Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prawy należy grupy krytykantów, która zachwyca się programami z National Geographic a z drugiej strony oglądając to samo już w Polsacie twierdzi, że to [beep].

Oczywiście Janusz Płoński czy Janina Paradowska może ci się nie podobać.

Ty im ale wytykasz brak profesjonalizmu :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chcę dziadkowi ustawić Superstację z nowych parametrów na jego własnej liście ulubionych (Echostar 717). Niestety po przeszukaniu nowej częstotliwości żadnych nowych kanałów nie znajduje. Czyli trafia się tu znany błąd Echostarów - jeśli nowy kanał zastępuje stary, który był już wyszukany wcześniej, to ID kanału nie jest poprawiane. Zapytam się, jaki kanał nadawał przed Superstacją na tych samych parametrach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponadto zmodyfikowali obie części studia. Pierwsza (newsroom) - szyba oklejona specjalnymi wzorami - kula ziemska itp. Druga część, ta z plazmą i kolorowymi elementami została zmodyfikowana i zmieniona na niebiesko dodając bardzo ładny stół i fotele. :) Ładniej to wygląda, choć wiem, że te zmiany zostały wprowadzone już jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Takie śmieszne te wasze żarty, że aż prawie nierealne. TVN przerywa filmy tak samo jak Polsat, który kojarzmy mi się bardziej z reklamami i dźwiękami z jingli przypominającymi masowy orgazm chóru kościelnego. Pomijam już fakt maksymalnie 12 min. przerwy reklamowej w ciągu godziny. A szczerze to chyba lepiej dwa razy w ciągu filmu obejrzeć dłuższe przerwy reklamowe, niż co 15-20 min. jak dawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to przerwa reklamowa wraz z auto reklama(propozycje TVN w czasie emisji filmu "shrek trzeci"w ubiegły piątek trwała 17 minut 48 sekund. Wiem bo nagrywałem na DVD ten film i dziś wycinałem reklamy. Co ciekawe była tylko jedna przerwa reklamowa, przez cały film. Co do Superstacji to licznik reklam nie do końca jest uczciwy ponieważ jeżeli leci blok reklamowy to reguły nie przekracza on 4 minut (według owego zegara) po czym nadawana jest czołówka stacji i za chwile znów jest max 4 minutowy blok reklamowy z reguły jest to 3,30 minuty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Oj chyba przed Superstacją jeszcze tylko kilka miesięcy nadawania. Oglądalność spada.

grudzień   2008   13 702   0,21%
grudzień   2009   10 643   0,16%

A w grupie najbardziej pożądanej przez reklamodawców spadek o 50%

grudzień   2008   5 051   0,18% 
grudzień   2009   2 569   0,09%

Albo się przeprofilują albo znikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zakodowali Superstację. Nie dość, że mają słabe newsy

to jeszcze jest dostępna tylko dla wybranych.

 

Jedyne co mi się w niej podobało to animowane wstawki i wpadki

prowadzących. Polecam: Tarcza antyrakietowa na YouTube.

 

 

Całkiem fajnie sparodiowana wypowiedź naszego prezydenta. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z ich stroną?

superstacjatv.th.jpg

Długo już w takim stanie się prezentują?

Dziwnie to wygląda, strona Superstacji w przebudowie, a strona/portal Polsat News w budowie.

Coś czuję (nie tylko ja), że wkrótce Superstacja przejdzie do historii, a rolę telewizji informacyjnej p. Solorza przejmie jako jedyny Polsat News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek sam pomysł stworzenia czegoś takiego jak "telewizyjny tabloid" był sensowny, tylko niestety szybko powietrze z nich uleciało i dobre pomysły na tego typu stację się skończyły (a mieli kilka takowych - np. mapa prognozy pogody z takimi miejscowościami jak Swornegacie czy Zimna Wódka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...