Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powrót "Krzywego zwierciadła" na antenę SUPERSTACJI z dawnymi prowadzącymi?

Poniżej przedstawiam informację znalezioną na jednym z portali:

 

Kuba Wątły i Mariusz Gzyl być możne znów poprowadzą w Superstacji program "Krzywe zwierciadło" - wynika z naszych nieoficjalnych informacji.

Jak ustaliliśmy, Superstacja rozważa powrót na antenę "Krzywego zwierciadła".

 

Nasze informacje potwierdza Sławomir Kińczyk, zastępca redaktora naczelnego kanału. Zaznacza jednak, że ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła, a program pojawiłby się na antenie najwcześniej na początku marca.

 

"Krzywe zwierciadło" pojawiłoby się w ramówce Superstacji po półrocznej przerwie. Gospodarzami programu mają być Kuba Wątły i Mariusz Gzyl, którzy ostatnio współpracowali z kanałem Tele5

 

Źródło: medialink

 

Co o tym myślicie - program powinien powrócić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza tv informacyjna a błedów nierobia ci co nic nie robia Marta i Karolina od TEa Time sa super i mniej polityki . Do tego Kasia Gosia Jacek Donata EWa i inni tworza super tv :D .Przynajmniej tv antykaczynska 1 w Polsce tv z jajem.

 

No właśnie, antykaczynska, i tu jest chyba sekret że tak niektórzy ją lubią.

Tylko że TV nie ma być anty jakaś tam tylko normalna. Mnie się osobiście włos jeży na głowie (bądź śmieszy) jak słysze tę antykaczyńskość prezenterów (blondynek :lol: ) której nie podzielają zaproszeni goscie (dziennikarze, socjologowie, politolodzy). Jak oni sumiennie ich nawracaja na właściwą drogę jakby rozmawiali z jakimiś uczniakami. Jakież to widoczne, nie pasują fakty i opinie do z góry założonej tezy, tym gorzej dla faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy program w Superstacji

 

Zmiany w informacyjno-rozrywkowej Superstacji. W poniedziałek, czwartego lutego 2008 roku, na antenie stacji zadebiutował nowy program śniadaniowy - "Dzień dobry Polsko!".

Nowy poranny program "Dzień dobry Polsko!" w Superstacji emitowany jest między 7 a 11 rano. Jego prowadzącym jest Łukasz Tymków, znany m.in. z anteny Radia WAWA.

 

Program "Dzień dobry Polsko!" zastąpił dotychczasowe "Poranne Espresso" Donaty Chruściel oraz Michała Bebło.

 

Nowy program jest bardziej dynamiczny - widzowie mogą liczyć na informacje, komentarze, rozmowy z gośćmi, przegląd prasy, kalendarium, prognozę pogody oraz łączenia z reporterami.

Zródlo:media2

 

Fajnie sie zapowiada :D:D Kolejny "plus" dla Superstacji. Poranek z TVN24 troche mi sie znudzil teraz ogladam go tylko na weekedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james_b , nie wymądrzaj się, a co do mojego błędu to przepraszam.Każdy ma prawo do pomyłki a ty na tym forum to jesteś jak moderator ( wszędzie się wtrącisz) - chodz ci daleko do niego.

A co do superstacji to kto chce to niech ją ogląda, ja tylko wyrażam swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Probowałem dziś przekonać sie do tego kanału...

naprawdę... ale nie da sie .. jest to po prostu niemożliwe, jakość merytoryczna tego programu to po prostu żenada .. Pamiętam z Polonii 1 ze miała lepszy serwis informacyjny niż obecnie Superstacja a było to wiele lat temu. To nie jest pomysł na stacje informacyjna tylko na komediodramat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z humorem to nie znaczy że ma mieć przechył w lewo o 90 stopni. Ta stacja to efekt uboczny braku lustracji i dekomunizacji w Polsce podobnie jak NIE czy Fakty i mity (też są z jajem, a jakże!) i stawiam ją na równi z nimi. Nic tylko czysta propaganda w jedną stronę.

PS Przepraszam za darmową reklamę tych szmatławców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polonii 1 nie było serwisów informacyjnych. Raczej chodzi o stacje lokalne, które jedynie korzystały z kaset i marki Polonia 1. Jednak lokalne wiadomości nigdy nie były emitowane pod logo P1. To tak na marginesie.

 

Jeśli chodzi o Superstację. Kanał dosć fajny, z tym, że amatorski. Lepiej mieć wybór w postaci TVN24 i Superstacji, niż cały dzień oglądać do znudzenia TVPiS Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem w końcu Dziennik na Superstacji, żeby zobaczyć jak to wygląda. I to jest po prostu żenua - nie dorasta do pięt Faktom, Wydarzeniom ani Wiadomościom. Zero polotu, mało konkretów, jakieś to takie "bez duszy". Zdecydowanie najgorszy program informacyjny z tych, które widziałem (nie widziałem jeszcze nigdy na pulsie chyba tylko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma co sie dziwic, stacja dysponuje mala kasa i o profesjonalizmie z prawdziwego zdarzenia tzreba na razie zapomniec. Ja tam czasem ogladam bo zapraszaja duzo ludzi nie z PIS ani z PO ale zwiazanych takze z lewica i jakos te rozmowy nie sa takie sztuczne jak w innych stacjach i maja wiecej programow do ktorych dzwonia ludzie a w tvn czy innych stacjach teo nie ma, za to ich cenie, jest tam tez janian paradowska ktora cenie za trafne komentarze. Nie ma co narzekac, fajniemiec wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...