Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, the cable guy napisał:

Nie jestem fanem Mateusza Borka od jakiegoś czasu. Naprawdę lubiłem jego komentarz przez lata i ceniłem jego opinie. Niestety stał się celebrytą i biznesmenem, który na piłkę zaczął patrzeć w zupełnie inny sposób. Tak, jest komercja i liczy się kasa, ale Mati od paru lat jakby tylko € miał przed oczami i pod takim kątem wszystko oceniał. Do tego promowanie boksu, które dla mnie też kładło cień na wizerunek twarzy sportu w Polsacie. Zbrzydło mi to.

Smokowski nigdy nie powalał komentarzem, ale prowadzenie studia świetnie mu szło. Ciekawie się to zawsze oglądało. 

Tym razem własny projekt może odnieść jakiś tam sukces. Na pewno nie upadnie tak szybko jak "Zapinamy pasy". Z tego względu, że tutaj widać zaangażowanie Krzysztofa Stanowskiego, a on wie jak się poruszać po internetowym świecie biznesu. 

Totalna bzdura. Borek już dawno temu sugerował, że finansowo jest ustawiony do końca życia, dlatego stać go na organizację często deficytowych gal bokserskich do których cyklicznie dokładał lub w porywach wychodził na zero. Po prostu, każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma. Czy ty myślisz, że rzucili dobrze płatną robotę w TV, bo na YouTube zgraną konkretniejszy hajs? ha ha ha! Tyle, co oni mają wyświetleń w tydzień, robi niejeden patus na YT w 12 godzin. Ludzie podniecają się 60-tysięczną widownią na żywo podczas premierowej Misji Futbol na Kanale Sportowym , promowanej również na głównej Onetu, gdy patusowe Fame MMA zrobiło 240 tys na żywca podczas konferencji przed ich galą. Jakby nie patrzeć 4 razy tyle.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@the cable guy

Dokładnie. W dodatku o tym mówili przy starcie Kanału Sportowego. Na YT mogą znaleźć takich odbiorców na magazyn o jakiejś mniej popularnej dyscyplinie sportowej, że w telewizji byłoby to zupełnie nieopłacalne, a tutaj będzie im się opłacać taki magazyn robić i znajdzie się na niego sponsor bo będzie wiedział że trafia do swojego targetu, nawet jak to będzie tylko kilka tysięcy widzów.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, the cable guy napisał:

Nie masz pojęcia o biznesach internetowych, lokowaniu produktu, czy grupie docelowej. Inaczej byś wiedział, że 60 tys. nie zawsze jest słabsze od 240 tys. 

Za to ty masz pojęcie o bredniach, że Borek ma w oczach tylko pieniądze. Jak chcesz lokować produkt przy pomocy jakieś osoby, to owa osoba musi mieć rzeszę widzów/fanów. Nic tak nie potęguje rzeszy widzów jak ogólnopolska TV, a nie jakiś niszowy kanalik na YouTube. Pisz dalej swoje brednie. Nawet Smok wielokrotnie wspominał że gdyby zależało mu na pieniądzach, to zostałby w C+.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że niektórzy zapominają tutaj o jednym. Jeszcze w Stanie Futbolu gdzie zapowiadali start KS, Borek i Smokowski mówili że na YT będą mogli sobie pozwolić na więcej niż w sztywnych ramach telewizyjnych. Ale nie zapowiadali że odchodzą z TV. Pewnie liczyli na to że będą dalej pracować w Polsacie a dodatkowo, będą robić swoje magazyny do KS. Polsat na to nie poszedł, więc obecnie w TV ich nie ma, ale to nie znaczy że nie pojawią się np. w innej stacji TV, której nie będzie przeszkadzała ich działalność jutubowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam komentarze zainteresowanych, programy mają mieć sponsorów, to nie jest przedsięwzięcie deficytowe, do którego mają dokładać. Nie rozróżniacie dwóch rzeczy- Smokowski może mówić,że gdyby mu zależało tylko na kasie to by został w C+. Jednak chce robić rzeczy, formaty, na których nie ma miejsca w TV . To nie oznacza,że teraz oni będą wyrzucać pieniądze w błoto, przeciwnie będą zarabiać, może ciut mniej niż w TV,ale nie dokładać do interesu. Czy Ci dziennikarze to obecni byli w ogólnopolskiej TV? No nie, byli gwiazdami TV kodowanych,a ich oglądalność to jak widzimy 100-200 tysięcy widzów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, śmiechu warte napisał:

Za to ty masz pojęcie o bredniach, że Borek ma w oczach tylko pieniądze. Jak chcesz lokować produkt przy pomocy jakieś osoby, to owa osoba musi mieć rzeszę widzów/fanów. Nic tak nie potęguje rzeszy widzów jak ogólnopolska TV, a nie jakiś niszowy kanalik na YouTube. Pisz dalej swoje brednie. Nawet Smok wielokrotnie wspominał że gdyby zależało mu na pieniądzach, to zostałby w C+.

1. Naucz się czytać ze zrozumieniem i przestań mi wmawiać rzeczy, których nie napisałem. 2. To, że wierzysz w ich "dokładanie do interesu, bo pasje", świadczy tylko o twojej naiwności. 

Godzinę temu, Sorek21 napisał:

Ludzie patrzyli z ciekawośći.Im dalej to liczby będą im spadać.Większość kibiców wybiera mecz na żywo w telewizji zamiast gadających głów na youtube.

Możliwe. Ja tam nie wierzę, że się z tego utrzymają na swoim poziomie. Może jeszcze przejdą do Canal+ :D Nawet nie słyszałem o tym projekcie, aż nie zobaczyłem na weszło artykułu o Izie Koprowiak i słynnej libacji. Mnie nie interesują takie rzeczy. Więcej meczów oglądam niż ci cali eksperci i mam swoją opinię. Nie potrzebuję żeby mi ktoś mówił jak wyglądał mecz. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe to dziennikarstwo sportowe w ostatnim czasie stało się jakieś patologiczne... A sam Borek po wy[beep]u Rudzkiego z Przeglądu Sportowego, poinformował, że nie będzie pisał felietonów dla tej gazety... Tymczasem tydzień temu stał się ambasadorem Onetu... :D

Jeśli ktoś pisze, że nie liczy się dla niego kasa, to jest śmieszny... Borek, to już poszedł w ślady Stanowskiego... Nie jest dziennikarzem, a biznesmenem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna epoka się skończyła, tak dla CANAL+ po odejściu Tomka Smokowskiego, jak i również dla Polsatu Sport po odejściu Mateusza Borka. Teraz panowie będą mogli się spełniać wspólnie, do czego pewnie od bardzo dawna dążyli, bez smyczy na szyi w postaci ograniczających ich kontraktów telewizyjnych. A może to im wyjść na dobre, sądząc wstępnie po wyświetleniach na Kanale Sportowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Polsat przejmował się waszymi, lub kogokolwiek innego opiniami to by studio Ligi mistrzów już dawno inaczej wyglądało. Dla nich liczy się pieniądz wpłacony. Możecie gadać co chcecie, byle hajs się zgadzał. Sam jestem zdania, że każdemu trzeba dać szansę, by znaleźć w tv nowego Ćwiąkałę czy Kapicę (chociaż Tomek był w OS) , ale też trzeba mieć swoje granice by najważniejszych meczów gdzie liczy się doświadczenie nie tworzyli ludzie jak szkalowany duet z Neapolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ezequiel93 napisał:

Całe to dziennikarstwo sportowe w ostatnim czasie stało się jakieś patologiczne... A sam Borek po wy[beep]u Rudzkiego z Przeglądu Sportowego, poinformował, że nie będzie pisał felietonów dla tej gazety... Tymczasem tydzień temu stał się ambasadorem Onetu... :D

Jeśli ktoś pisze, że nie liczy się dla niego kasa, to jest śmieszny... Borek, to już poszedł w ślady Stanowskiego... Nie jest dziennikarzem, a biznesmenem.

Może tak było zawsze, a teraz zwyczajnie mniej się z tym ukrywają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dziennikarzem i na tym zarabia pracując na własny rachunek w nowym typie mediów. Czasy się zmieniają,  dawniej były prasa i radio, następnie doszła telewizja,a teraz internet . Moim zdaniem niczym nie rożni się rozmowa w programie TV typu "Cafe Futbol",a rozmowa w "Misji Futbol" emitowanej w internecie.  Argument,że jak Borek był w "Cafe Futbol" to dziennikarz, będący w "Misji Futbol" kanału sportowego to biznesmen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie do mnie, bo ja go za "biznesmena" uważam od wielu lat, a nie od tego roku. Dla mnie te "Misje Futbol" i inne wynalazki są zazwyczaj nudne. O meczach nikt mi nie musi mówić, a polscy dziennikarze i tak niewiele wiedzą poza tym co sami przeczytają w zagranicznych mediach. Znam języki obce i nie potrzebuję żeby mi ktoś robił tłumaczenia i udawał wielkiego znawcę, bo przeczytał coś w Marce albo w "The Sun". :D Już nawet nie wspomnę, że taki Pol, to dla mnie jest "dziennikarz" dla gimbazy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MartinFC napisał:

Gdyby Polsat przejmował się waszymi, lub kogokolwiek innego opiniami to by studio Ligi mistrzów już dawno inaczej wyglądało.

Ja tam mam wywalone na to studio. Odpalam i tak tylko mecz. Jedyne czego mi brakuje to multiligi. Mając wykupiony Polsat Sport Premium, zdarzało mi się w fazie grupowej oglądać ruski stream z multiligą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diabeu Tak samo robię. Tylko czasem mi się zdarzyło włączyć wcześniej. Sprawdzałem kto w studiu. 5 minut wystarczy, żeby się upewnić, że ci "eksperci" to nawet meczów nie oglądają. :D Ba, oni nie oglądają ligowych spotkań Premier League czy La Liga od lat! Rzucają jakimiś sloganami i opiniami, które datę ważności straciły dekadę temu. Czasem to zabawne, a częściej żenujące. 

Ostatnio jak włączyłem, to jeden mówił, że Havertz to jest mało znany zawodnik. Ku**a, gwiazda Bundesligi, którą obserwuje od dwóch lat Barcelona, a jakiś "ekspert" mi chce wmówić, że nikt go nie zna. W sumie ten znaffca pewnie o nim usłyszał przed chwilą. :D 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2020 o 11:46, the cable guy napisał:

To chyba nie do mnie, bo ja go za "biznesmena" uważam od wielu lat, a nie od tego roku. Dla mnie te "Misje Futbol" i inne wynalazki są zazwyczaj nudne. O meczach nikt mi nie musi mówić, a polscy dziennikarze i tak niewiele wiedzą poza tym co sami przeczytają w zagranicznych mediach. Znam języki obce i nie potrzebuję żeby mi ktoś robił tłumaczenia i udawał wielkiego znawcę, bo przeczytał coś w Marce albo w "The Sun". :D Już nawet nie wspomnę, że taki Pol, to dla mnie jest "dziennikarz" dla gimbazy. 

Dla mnie nie ma nic złego,że będąc dziennikarzem zarabia na swojej pracy tworząc własne projekty.  Rozumiem,że Ciebie taki projekt nie interesuje,ale jak widać po pierwszym tygodniu i po drugiej "Misji Futbol" są zainteresowani tym projektem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w to, ze Borek odejdzie z telewizji, przestanie komentowac i bedzie tylko "w" internecie. Mysle, ze czwartkowy "Hejt Park" i reakcja Stanowskiego na pytanie widza do Borka o to, czy bedzie komentowal jest jasna. Cos jest grane, ale na razie Borek "gra" z widzami. Jeszcze tydziem temu stawialbym na angaz w TVP przy Euro, ale dzisiaj nie wiemy, czy w ogole turniej sie odbedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala Cage Warriors 113 w Manchesterze. W walce wieczoru wystąpi reprezentant Polski, Bartosz Fabiński. Transmisja gali Cage Warriors 113 w piątek 20 marca od godz. 22:00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight.

Do tej pory pokazywał Eleven do gali Cage Warriors 111 do roku 2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...