Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyśmy byli tuż przy TVN24, Polsat News, TVP Info, to widzów byłoby więcej.

W CP zajmujecie moim zdaniem całkiem dobre miejsce na liście kanałów:

61. TVN 24

62. TV Biznes

63. TVN CNBC

64. Superstacja

65. TVP Info

66. Polsat News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem mam inne pytanie do pana Adriana a mianowicie czemu w dalszym ciągu pana nadaje dopiero od 15:15 premierowy program a nie od 5:55 jak inne stacje ? Skoro macie się rozwijać to niech i zmiany będą widoczne i w tym kierunku bo Telezakupy może przyciągają reklamodawców ale odpychają widzów. Przy okazji też chciałbym zapytać się o grafikę - czemu nie potraficie stworzyć jednej dużej oprawy z belkami, czołówkami i innymi elementami graficznymi tylko każdy jej element jest z innej parafii ? Wiem że to może nie pana działka ale może warto by zmienić wizerunek i przeformatować Superstacje na kanał informacyjno-publicystyczny z dużą ilością interaktywności i reportażu - zyskalibyście zarówno reklamodawców jak i widzów. Następnie moglibyście skorzystać z powiązań z Polsatem i poprosić ich o całościowe lub częściowe wejście do DVB-T w miejscu Polsatu Sport News dzięki czemu pańska stacja docierałaby do szerszej grupy odbiorców. Proszę przemyśleć te sprawy panie Adrianie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telezakupy to kwestia modelu biznesowego. Najwyraźniej jest opłacalne dla nas emitować w tym paśmie telezakupy, m.in. dlatego nie zamykamy się jak TVN Warszawa, bo zawsze jesteśmy na plusie. Emitowanie 4 kopii programu porannego nie ma sensu. Konkurencja jest tu zbyt duża. Świeże w tym czasie są newsy. Newsroom pracuje pełną parą 24 godziny na dobę, więc serwisy nie są jedynie powtórkami. Jest też pasmo raport z gośćmi na żywo. Interaktywność jest dość duża. Zostało wprowadzone dodatkowe pasmo "Bez ograniczeń" popołudniu. Ludzie mogą łączyć się na Skype, podczas gdy w "Szkle kontaktowym" nie mogą. Mamy rozwijający się kanał na YouTube z wybranymi materiałami i programami. Wiele telewizji YT unika.

 

Szef oprawy ostatnio się zmienił. Podobnie, jak ja przyszedł tutaj z TVN, więc myślę że stopniowo zmiany na lepsze będą tutaj wprowadzane. Fajną innowacją jest nowa oprawa połączeń Mariuszem Maxem Kolonko. Przypomina trochę Fox News.

 

Co do współpracy z Polsatem, to niestety nie jest to takie proste. To oficjalnie dwa osobne podmioty. Nie jesteśmy formalnie częścią Polsatu, ale jesteśmy kapitałowo powiązani z Polsatem. Bardziej prawdopodobna jest współpraca z TV4, TV6 (ten sam budynek, prezes, który jest dyrektorem programowym tych stacji). Ale tutaj też są oficjalnie dwa podmioty, dlatego wymaga to specjalnych umów.

 

Wejście do DVB-T raczej na razie nie jest realne, bo KRRiT prowadzi konkurs na kanał religijny, filmowy, dokumentalny i dziecięcy. Nie wiem, czy byłoby dla nas opłacalne, bo wiązałoby się z utratą przychodów od operatorów kablowych. Co do pozycji na listach platform, to obecne są i nie są korzystne. Stacje spod stajni Canal+ powtarzają się na liście, a o ile pamiętam Polsat News w Cyfrowym Polsacie też się powtarza i poza wyżej wymienioną, zajmuje też wyższą pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a o ile pamiętam Polsat News w Cyfrowym Polsacie też się powtarza i poza wyżej wymienioną, zajmuje też wyższą pozycję.

Polsat News umieszczony jest na liście kanałów CP jeśli się nie mylę trzy razy. TVN 24 i TVP Info znajdują się natomiast tylko w jednym miejscu. Więc jeśli ktoś będzie chciał obejrzeć te dwa ostatnie kanały to na pewno trafi na Superstację, która jest pomiędzy nimi na liście kanałów. Większość tunerów CP pozwala na układanie listy ulubionych kanałów, toteż wielu telewidzów może mieć ten kanał dużo bliżej początku listy kanałów. Zresztą kto chce oglądać dany kanał to i tak odnajdzie, choćby znajdował się nawet na trzysta którymś miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
(...)Wejście do DVB-T raczej na razie nie jest realne, bo KRRiT prowadzi konkurs na kanał religijny, filmowy, dokumentalny i dziecięcy. Nie wiem, czy byłoby dla nas opłacalne, bo wiązałoby się z utratą przychodów od operatorów kablowych.

Ale możecie się pojawić w MUX-ie przeznaczonym dla kanałów lokalnych jako pasmo wspólne dla kanałów TV ODRA, z którymi również w pewnym sensie jesteście powiązani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od kiedy, ale Superstacja ma nowy jingiel reklamowy. Muszę przyznać że jest beznadziejny i 100 razy gorszy od poprzedniego i wygląda jakby był zrobiony w najprostszym programie do robienia animacji - na czarny ekran najeżdża biały napis "REKLAMA".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Superstacja należy do Polsatu. W trybie natychmiastowym taka panna o niesamowicie niebieskich oczach (nie wiem jak się nazywa) powinna zostać oddelegowana do Polsat News na miejsce np. Pani Doroty Rojek. Pani z Superstacji jest całkiem rozgarnięta w przeciwieństwie do Pani Rojek która w tv jest od kilkunastu lat a prezentuje bardzo mierny poziom. Nie oglądam ostatnio Polsat News ale Pani Rojek zapadła mi w pamięci z żenujących pytań i chybionych dowcipów. Normalnie łapałem się za głowę kiedy słyszałem jak ta pani próbuje być zabawna o poranku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Superstacja nie należy do Polsatu. Tylko do jednej ze spółek Solorza - Ster. Oficjalnie i w papierach Superstacja ma tyle wspólnego z Polsatem co TVN.

Tak samo było do 30 sierpnia 2013 w przypadku TV 4 i TV 6. Oficjalnie i w papierach Polskie Media należały do cypryjskich spółek Solorza i oficjalnie miały z Polsatem tyle wspólnego co TV Puls i Tele 5.

 

Gdyby Polsat był właścicielem Superstacji nie było by w niej telezakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem głupim pomysłem jest inwestować w technologię przy tak mizernej ramówce jaką Superstacja prezentuje obecnie. Niestety ale pod kątem ram czasowych Superstacja przypomina teraz upadającą pierwszą odsłonę TV Puls, dawną TV Niepokalanów w dni powszednie lub też... podrzędną stacje lokalną telewizji kablowej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie lepsza oglądalność, to będziemy emitować w Superstacji mniej telezakupów, bo więcej zarobimy na reklamach. Telezakupów jest sporo rano, ale wtedy też mniej ludzi ogląda telewizję. Liczę na to, że emisja w 16:9 poprawi oglądalność mojej stacji. Szukamy alternatywy dla tego co już jest w TVN24, TVN24 Biznes i Świat, Polsat News i TVP Info. Na pewno wielu z Was czasami ma dość ciągłego gadania o tym samym na tamtych antenach. Taki lightowy kanał jest potrzebny, co pokazuje rosnąca widownia. Porównania do Mango24, czy Polonii 1 są chybione. Osoby, które to piszą chyba od dawna nie oglądały tej telewizji. Na tamtych kanałach w kółko leci to samo. My produkujemy codziennie premierowy program, mam wiele ekip reporterskich. Ta telewizja to żywy i kreatywny organizm, co widać od wielu miesięcy w postaci cytowani na największych portalach internetowych. Nie mamy Błękitnego, nie mamy jakości HD, ale jak na ten budżet, to ta stacja działa całkiem nieźle. Polsat News ma wiele razy większy budżet, a tylko pięć razy większy udział w rynku. TVN CNBC oscylował często wokół 0,02 proc. udziału w rynku, my mamy stałe 0,20 proc. z tendencją wzrostową. Pod względem liczby cytatów na portalach wypada od nas słabiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład :

TVN24 -konferencja Tuska

Polsat News - konferencja Tuska

TVP Info - konferencja Tuska

Superstacja - coś innego

 

I właśnie dlatego lubię ten kanał.Ma swój styl. Bardzo dobrze,że będzie długo wyczekiwane 16/9.

 

Powinni zmienić oprawę na taką czerwoną w barwach stacji.

 

Godzina ,stateczny pasek informacyjny jak na Polsat News i logo w samym rogu a nie wypychane na środek jak na TVN 24 i będzie fajnie.

 

Powinni jeszcze postawić jakąś ściankę aby oglądając informacje było widać tylko jakieś fajne tło a nue czyjeś plecy w studiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie lepsza oglądalność, to będziemy emitować w Superstacji mniej telezakupów, bo więcej zarobimy na reklamach. Telezakupów jest sporo rano, ale wtedy też mniej ludzi ogląda telewizję. Liczę na to, że emisja w 16:9 poprawi oglądalność mojej stacji. Szukamy alternatywy dla tego co już jest w TVN24, TVN24 Biznes i Świat, Polsat News i TVP Info. Na pewno wielu z Was czasami ma dość ciągłego gadania o tym samym na tamtych antenach. Taki lightowy kanał jest potrzebny, co pokazuje rosnąca widownia. Porównania do Mango24, czy Polonii 1 są chybione. Osoby, które to piszą chyba od dawna nie oglądały tej telewizji. Na tamtych kanałach w kółko leci to samo. My produkujemy codziennie premierowy program, mam wiele ekip reporterskich. Ta telewizja to żywy i kreatywny organizm, co widać od wielu miesięcy w postaci cytowani na największych portalach internetowych. Nie mamy Błękitnego, nie mamy jakości HD, ale jak na ten budżet, to ta stacja działa całkiem nieźle. Polsat News ma wiele razy większy budżet, a tylko pięć razy większy udział w rynku. TVN CNBC oscylował często wokół 0,02 proc. udziału w rynku, my mamy stałe 0,20 proc. z tendencją wzrostową. Pod względem liczby cytatów na portalach wypada od nas słabiej.

Przecież pasmo ranne to jedno z najważniejszych dla stacji informacyjnych, ludzie oglądają przed pójściem do pracy. Kanał przynajmniej dopuszcza kogoś z prawicy, choć przewaga lewicowych publicystów jest porażająca. Taka TV Republika dla lewicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...