Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A prawa do meczów z udziałem polskiej reprezentacji w piłce nożnej kupili na wyprzedaży w supermarkecie. To samo dotyczy wszystkich praw do siatkówki.

Faktycznie to są to są prawa którymi można się szczycić tylko ile ta reprezentacja gra razy w roku o jakąś stawkę?To jest argument by na kilka pozycji przyciągnąć abonenta?Może i masz rację że prawa piłkarskie kupili na wyprzedaży w supermarkecie przecież sami się chwalili ile to taniej kupili niż wcześniej TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co napisać?? Polsat stara się realizować własny kontent w HD, więc to nie jest kanał pseudo HD jak TVP Sport. Jednak ofertowo Polsat dla mnie jest słabszy z roku na rok

Nic dodać nic ująć. Tanio kupić, opakować i twierdzić że to jest świetny towar. To ich dewiza. Dla mnie daleko w tyle nie tylko za Canal+ i Eurosportem, ale nawet TVP, które ostatnio podkupuje im prawa:). Co oczywiście spotyka się z bezsensownym atakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nazywa kupno praw za kilkadziesiąt milionów euro wyprzedażą, to sorry. Zrób swój kanał i kup, skoro tak tanio. Porównania C+ z Polsatem nie zawsze dobrze się sprawdza. Prawda jest taka, że kiedyś C+ miał tylko kilka rozgrywek piłkarskich i żużel ( prawda: na najwyższym ligowym poziomie), ale teraz też skupują inne prawa aby zapełnić czymś ramówkę, ot chociażby w czerwcu i lipcu. I dobrze, dzięki temu zawsze można coś podejrzeć ciekawego na żywo niż powtórki Ekstraklasy. No i PS i PSE robią tak od wielu lat. Nie zawsze to jest sport z najwyższego pułapu, ale często tam gdzie są Polacy. Szczerze mówiąc, to niekiedy w weekendy to PS ma więcej live w ramówce niż Eurosport. A to już o czymś mówi. Mówienie, że ktoś kupuje tanio, bo liczy się z pieniędzmi i nie przepłaca raczej nie nazywajmy proszę wyprzedażą. To swego rodzaju umiejętność negocjacji z pośrednikami. Dzięki temu pakiet PS nie kosztuje 60, tylko można go dostać za 20 zł. Ale oczywiście. Bardziej premium transmisje ma C+ i tak pewnie zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet za 20 zł na dzień dzisiejszy nie chcę choć posiadałem 12 lat ale w czasach gdy oferta była zdecydowanie do przyjęcia.Widzę że fascynujesz się transmisjami na żywo gratulacje.Jak dla mnie rewelacja oglądania cały dzień np.GP motocyklowe gdzie jest wiele wyścigów kwalifikacyjnych to tak jakby konkurencja pokazywała treningi przed meczem czy koszenie trawy :lol2: W normalnej jakości i gwarantowane dla nowych są za 59.90 a nie 20 zł tylko za co?Porównaj ile jest tych niby drogich praw a ile kupionych za pół darmo.Kiedyś były niezłe ligi bo grali nasi rodacy kiedyś był żużel czy LM w ręcznej teraz nie ma i nie będzie bo za drogie i nie opłacalne.Najlepiej dostać za darmo lub pół darmo i wpajać abonentom brednie jaką to mamy ofertę sportową.Tylko dlaczego etatowo abonenci CP dopytują się o transmisje sportowe na kanałach zagranicznych czy narzekają na ofertę.Wystarczy poczytać tu i tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy już powiedziałem, ze "Twój Mega ekskluzywny C+ " ma w tym momencie najlepszą ofertę premium i skończ już pisać. Po co ci to, i tak nie masz dostępu, Nie oglądasz, nie chcesz i to twój wybór. Ale nie próbuj każdemu narzucać swojego zdania na ten temat.

P.S a co powiesz na to że C+ nie przedłuża Europa league? Też czekają na wyprzedaż. A dlaczego za ligę polską nie chcą płacić 150 a 120 mln? Też czekają na wyprzedaż. To normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartas@

Problemem nc+ nie są pieniądze tylko natłok kończących się praw nie dziwie się że nie mają ochoty płacić tych 150 mln zł bo za co??.

Są ważniejsze prawa np NBA z którą będą duże kłopoty o ile się nie mylę to Polsat tylko raz miał ekstraklasę i to właśnie dzięki C+ i możliwości tzw "współpracy " i ciągłe najeźdźania Borka na ludzi z nc+ nie mają końca i nie wiadomo dlaczego. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz napisałem że nie powinni przedłużać LE .Ale jak tego nie zrobią to nie będzie nigdzie tych rozgrywek.A co do Ekstraklasy to te prawa nie są warte więcej niż płacili do tej pory a Polsatu nawet na to nie stać było nigdy przez 15 lat bo tyle istnieje ta platforma.Pytanie było jednego z użytkowników jak oceniamy 3 lata istnienia PS HD to oceniam jak ci nie pasuje to po co komentujesz?Co innego czekanie na rozsądną cenę a co innego żebranie jak to nazywają nawet użytkownicy Twittera komentując u osób powiązanych z Polsatem.Dla mnie nie liczy się tylko piłka ale i inne prawa które pokazują wysoki poziom tych dyscyplin a nie zapchajdziury by tylko zapełnić ramówkę.Choć te też są potrzebne ale nie w takiej ilości jak na PS HD.Tak się składa że miałem kilka miesięcy temu przez jakiś czas dostęp do pełnej oferty w CP widziałem jak to wygląda i jak obecnie pokazują sport przez ponad miesiąc wybrałem dla siebie tylko kilka pozycji.A to chyba za mało by płacić 59.90zł by mieć dostęp do tych kanałów.I co przetarg się łudzić że coś kupią atrakcyjnego by na koniec słuchać od Kmity że za drogie czy nieopłacalne.Najzabawniejsze że najczęściej abonenci CP przyznają się że oglądaja sport w internecie.Pytanie po co skoro maja tak dobrą ofertę sportową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś kupuje za kilkadziesiąt milionów Euro prawa do Euro i kwalifikacji, stać go też na Ekstraklasę. Ale widocznie nie znajdują oni w tym logiki i nie chcą tyle płacić. Widocznie wiedzą, ze im się nie zwróci.(Aa no przecież powiesz, że Kmita powiedział, że nie stać :D ) Ale i tak cię nie przekonam, i powiesz, że Solorz to sknera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie powiem że sknera bo z jakiego powodu ma coś serwować abonentom za free.Daje ofertę bardzo tanio bo tego oczekują abonenci to i dokładać do interesu nie będzie.Zawsze można albo podnieść cenę lub reklamy wstawić i w trakcie wydarzeń sportowych :lol2: .Przez tych co dostają te kanały za 20 zł cierpią ci co płacą więcej czyli 59.90 zł.Kiedyś się dało mieć ciekawe prawa teraz od kiedy prawa sportowe idą z ceną w górę to odpuszczają to co kiedyś pokazywali i co miało bardzo dobrą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co kolego @luka96 coś się nie zgadza?Po prostu nie rozumiem po co aż tyle tego a mam na myśli np to 3 sesje treningowe na żywo,1 i 2 część sesji kwalifikacyjnej,rozgrzewka i wyścig główny to jest jedna z rozpisem transmisji.Nie wiem po co to wszystko?Z F1 też są z tego co pamiętam treningi i kwalifikacje.Swojego czasu jak w F1 Kubica to oglądałem ale nie jakieś treningi tylko wyścig główny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co napisać?? Polsat stara się realizować własny kontent w HD, więc to nie jest kanał pseudo HD jak TVP Sport. Jednak ofertowo Polsat dla mnie jest słabszy z roku na rok

Nic dodać nic ująć. Tanio kupić, opakować i twierdzić że to jest świetny towar. To ich dewiza. Dla mnie daleko w tyle nie tylko za Canal+ i Eurosportem, ale nawet TVP, które ostatnio podkupuje im prawa:). Co oczywiście spotyka się z bezsensownym atakiem.

 

Hm, akurat ostatnio to TVP "podkupiło" finał LE C+ i jeszcze go zrealizowało ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy uszanuj to, że niektórzy interesują się bardzo motorsportem , chcą być na bieżąco z tym co się dzieje na torze.W każdym treningu można się dowiedzieć jakie tempo ma dany kierowca,na jakich oponach dobrze sobie radzi itp.Znam wiele osób, które oglądają wszystkie sesje treningowe a także są zainteresowani seriami pośrednimi które często towarzyszą F1.Taki jest urok tego sportu że przed kwalifikacjami i wyścigami są sesje treningowe.Sam kocham oglądać F1 i inne serie (w tym także treningi,kwalifikacje) i nie wyobrażam sobie piątku bez treningów F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mi lepiej powiedzcie, jak to jest z tymi wersjami SD, które są niegwarantowane w Rodzinnym HD. Bo owszem, można dostać za 20zł PS oraz PSE, ale co będzie jak podpisze umowę na 29 miesięcy czy 10 lat jak tam oni chcą i za 3 miesiące wyłącza mi MPEG2, to przez 26 miesięcy będę płacił i co oglądał? Taniec z gwiazdami za np. 26*20zł=520zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawid6237 rozumiem to ale abonenci CP to nie tylko miłośnicy tego sportu.Ja choć lubię piłkę nożną to gdyby mi puszczali powiedzmy ligę a,b,czy c całą też nie byłbym zadowolony bo wolę zdecydowanie z każdej ligi szlagiery i najlepsze teoretycznie spotkania.Po co pokazywać mecze z dołu tabeli po to żeby wypełnić ramówkę?Zobacz 6. kolejkę Eliminacji Euro 2016: choć lubię piłkę ok. połowy z tych meczów nawet bym nie oglądał gdyby mi ktoś za to płacił.Jak to pisałem wcześniej nie ilość a jakość dla mnie ma większe znaczenie.@jacekmalina30 nie ma żadnych oficjalnych i potwierdzonych informacji co i jak.Lepiej nie pchać się w tak długą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja choć lubię piłkę nożną to gdyby mi puszczali powiedzmy ligę a,b,czy c całą też nie byłbym zadowolony bo wolę zdecydowanie z każdej ligi szlagiery i najlepsze teoretycznie spotkania.

 

Echh a miałem się nie wcinać. Po prostu urzekła mnie ta wypowiedź. Co z tego, że mecze na dole tabeli stoją na wyższym poziomie (jak choćby w Premier League w ostatnim sezonie - większość szlagierów zawiodło) skoro można sobie obejrzeć mecze najlepsze ale teoretycznie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa jest taka, że ja mam pojęcie jakie były mecze (te drużyn pod koniec tabeli i w środku) w kończącym się sezonie we Włoszech, w Hiszpanii czy we Francji i mogę mieć zdanie na ich temat, a z Tobą raczej o nich nie porozmawiam bo Ty takich nie oglądasz więc skąd masz wiedzieć jakie były :smile:

 

EDIT. Ja już powiedziałem to co miałem powiedzieć i temat uważam za wyczerpany. Dziwi mnie, że kolega @czerstwy jest wróżką bo wie że mecze, których nie ogląda są nudne i dla desperatów, a nie emocjonujące i na wysokim poziomie. No ale cóż, może jakaś refleksja go kiedyś najdzie, że lepiej nie wypowiadać się na temat czegoś czego się nie widziało.

 

@wisłok, akurat ja tu wpadłem tak gościnnie i odnosiłem się raczej do ogólnej kwestii oglądania meczów drużyn z dołów tabeli, a nie do kwestii, że Polsaty takie mecze puszczają z 24h opóźnieniem, co faktycznie nie jest najprzyjemniejsze nawet w przypadku interesujących mnie meczów. Choć czasami w związku z brakiem czasu trzeba coś obejrzeć z takim poślizgiem, jak się nie ma nagrania to i powtórka dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja choć lubię piłkę nożną to gdyby mi puszczali powiedzmy ligę a,b,czy c całą też nie byłbym zadowolony bo wolę zdecydowanie z każdej ligi szlagiery i najlepsze teoretycznie spotkania.

 

Echh a miałem się nie wcinać. Po prostu urzekła mnie ta wypowiedź. Co z tego, że mecze na dole tabeli stoją na wyższym poziomie (jak choćby w Premier League w ostatnim sezonie - większość szlagierów zawiodło) skoro można sobie obejrzeć mecze najlepsze ale teoretycznie :brawo:

No tak, tylko,że Polsat pokazuje mecze nieraz z poślizgiem ponad 24 godzinnym- patrz mecz Rostov- CSKA pokazany w niedzielę chyba o 16, czy 16:30, kiedy był rozgrywany o godzinie 12:30 w sobotę. Niestety,ale premiery i to często w niedogodnych porach lub z tak gigantycznym opóźnieniem to norma na platformie Cyfrowego Polsatu, zwłaszcza,że często jest to niewytłumaczalne,że Polsat emituje powtórkę zamiast meczu "na żywo". Wątpię by było wielu chętnych na obejrzenie takiego meczu.

 

Do Rotaplus- zaznaczyłem wyraźnie dla mnie. Złapałeś się na tym,że mając kanały sportowe Polsatu prawie w ogóle ich nie oglądałem,a wybierałem transmisje na antenach głównych TVP czy streamy wydarzeń relacjonowanych przez Eurosport, NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa jest taka, że ja mam pojęcie jakie były mecze (te drużyn pod koniec tabeli i w środku) w kończącym się sezonie we Włoszech, w Hiszpanii czy we Francji i mogę mieć zdanie na ich temat, a z Tobą raczej o nich nie porozmawiam bo Ty takich nie oglądasz więc skąd masz wiedzieć jakie były :smile:
Wystarczy że oglądam czołowe mecze np.z Ligi francuskiej i często się wynudzę także mecze z dołu tabeli pozostawię Tobie.Aż takim desperatem nie jestem.Podobnie z włoską hiszpańską jeszcze bardziej odpuszczam.Starczą mi skróty i bramki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma niby ligę rosyjską holenderską, ale jak przyjdzie co do czego na weekendzie to nawet i na to nie ma miejsca na sportowych antenach.

A to motory, a to siatkówka plażowa.

Tyle dobrego że mają polskie rozgrywki ligowe (siatkówka, ręczna, koszykówka), a to sporo.

Ale zastanówmy się. Jeden mecz kosza na tydzień, dwa mecze siatki męskiej na tydzień. Słabiutko.

Wracając do piłki to mogliby wykupić najciekawsze mecze z kilku lig:

belgijska (Anderlecht-Brugge, Anderlech-Standard Liege)

grecka (Panathinaikos-Olympiakos)

serbska (Crvena Zvezda-Partizan)

itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...