Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Występują nago?(...)

Podobno miały występować w jakimś tam nocnym dzienniku, tylko szanowna KRRiTV wyraziła swój stanowczy sprzeciw :lol:

 

Szkoda, że Superstacja poszła śladem płatnych kanałów, myślę, że jako FTA na pewno by lepiej zaistnieli na polskim rynku. Moim zdaniem ta telewizja znajduje się na drugim miejscu w rankingu kanałów informacyjnych, tuż po TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta telewizja znajduje się na drugim miejscu w rankingu kanałów informacyjnych, tuż po TVN24.

 

o to na naszym rynku polskim raczej nie trudno. oczywiste jest to ze tvn24 jest wzorem, a tvp info zenada :) wobec faktu ze mamy tylko 3 stacje informacyjne (nie mowie o biznesowych) solidna superstacja napewno jest dalego przed tvp info i spory kawalek za tvn24... zobaczymy jak sie ustawi ranking po starcie polsat24 aka cnn polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występują nago?(...)

Podobno miały występować w jakimś tam nocnym dzienniku, tylko szanowna KRRiTV wyraziła swój stanowczy sprzeciw :lol:

Raczej zaniepokojenie. Z drugiej strony tu było więcej plotek niż faktów. Nawet właściciel, p. Krajewski stwierdził, że takich programów nie było i nie będzie w Superstacji.

 

Szkoda, że Superstacja poszła śladem płatnych kanałów, myślę, że jako FTA na pewno by lepiej zaistnieli na polskim rynku. Moim zdaniem ta telewizja znajduje się na drugim miejscu w rankingu kanałów informacyjnych, tuż po TVN24.

Wątpię, że FTA byłoby im lepije? Przede wszystkim musieliby za darmo udostępniać wtedy swój sygnał platformom cyfrowym oraz sieciom kablowym. Na czym by zarabiali? Reklam i tak mają jak na lekarstwo, a jak już jakieś są to bloki powtarzane są ciągle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateo.poznan, @Karol, wiedziałem, że mój post będzie cytowany przez kolejnych forumowiczów, czyli w tym wypadku Was, bo bzdury napisałem. Racja, jednym z najlepszych dochodów Superstacji są opłaty od operatorów telewizji kablowych i platform cyfrowych. W Polsce póki co nie ma porządnych kanałów informacyjnych. TVP Info to jedna wielka klapa, a Superstacja mimo różnych chochlików przytrafiających się prezenterom na wizji, i tak w rankingu znajduje się na drugim miejscu pod względem tej tematyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu napisał i to dwukrotnie, że Superstacja zaraz za TVN24, w domyśle przed TVP Info. Chyba miał na myśli kategorię "rynsztokowa telewizja informacyjna" :lol: , ale tu przecież dzierży palmę pierwszeństwa. Co chwilę teksty typu jak dobre to PO, trzymamy kciuki za PO itp. i wygłaszają je prowadzący program pseudodziennikarze bo inaczej ich nie nazwę. Ja rozumiem że każdy kogoś popiera, w TVN24 i TVP jakoś to lepiej lub gorzej ale maskują, a tu żenada. Zresztą czemu się dziwić skoro dyrektor programowy ma takie poglądy to i wszyscy dziennikarze muszą je głosić na antenie :lol:

A gdzie tu wolność, rzetelność i chociaż udawany, ale obiektywizm prowadzących dziennikarzy? Dlatego przedrostek "super" w nazwie stacji znaczy dla mnie tyle samo co w nazwie "Superexpress" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu wolność, rzetelność i chociaż udawany, ale obiektywizm prowadzących dziennikarzy? Dlatego przedrostek "super" w nazwie stacji znaczy dla mnie tyle samo co w nazwie "Superexpress" :lol:

O ile pamiętam to ta telewizja sama zapowiadała się jako nieobiektywna i stronnicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej profesjonalni w Superstacji są goście od sportu. Wczoraj w TeaTime łączyli się z Zakopanego i wspomnieli że do formy wraca Rutkowski. Miał problemy z alkoholem ale pozbierał się i już jest lepiej. Panowie nawet pochwalili się że z zawodowego obowiązku odwiedzili wszystkie knajpy i nie zauważyli tam Rutkowskiego. I wszytko byłoby w porządku gdyby nie to że ten który skakał to Łukasz, brat Mateusza. :D Taka pomyłka to ludzka rzecz, zwłaszcza u dziennikarza sportowego :lol:

 

Oglądnijcie sobie TeaTime. Jest to doskonały przykład na to że programu nie powinny prowadzić dwie blondynki :D Są miłe, sympatyczne ale strasznie męczące. Nie wiem, może gdyby to był jakiś program poradnikowy dla kobiet byłoby lepiej. W poważnych tematach raczej się nie sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...