera z włożoną nową kartą, pozostawiłem go wczoraj tak włączonego od godz. ok. 17:30 to do tej pory karta się nie zaktywowała. :( Nie pojawiła się na tym kanale ta plansza o sukcesie wymiany karty. :( Nadal mam tylko te kanały, jak wymienione wyżej... :( Na pozostałych ciemność i na środku ekranu ładny biały napis "Serwis niedostępny" w niebieskiej obwódce... :( Więc teraz z powrotem włożyłem do dekodera moją starą kartę, bo na tej nowej, nie mam praktycznie co jeszcze oglądać... :/ A na starej wszystko hula, jak do tej pory. :) Mam pakiet "Podstawowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wymądrzać ale napisali żeby włożyć po 18 września więc niby czemu miało by działać juz dziś?

 

Jednego tylko nie wiem, w instrukcji co mi przysłali kazali po włożeniu karty ustawic na noc tuner na kanale.. zapomniałem - chyba 17, ale ja nie mam tunera z cyfry tylko GI870 ze swoja listą kanałów, więc mogli podać przynajmniej jaki transponder albo coś.. bo na 17 to ja mam orange sport :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wymądrzać ale napisali żeby włożyć po 18 września więc niby czemu miało by działać juz dziś?

 

Owszem, napisali, że po 18 września, ale z wcześniejszych, powyższych postów tutaj wynika, że niektórym osobom nowa karta już się zaktywowała, więc ja też spróbowałem z moją... :roll: Ale się nie udało... :(

Więc jak to w końcu jest? Jest możliwość zaktywowania tej karty już teraz czy jednak trzeba czekać do tego 18 września i wtedy próbować, dając sobie teraz jeszcze z tym spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinujecie! Chcecie sprawdzić czy się aktywuje? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby włożyć ją do odbiornika. Nie chcecie ryzykować (chociaż nie wiem co to za ryzyko - chyba dla C+, że będą musieli obniżyć abonament i nową kartę przysłać co najwyżej)? Nie wkładajcie i poczekajcie do 18 września. Proszę! Nie męczcie już tego tematu bo nie ma co męczyć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinujecie! Chcecie sprawdzić czy się aktywuje? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby włożyć ją do odbiornika. Nie chcecie ryzykować (chociaż nie wiem co to za ryzyko - chyba dla C+, że będą musieli obniżyć abonament i nową kartę przysłać co najwyżej)? Nie wkładajcie i poczekajcie do 18 września. Proszę! Nie męczcie już tego tematu bo nie ma co męczyć!!!

 

nie można się z tym nie zgodzić :brawo:

 

każdy z posiadaczy karty ma możliwość wyboru: spróbować dzisiaj albo zaczekać do 18-go lub dłużej do 30-go

i to cała zasada :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę dostałem cos ok środy lecz dopiero ją dziś aktywowałem miałem czekać do 18 ale ta ciekawość....

Aktywacji dokonałem u rodziców na Pionierku. Aktywacja trwała coś ok 10 minut . Wszystkie kanały z pakietu śmigają chyba tylko oprócz TV4 tak mi sie wydaje, Sprawdzę jeszcze kartę jak będzie sie śmigać w fergusonie bo na razie zostawiłem ja

u rodziców co by sobie tato jakiś meczyk na canale+ przez weekend zobaczył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karte dostalem w czwartek wlozylem ja do philipsa pvr na kanal 19 i wyskoczylo mi wymiana karty zakonczyla sie sukcesem ,przelaczylem na kanal 1 i co widze ciemnosc a na srodku napis brak uprawnien , na kanale tvn jest tylko glos , żaden inny kanal nie dziala ciekawe co teraz zrobic i co wy na to? gdy przelocze na 19 znuw jest ta sama plansza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

U mnie dziś po 14 godzinach pojawiła się plansza :jupi: Co ciekawe nie na Fergusonie 8800HD, ale na Philipsie od Cyfry+. Obawiam się teraz, czy Ferguson będzie poprawnie pobierał uprawnienia na kolejne miesiące... Ogólnie nie miałem nigdy problemów z nową nieaktywną kartą (Seca2) w tym modelu. Aktywowałem sobie i siostrze... i zawsze było idealnie. Jednak teraz jakoś Seca 4 nie przegryzł... Myślicie, że to wina oprogramowania?, czy może to być tylko kwestia, że zostały nadane uprawnienia w siedzibie C+ i karta je załapała... a przypadkiem było iż siedziała sobie w Philipsie :P Już się głupi robię... Ważne, że teraz na Fergusonie nowa karta śmiga aż miło... Brak tylko TV4 i Superstacji, ale to dlatego iż jeszcze nie ma Seca4 na trp. CP... A co ważne Trace TV z 11488H ma już system Seca4 i tylko z tego trp. chodzi na nowej karcie... o odbiorze z 12322H można zapomnieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...