Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Vojthas napisał:

Dziś w Przeglądzie Sportowym Kmita zapowiada ogłoszenie w ciągu kliku tygodni nabycia "ciekawych praw sięgających nawet 2028". Czyżby siatkówka?

Zadna liga pilkarska nie sprzedaje praw na tak dlugi okres, wiec na szczescie nic pilkarskiego.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówkę mają. Obstawiam coś takiego "niecodziennego". Myślę, że może być to coś związanego z Igrzyskami tymi następnymi po Tokio. Może zimowe w Pekinie, Może Polsat chce powalczyć o po raz pierwszy w historii o prawa do Mistrzostw Świata, Europy w lekkoatletyce. Tak by zrobić coś więcej dla Królowej Sportu niż tylko transmisje z Diamentowej Ligi. Tym bardziej, że walczymy jako Chorzów z Rzymem o organizację Mistrzostw Starego Kontynentu. Chyba, że ktoś tam stęsknił się za szczypiorniakiem. Takie moje typy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie topowy europejski futbol im się kończy w przyszłym roku (LM, LE, eliminacje, Liga Narodów), więc pewnie za chwilę znowu coś dużego wezmą. Euro 2024 z eliminacjami? Może przedłużą europejskie puchary, a może to i to. 

 

Wielką siatkówkę mają do 2024 roku jak narazie. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2- letnie prawa do siatkarskiej Ligi mistrzów i mistrzyń skończyły się Canal+ wraz z zakończeniem poprzedniego sezonu. Mam nadzieję, że te rozgrywki wrócą do Polsatu.

Nie było żadnego oficjalnego komunikatu Polsatu o przedłużeniu praw do Plus Ligi i Ligi Siatkówki kobiet. Te rozgrywki zostają w Polsacie jednak ubiegły sezon był ostatnim na starej (bodajże 5-letniej umowie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie. Nie może być tak by dana dyscyplina sportu była własnością jednej stacji - nie piszę o jakiś sezonówkach tak zwanych. Siatkówka powinna być elastyczna w kwestii praw telewizyjnych. A poza tym to świadczy o słabości danej dyscypliny jak jest uzależniona ciągle od tej samej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś lepiej przeliczył sobie wszystkie kontrakty związane z rozgrywkami siatkarskimi, a kontraktami z firmami grupy Cyfrowy Polsat. Może to nie tylko umowa na transmisje ligi siatkarzy przez Polsat Sport, ale przy okazji umowa Plusa z ligą(?) i/lub Reprezentacją?

 

Nie ważne co, niech wreszcie zrobią coś w 4K.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim mowa jest o prawach, więc to nie są jedne prawa tylko  kilka różnych. 

@tyrla TVP ma na chwilę obecną prawa jedynie do najbliższych Igrzysk Olimpijskich w Tokio w ramach sublicencji od Eurosportu.To Eurosport ma prawa do IO do 2024.  Gdyby Kmita zakupił prawa do kolejnych IO w 2026 i 2028 r. to byłaby to duża i zaskakująca sprawa, aczkolwiek coś czułem w kościach,że nabycie Igrzysk Europejskich to może być taki balon próbny przed próbą nabycia Igrzysk. Ten rok 2028 może być tu wskazówką,że chodzi o Igrzyska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sportowy specjalista napisał:

 Nie może być tak by dana dyscyplina sportu była własnością jednej stacji - nie piszę o jakiś sezonówkach tak zwanych. Siatkówka powinna być elastyczna w kwestii praw telewizyjnych. 

Dla mnie całość praw telewizyjnych do siatkówki w Polsacie to była wygoda.

Nie mam Canal+ i nie chciałem płacić 54,90 zł miesięcznie (tyle kosztuje pakiet C+ w mojej kablówce) za dostęp do siatkarskiej LM. Pozostałe prawa sportowe Canal+ mnie aż tak nie interesują. Do obejrzenia siatkarskiej LM pozostał więc internet.

Rozbicie praw do siatkówki na kilka płatnych telewizji to tylko większy koszt dla kibica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...