Jump to content
danielpes5

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News

Recommended Posts

Wie ktoś czy Polsat pokazuje kartę wstępna UFC 249? Bo ktos chyba mocno na głowę upadł ustalając pojedynki karty wstępnej😉

@czerstwy

Mówili dzisiaj w sportcie i na Twitterze ktoś pisał będę pokazywać kartę wstępnie. 

Bardzo dobra decyzja nie widzę tego inaczej przy takiej karcie wstępnej.

Tak, będzie - Juras napisał o tym na twitterze. Dobra informacja dla spragnionych sportu LIVE. Aż sam się skuszę :P

A wy lubicie @czerstwyi @Lanser123.

Polsat będzie pokazywal sporty walki: UFC 249: Ferguson vs Gaethje obliczenie jako premiera w Polsat sport o 21.30 po magazynie Koloseum. 

Posted (edited)
25 minut temu, czerstwy napisał:

Wie ktoś czy Polsat pokazuje kartę wstępna UFC 249? Bo ktos chyba mocno na głowę upadł ustalając pojedynki karty wstępnej😉

Nikt nie upadł na głowę tylko mają limit gal, który muszą spełniać, by otrzymać 750 mln zielonych. Limit gigantyczny. Mogę się mylić, ale około 70 -100 gal do końca roku. Większość zawodników na kontraktach dostanie kasę nawet za walki, które wcześniej były planowane, a nie odbyły się z powodu pandemii. Zatem upychają wszystkich gdzie się tylko da, bo tak czy siak muszą im zapłacić. Szykuje się szalony rok w UFC. Oczywiście pod warunkiem, że nie wyłoży się  misterny plan z galami bez kibiców, tzn zawodnicy nie zaczną masowo chorować.

Edited by śmiechu warte

Jak niby premiera?Mnie nie interesuja premiery tylko na żywo😉Choć i tak będę nagrywał.

Tylko UFC 249: Ferguson vs Gaethje obliczenie jest jako premiera w czwartek o 21.30, a gala jest opero sobotę/niedzielę o 2. 

@czerstwyA ile dajesz do przodu nagrywasz bo zawsze za mało ustawiam. 

Dodaje zawsze 1-1.5 godziny bo inaczej to ostatnie walki z głowy😂

Ostatnio dałem pół godziny więcej niż epg i nie ostatniej walki nie było. Dzięki 

Posted (edited)

Mam pytanie skąd Polsat ma dostęp do archiwalnych transmisja UEFA takich jak finały Ligi Mistrzów i pucharu UEFA oraz mecze eliminacyjne polskich klubów do Ligi Mistrzów

Edited by musia

Dostał wraz z zakupem praw do LM i LE.

To tego nie wiedziałem  to też inne tv  wraz zakupem praw do danej ligi otrzymują dostęp do archiwalnych spotkań 

Tak podejrzewam,  że z zakupem praw dostają gratis archiwum - a jak to wykorzystają i czy w ogóle to ich sprawa.

W internecie i na smart tv funkcjonuje też: https://www.uefa.tv/

Są mecze, skróty archiwalne - nie wszystkie niestety ale idzie to w dobrym kierunku.

Czy ktoś wie co w trawie piszczy jak chodzi o prawa do Plusligi? Zdaje się że na 19/20 prawa się zakończyły....

@kentron

Nie zakończyły się, mają je bardzo długo, ale nie powiedzieli, do kiedy. 

@kentron

Tak przedłużyli ta umowie tylko nie chciał mi zdradzić Kamil Skladowski dyrektor działu komunikacji Polskiej ligi siatkówki. 

Tylko mi napisał umowa jest długofazowa i są szczęśliwi z współpracy. Zrobiłem z nim taki mały wywiad o prawa do plusligi i innych siatkówki. Jak wyjdzie nim dobrze to będzie w lecie niespodzianka dla kibiców. 

Pozdrawiam 

• Haha 1

A UFC będzie, czy w ostatniej chwili się wycofają, jak myślicie?

@_Artek_

UFC mają umowę do końca 2020 roku z Polsatem. 

UFC jest bardzo zadowolona z Polsatu, lepiej niż za extrame Channel. Coś się mówiło będzie dalej współpraca po 202 tylko przez koronawirus mogło coś pójść zmienić zdanie. 

A może by tak nauczyć się pisać po polsku @Piotr94 ? Ja wiem, że  jesteś niepełnosprawny, no ale przez przesady. A może niech redakcja poprawi te Twoje posty, bo aż strach to czytać...

• Like 1

Według @Piotr94 nie :D