Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Polsat chwali się w komunikacie wysoką oglądalnością dobiegającego końca EuroVolleya kobiet. Każde z rozegranych dotąd spotkań naszych siatkarek śledziło w Polsacie Sport i Super Polsacie od pięciuset tysięcy do nawet miliona kilkuset tysięcy widzów.
 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/eurovolley-mistrzostwa-europy-siatkarzy-polsat-tvp-gdzie-transmisje

 

Skoro mają transmitować mecze na polsatsport.pl to dziwne ze nie daja dzis meczu Finlandia – Macedonia Północna, który bedzie w tv tylko w retransmisji.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedna rzecz:

Patrzyłem sobie na ramówki w bodajże środę czy innego dnia jak jednocześnie była siatkówka i eliminacje mundialu w nożnej. Na 99% to było wtedy kiedy nasi grali z UKR w siatę i z ENG w nożną.

Wieczorem był transmitowany tylko JEDEN mecz siatkówki - na Polsat Sport. Tymczasem Polsat Sport Extra i News był zawalony eliminacjami mundialu. Na jednym z nich to w ogóle studio od 18:00 leciało (prawie 3h przed meczem!). Do tego na eliminacje były przeznaczone wszystkie 6 Polsatów Sport Premium. Podsumowując: 8 kanałów zajętych na piłkę nożna, i tylko jeden na siatkówkę.

 

Mało tego: mecze eliminacji nożnej potrafili pokazać online na PB GO, z tego co widziałem, nawet te które się nie zmieściły w ogóle w linearnej. W siatkówkę już tego nie potrafili.

 

I jeszcze coś: W tym samym czasie, jeśli dobrze spojrzałem w ramówkę, wszystkie cztery Eleveny nadawały powtórki. No przecież, to aż się prosi żeby zoptymalizować!!!

Ja bym jeszcze zrozumiał że nie chcieli wciskać siatkówki do Elevenów. Z tego co widzę, to są kanały pokazujące wyłącznie piłkę nożną, jedynym wyjątkiem jest Formuła1. To chociaż mogli te dwa mecze eliminacji co leciały na PSE i PSN, przenieść na dwa spośród Elevenów, a na PSE i PSN dać siatkówkę. I tak części meczów by nie zdołali pokazać, bo tego wieczoru było wyjątkowo bogato, ale dobre i te dwa.

Edytowane przez michael112
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj kolejne wspaniałe transmisje "po LTE", tym razem z Memoriału Arkadiusza Gołasia.

Framerate 15-20 fps. Czasami obraz na kilka sekund staje, rozdzielczość spada do 144p itd.

Przykład poniżej, to nie kompresja czy problem ze streamem (oglądałem na PBG) - logo jest wyraźne bo nakładane w Warszawie, ale sam dosył z hali wraz z belką z wynikiem jak widać... ;).

 

polsat.jpg

Edytowane przez bgmnt
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepa & Wichniarek są na miejscu więc stawiam na ten duet 😁

 

E: Jednak Bożydar z Wichniarkiem. W sumie dobrze, że wszystko co najatrakcyjniejsze robi Bożydar - reprezentacja, liga narodów, hitowe mecze Ligi mistrzów. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...