Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.02.2020 o 23:27, neo_patryk napisał:

A to nie jest tak, że Polsat dostał te prawa w ramach jakiegoś pakietu? Bo jednak ciężko traktować poważnie zakup tak egzotycznych praw.

Mam dystans do tego, że ktoś niepoważnie traktuje egzotyczne prawa jako fan tych egzotycznych sportów, bardzo nielubiący słowa "niszowy", ale idąc tą drogą myślenia - co jeszcze było w tym pakiecie? Chyba że... Ascot?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety wyglądały jak zorganizowane w lokalnym domu kultury i tak były zrealizowane. Brak komentarza i odgłosy z sali tylko potęgowały ten efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelectwo nie tylko nie wymaga wielotysięcznych stadionów, ale wręcz wymaga, aby ta arena nie była za duża. Po pierwsze, za tarczami musi być "kulołap" - ściana, najlepiej jednolita, żeby nie dekoncentrowała zawodników, którzy muszą się skupić na bardzo drobnym kółeczku jako celu. No i spokój, zarówno u zawodnika, jak i u widowni, jest wymagany. Mamy tu też względy bezpieczeństwa - nie wolno załadować broni za wcześnie, należy ją za każdym razem zabiezpieczyć... To, co widzimy w relacjach, to finał, który jest ośmioosobowy, tak więc i tych stanowisk nie ma zbyt wiele. W efekcie pomimo wysokiej rangi (którą dodatkowo potęguje walka o kwalifikację olimpijską) mamy bardzo kameralne widowisko. Co do braku komentarza, to ciężko mi się wypowiadać, wiem tylko, że komentatorzy byli na miejscu, nawet na żywo ich słuchałem (nie wiem, o której konkurencji mowa, ale nie sądzę, aby po prostu odpuścili którąś). Może jakiś błąd techniczny w nakładaniu ścieżek dźwiękowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Vojthas napisał:

Mam dystans do tego, że ktoś niepoważnie traktuje egzotyczne prawa jako fan tych egzotycznych sportów, bardzo nielubiący słowa "niszowy", ale idąc tą drogą myślenia - co jeszcze było w tym pakiecie? Chyba że... Ascot?

Widzę, że moja wypowiedź została źle odebrana. Nie miałem zamiaru naśmiewać się z tych praw. Nawet zakup takich praw bardziej mnie zadowala niż kolejnej ligi piłkarskiej, ale staram się podchodzić realnie do sytuacji na rynku, dlatego na chwilę obecną nie widzę logiki w zakupie tych praw, aczkolwiek nie mam nic przeciwko takim inwestycjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczorajszy Hejt Park i kompletnie nie rozumiem czepialstwa związanego z Iwanowem. W moim rankingu prowadzących Cafe Futbol jest na 2 miejscu. Borek > Iwanow >  Iwańczyk > Kołtoń. Podobnie jeśli chodzi o komentowanie meczów. Pytania widzów w większości poziom lekko śmieszny. Widać, że pokolenie Fejsbusia trzęsie YouTubie, więc telefon do Borka traktuje jako typową dla dzisiejszych czasów lanserkę. W zasadzie, to nie wiem o co zapytać, ale jeśli się już dodzwoniłem, to o coś zapytam...

 

Edit.

 

Wojna? 

 

 

 

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocisnęła jak dzik w paśnik... Wielka Pani redaktor, która dostała posadę tylko dlatego, że maż ją wprowadził, bo sam przetarł szlaki uciekając z Woronicza. Trochę szacunku dla ludzi, którzy zjedli zęby na swojej profesji. 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mogą zatrudnić kolejną Chylewską albo Szostak i poziom na pewno się podniesie. Krzysiu Ibisz za Matiego i będą mieli Polsacie Sport tercet egzotyczny. W sam raz do studia Ligi Mistrzów, które prezentuje poziom telewizji śniadaniowej. 

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem Mateusza Borka od jakiegoś czasu. Naprawdę lubiłem jego komentarz przez lata i ceniłem jego opinie. Niestety stał się celebrytą i biznesmenem, który na piłkę zaczął patrzeć w zupełnie inny sposób. Tak, jest komercja i liczy się kasa, ale Mati od paru lat jakby tylko € miał przed oczami i pod takim kątem wszystko oceniał. Do tego promowanie boksu, które dla mnie też kładło cień na wizerunek twarzy sportu w Polsacie. Zbrzydło mi to.

Smokowski nigdy nie powalał komentarzem, ale prowadzenie studia świetnie mu szło. Ciekawie się to zawsze oglądało. 

Tym razem własny projekt może odnieść jakiś tam sukces. Na pewno nie upadnie tak szybko jak "Zapinamy pasy". Z tego względu, że tutaj widać zaangażowanie Krzysztofa Stanowskiego, a on wie jak się poruszać po internetowym świecie biznesu. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sorek21 napisał:

 

W sumie nic złego nie napisała  - sam myślę podobnie, mimo, że uważam Borka za topowego komentatora. Dobrze, że Iwanow dostanie okazję skomentowania wielkich spotkań.

Świetny weekend ze sportami walki - gala w Dzierżoniowie, Kownacki - Helenius i hitowa gala UFC 248 z Joanną Jędrzejczyk. ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...