Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wasilewski mówi o Kmicie, Solorzu, Libickim w kontekście boksu w Polsacie.

Wie ktoś o jakim lekarzu, znajomym Solorza mowi Wasilewski?

 

Szef sportu  w Polsacie, Marian Kmita narzeka, że Polsat  w pojedynkę odbudowuje boks olimpijski

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2021-05-15/marian-kmita-na-temat-odbudowy-polskiego-boksu-olimpijskiego-chcemy-zrealizowac-misje/

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś jeden z meczów półfinałowych turnieju ATP w Belgradzie oraz jeden mecz turnieju finałowego Euroligi będą transmitowane na polsatsport.pl

Częściej tak powinno być, w przypadku braku wolnych anten. https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2021-05-28/atp-w-belgradzie-alex-molcan-federico-delbonis-transmisja-na-polsatsport-pl/?ref=aside_najnowsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz w Ipli za darmo w wczoraj też było ATP w Belgradzie.

https://www.ipla.tv/live/Tenis-ATP-250-Belgrad-II-polfinal-Molcan-A-Delbonis-F-transmisja-bezplatna/27854

https://www.ipla.tv/live/Euroliga-I-polfinal-CSKA-Moskwa-Anadolu-Efes-transmisja-bezplatna/27855.

Totalną głupotą jest pobieranie opłat jak coś jest w Super Polsacie oto przykład

Kolarstwo / Orlen Wyścig Narodów / I etap

Kolarstwo / Orlen Wyścig Narodów / I etap (kanał Polsat Sport HD)

 Strona transmisji
 

Materiał jest dostępny w pakiecie IPLA SPORT

Cena od

5.00

PLN

za dostęp jednorazowy

kupuję
mam kod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, aboutreka napisał:

Dziś jeden z meczów półfinałowych turnieju ATP w Belgradzie oraz jeden mecz turnieju finałowego Euroligi będą transmitowane na polsatsport.pl

Częściej tak powinno być, w przypadku braku wolnych anten. https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2021-05-28/atp-w-belgradzie-alex-molcan-federico-delbonis-transmisja-na-polsatsport-pl/?ref=aside_najnowsze

Nie ogarniam też dlaczego nie puszczą czegoś na POLSAT SPORT FIGHT ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kamcio231 napisał:

Nie ogarniam też dlaczego nie puszczą czegoś na POLSAT SPORT FIGHT ,

@kamcio231 Bo Polsat Sport Fight  jest kanałem do boksu i magazynu "Atleci"  było także Rugby ale stracili prawa na rzecz TVP to co mają puszczać ,ATP 250,Fortuna 1 ligę mają także Polsat 2 do sportu tylko by kilka powtórek nocnych magazynu "Atleci " wyrzuć już można nadawać na żywo np dzisiaj "ATP 250"  a "Trudne sprawy" przesunąć na noc .

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrla No właśnie dobrze że puszczają tylko Super Polsatu wyparowały magazyny typu "Atleci" bo TV4 już nie emituje a do Polsatu 2 nie mam dostępu czasem końcówka programu jest w bezpłatnym sygnale na Polsat Sport Ekstra w czasie magazynu "Koloseum".

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mateusz2006 napisał:

@kamcio231 Bo Polsat Sport Fight  jest kanałem do boksu i magazynu "Atleci"  było także Rugby ale stracili prawa na rzecz TVP to co mają puszczać ,ATP 250,Fortuna 1 ligę mają także Polsat 2 do sportu tylko by kilka powtórek nocnych magazynu "Atleci " wyrzuć już można nadawać na żywo np dzisiaj "ATP 250"  a "Trudne sprawy" przesunąć na noc .

No tak ,ale kanał gdzie lecą same powtórki to moim zdaniem ma średni sens,poza tym nawet jesli jest to kanał tylko pod boks,choc nie wiem gdzie to jest zapisane.to dlaczego nie mozna puścic tu transmisji na zywo jak sie ma zajete pozostałe anteny.tak samo mozna cos puścic w POLSAT 2.

Ostatnio CANAL + puszczał mecz na CANAL+FILM i nikt nie robił problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamcio231 napisał:

No tak ,ale kanał gdzie lecą same powtórki to moim zdaniem ma średni sens,poza tym nawet jesli jest to kanał tylko pod boks,choc nie wiem gdzie to jest zapisane.to dlaczego nie mozna puścic tu transmisji na zywo jak sie ma zajete pozostałe anteny.tak samo mozna cos puścic w POLSAT 2.

Ostatnio CANAL + puszczał mecz na CANAL+FILM i nikt nie robił problemu

@kamcio231 w koncesji Polsatu 2 jest tak zapisane liczba procentowa audycji gatunku. A Pro po Canal+ Film to oni złamali zapis a KRRITV nie ukarała bo nikt nie złożył donosu.

Udział % audycji w Polsat 2. Zródło KRRITV http://www.archiwum.krrit.gov.pl/KoncesjeSync/Decyzje/204k2013-t/k204K_1.doc.

d) zawierał, w tygodniowym czasie nadawania, następujące rodzaje audycji:

- film dokumentalny - nie mniej niż 3,5 %,

- audycje informacyjne - nie mniej niż 4 %,

- audycje publicystyczne - nie mniej niż 1 %,

- audycje edukacyjno-poradnicze - nie mniej niż 3,6 %,

- audycje sportowe - nie mniej niż 3,5 %,

- muzyka poważna i spektakle teatralne - nie mniej niż 0,3 %;

 

 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Polsat wziął się za gale boksu PBC, które wcześniej były na przemian w TVP i C+. W nocy starcie Oubaali vs. Donaire, a w nocy z 19/20 czerwca jest w programie walka Jermalla Charlo, więc w sumie można powiedzieć, że teraz mają wszystko co najważniejsze z boksu czyli PBC, Top Rank czy imprezy Franka Warrena. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 13:07, Mateusz2006 napisał:

 

Totalną głupotą jest pobieranie opłat jak coś jest w Super Polsacie oto przykład

Kolarstwo / Orlen Wyścig Narodów / I etap

Kolarstwo / Orlen Wyścig Narodów / I etap (kanał Polsat Sport HD)

 Strona transmisji
 

Materiał jest dostępny w pakiecie IPLA SPORT

Cena od

5.00

PLN

za dostęp jednorazowy

kupuję
mam kod

Głupota za 5 zł ten wyścig który trwa  TVP Sport też go transmituje i na stronie sport tvp.pl jest za darmo do oglądania tak samo jak Liga Narodów siatkówki reprezentantów Polski i reprezentantek na  sport tvp.pl z komentarzem TVP są za darmo do obejrzenia a na ipli są płatne te mecze udziałem naszych  grupa Polsat chcę zarobić na transmisja online na platforme Ipla które u konkurencji są za darmo czyli TVP 

Edytowane przez Przemek2892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport dziś się ośmieszył podczas transmisji wyścigu brak studia a komentatorzy czekali na statystyki które wyświetlono gdy Polsat zakończył transmisje pokazywano przekaz TVP (producenta sygnału) bez własnych powtórek z trasy. Od Polsatu jutro o 10:20 dowiemy się kto za ją poszczególne miejsca z Polaków 😆.

Jeden z komentatorów co przywitał widzów Super Polsatu był według mnie nudny i można było przy tym zasnąć.

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomik1 napisał:

Nie wiem dlaczego według Ciebie Polsat miałyby się ośmieszyć. Widać nie mają potrzeby robić studia dla każdej transmisji. Odlatujesz czasami na tym forum młody człowieku.

Polsatu Sport powinien być obowiązek emisji studia przy tym wydarzeniu. Wiem że Polsat na mecze w Super Polsacie nie puszcza studia tylko reklamy, a studio do oni uważają jako dodatek płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 14:11, Mateusz2006 napisał:

Bo Polsat Sport Fight  jest kanałem do boksu i magazynu "Atleci"  było także Rugby ale (...)

Było tam też World Triathlon Series, a w tym roku puścili pierwszy etap na Extra, natomiast drugi... będzie tylko z odtworzenia w poniedziałek, bo trzy anteny pozajmowane, a na Polsat Sport Fight bardzo ważne powtórki gal z 2015, 2019 roku... Ewidentnie któreś polsatowskie słoneczko zarządzające tym kanałem doznało permanentnego zaćmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W polsacie profesjonalizm pełna gębą dziś w epg było przewidziane dwie godziny na UFC.😂Na  pięć walk z czego trzy były planowane na 5 rund.Polsat to jedna wielka 💩 dla porównania w konkurencji nagrywałem Belatora zgodnie z EPG i kolejny raz wszystko nagrane jak trzeba.Tu dodałem 1.5 h i  zostało ledwo na jeden wywiad. Jeszcze jak dodam że zablokowali mi  póżniej uprawnienia twierdząc że sie karta zacięła to brak słów na tą firme i ludzi tam pracujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...