Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, czerstwy napisał:

Karta wstępna będzie?

Będzie, ale niecała.

 

Cytat

Plan transmisji gali UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira:

Karta wstępna: od 16:30 na UFC Fight Pass

Studio z ekspertami: od 17:00 na Polsat Sport

Karta wstępna (bez 3 walk): od 18:00 na Polsat Sport

Karta główna: od 20:00 na Polsat Sport

https://www.mmarocks.pl/ufc-267/ufc-267-blachowicz-vs-teixeira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2021 o 19:59, Mariusz123 napisał:

Koszty takich wyjazdów nie są ogromne, więc spory wstyd,  że nie chce im się jeździć na wszystkie mecze. 

 

To bardziej kwestia techniczna, niż samych chęci wyjazdów. Część meczów Polsat realizuje całkowicie po kosztach, więc i komentatorów ze sprzętem nie wysyłają na halę. Wozy transmisyjne itd. niejednokrotnie mają zajęte przez inne wydarzenia i stąd cała logistyka również leży.

Edytowane przez Vinni
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP też kiedyś pokazała finał i półfinały w ręcznej tylko w kodowanym TVP Sport, który nie był w naziemnej. I KRRiT owszem uznała winę, dostałem odpowiedź tak jak wy teraz, że stwierdzono naruszenie ustawy ale nie słychać było, żeby później nałożyli jakąś karę.

PS. Mam nadzieję, że na TVN tak samo będziecie składać skargi w sprawie biegów narciarskich.

Edytowane przez Taberski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Taberski napisał:

Mam nadzieję, że na TVN tak samo będziecie składać skargi w sprawie biegów narciarskich.

Zapewne będą - jeśli TVN nie pokaże ich w kanale otwartym. A ma ich dość, żeby można było to [beep]skie prawo, relikt centralnego sterowania (pardon, cały nasz kraj jest reliktem centralnego sterowania) ośmieszyć jakimś Metrem czy TTV. Chociaż sprint z udziałem Skinder czy jakiś krótszy dystans klasykiem z Marcisz może się nawet oglądać w TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kunkore napisał:

Każda lista kraju członkowskiego UE do tego musi być przyklepana przez Komisję Europejską.

 

Przez cos zmiana w tym zakresie wlecze się miesiącami. A powinno być w tej sprawie szybkie działanie na bieżąco. Nie ma utalentowanych polskich biegaczek - wycofujemy biegi z listy. Za to możemy wstawić choćby mecze tenisa z udziałem Igi Świątek lub Huberta Hurkacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to duzo czy nie jak na tą dyscypline to zapewne tak ale jak na dostępność tych kanałów to chyba nie jest to jakaś rewelacyjna oglądalność https://www.mmarocks.pl/wyniki-ogladalnosci/wyniki-ogladalnosci-ufc-267-blachowicz-vs-teixeira-polsat-sport?fbclid=IwAR24WzEwq0aIahJy51zUQ2srnYOTnX8Jbw247gjCm5rmAl-JYIoT0Oe2_EQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od kibica. Bardziej chodzi o poziom polskich imprez MMA > boks, bardziej chodzi o to, że Polacy z powodzeniem walczą w UFC, natomiast Polacy w boksie w poważnych walkach są skazani na pożarcie. To odbija się na zainteresowaniu. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...