Jump to content

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

16 minut temu, escapers napisał:

Uciekło mi to.. dzięki. Czyli zakończyli testy :)

Nie zakończyli skoro można testować na nowym koncie. Uniemożliwili testowanie bez końca na tym samym koncie.

Ja zobaczę jutro, bo dzisiaj kończy mi się drugi miesiąc testowania usługi w ramach tego samego konta. Także zobaczę, czy jutro uda mi się trzeci raz uruchomić na tym samym koncie.

@PawelTSW, myślę, że każdy był tego świadom, że kiedyś to się skończy. Niemniej jednak, wydaje mi się, że większość testujących tutaj na forum, to abonenci jednak PC+.

Edited by Bloo411
18 hours ago, _Artek_ said:

Nie demonizujcie tego na pewno od ekstra+ zC+ dostęp do ott będzie bezpłatny nawet dla obecnych .

Oby tak właśnie było. Niby wydaje się to oczywiste, że tak będzie, ale jednak trochę niepewności jest.

Byliby niesłowni jeśli chcieliby dodatkowej opłaty, podczas gdy obecnie na stronie C+ możemy przeczytać:

Cytat

Obecnie serwis CANAL+ jest dostępny jako osobny produkt, obok oferty satelitarnej. Jednak pracujemy już nad jego udostępnieniem także dla obecnych Abonentów Platformy CANAL+. Już jesienią obecnego roku udostępnimy nowy serwis CANAL+ w ramach dotychczasowych opłat. Zakres oferty, którą udostępnimy, będzie analogiczny do tej w serwisie nc+ GO, z którego obecnie może korzystać Abonent.

Co do boxa na twitterze      odpowiedzieli ze bedzie na przełomie roku. Czyli pewnie grudzień.

Edited by PIOOLE
8 minut temu, lukimann napisał:

Przedłużajacy umowę będą teraz raczej niezbyt w komfortowej sytuacji.

Ja tak nie uważam. 

Ultrabox+ 4K wystarcza mi w PC+.

Mam ten komfort , ze mam inne jeszcze urzadzenia.

Po za tym zawsze w trakcie umowy mozna zmienić dekoder ja tak wymienilem.

Nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma ;)

Edited by kingofsouth